Przegląd katalogu
- 80 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 80 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią chińską w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 80 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 50,170 opinii i ocen.
“Kupiłam pierogi z soczewicą, diabelskie. Z soczewicą dość czosnkowe ale mi akurat to odpowiadało. Diabelskie fajnie bo wizualnie inne (czarne ciasto) i też bardzo dobre. Moja babcia była zachwycona smakami.”
“Bardzo smaczne jedzenie! Polecam.”
“Obsługa bardzo miła, wnętrze proste i ładnie przyjemne dla oka, ceny jedzenia adekwatne do porcji oraz smaku. Jak znów będę w Lublinie to z chęcią odwiedzę te miejsce jeszcze nie jeden raz. Ciepło polecam ☺️”
“To nie pierwsza moja wizyta i dopiero zdałem sobie sprawę że nie wystawiłem opinii. Zdecydowanie najlepsze sushi w Lublinie! Tutaj nie ma oszczędzania na produktach, smak top. Ramen ta sama sprawa, każdy wyrazisty i idealny. Obsługa mogłaby być sprawniejsza, ale każdy się uczy więc to nie ujmuje tej restauracji. Bardzo polecam!”
“Wczoraj byliśmy tu pierwszy raz. Pyszne świeże jedzenie. Poprosiliśmy o szybkie podanie w miarę możliwości, i tak było. Bogate smaki i miła obsługa. Wszystko, co zamówiliśmy bardzo nam smakowało, więc wrócimy spróbować innych pozycji z karty.”
“Jestem stałym klientem tej pizzerii od 7 lat i często z Pólka jeżdżę z kolegami rowerami na pizze na poddaszu. Zawsze jem w środku a nie na zewnątrz bo poddaszowy klimat robi robotę. Jedzenie jest 10/10 ogromny wybór składników warzywnych, mięsnych serowych a nawet są oscypki czy krewetki. Sos pomidorowy i czosnkowy są lepszej jakości niż w innych pizzeriach. Naszczęście pizza nie spływa z serem i sosem jak jest w niektórych restauracjach. Jak na jakość posiłku ceny są super. Za 2 napoje, pizzę 32cm z kukurydzą, oliwkami mieszanymi, parmezanem i pieczarkami, pizzę 32cm z kukurydzą oliwkami mieszanymi, pieczarkami i kurczakiem oraz 3 sosy pomidorowe zapłaciłem 88zł jedząc na miejscu. Pizza robi się około 25 minut ale czasem w oblegane dni dowóz chwilę zajmuje, ale pizza zawsze dociera w świetnym stanie. CIasto jest bardzo puszyste i miękkie (Zawsze zjadam brzegi a jak już nie mogę to daje psom w domu) Na stolik nigdy nie trzeba czekać zwykle jest tam mało osób. Toaleta jest w dobrym stanie. Umiejscowienie restauracji jest bardzo korzystne bo niedawno pod poddaszem był sklep abc, ale otworzyli Biedronkę na drugiej stronie ulicy co jest ciekawe, bo jest to dosyć ciche miejsce. Obsługa bardzo miła pozdrawiam Panią Kelnerkę. Ten chłopak co zawsze nosi opaskę ;)”
“Restauracja chińska, którą miałem okazję odwiedzić, zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Obsługa była niezwykle miła i pomocna, co od razu wprawiło mnie w dobry nastrój. Serwowane dania były świeże i wyjątkowo smaczne – każdy kęs dostarczał autentycznych smaków kuchni chińskiej. Lokal jest przestronny, z dużą ilością miejsc zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, co czyni go idealnym miejscem na posiłek niezależnie od pogody. Ceny są bardzo przystępne, a biorąc pod uwagę jakość jedzenia i obsługi, to naprawdę świetna oferta. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja, łatwo dostępna zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Zdecydowanie polecam tę restaurację wszystkim miłośnikom kuchni chińskiej!”
“Miła obsługa, smaczne jedzenie- na pewno świeże.”
“Bardzo gustownie urządzone restauracja. W zasadzie to są tam dwie połączone I można zamawiać menu z obu na raz. Więc my z żoną zamowilismi sushi a syn burger. Wszystko było bardzo smaczne i napewno tu jeszcze wrócimy.”
“Smaczny ramen w cenie 45zl. Miła obsługa oraz mini galeria sztuki na stole.”
“Miła obsługa, super jedzenie i świetny wybór. Jeden z moich ulubionych barów mlecznych w Lublinie. Pozdrawiam i polecam”
“Zawsze jak mam ochotę na azjatyckie smaki przychodzę w to miejsce. Po zmianach jest jeszcze więcej miejsca do siedzenia i druga część lokalu, która oferuje m.in. napoje - ich smaki przenoszą do Tajlandii (po spróbowaniu matchy z mango miałam wrażenie, że smak jest identyczny jak ten , który próbowałam w Azji). Jedzenie też jest bardzo dobre. Nigdy nie wyszłam zawiedziona.”
“Duże i smaczne dania z dbałością o różnorodność składników. Poszczególe wersję dań różnią się zdecydowanie smakiem co nie zawsze jest w takich lokalach oczywistością. Brak możliwości płacenia kartą.”
“Byłem już kilka razy, za każdym razem jadłem inną potrawę. Przesmaczne jedzenie, bardzo miła obsługa. Gorąco polecam”
“Odwiedzam to miejsce co jakiś czas i zawsze wychodzę zadowolony. Podoba mi się, że talerz można złożyć według własnej fantazji, bez narzuconych porcji. Smaki są wyraźne, a sosy mają dobrą intensywność. Lubię też, że wszystko jest estetycznie podane i pachnie już od wejścia. To takie miejsce, które sprawdza się, gdy po prostu chcesz zjeść coś dobrego i ciepłego bez czekania.”
“Bardzo dobre jedzenie, jednakże zamawiać na miejscu w lokalu kilka razy spotkałam się z dostarczeniem posiłku dla każdego z osobna a nie w tym samym czasie tak jak powinno być”
“Pasibrzuch najlepsza garmażerka w Lublinie. Na miejscu i na wynos. Rewelacyjne sałatki pierogi krokiety i gorące zupy na miejscu. Polecam”
“Jak na razie jadłam tylko sushi, ale na pewno wrócę spróbować innych dań z menu”
“Bardzo, ale to bardzo dobra pizza! Lemoniada fajnie jakby była ciut słodsza, klimat świetny, a na sam deser obsluga! Pani, która kończyła zmianę o 18.15 dzisiaj cudowna, nie dość ze często pytała czy wszystko okej, to czuliśmy się zaopiekowani. Zachęcam odwiedzić lokal, na pewno przyjdziemy jeszcze nie raz.”
“Jedzenie gorące smakówa i całkiem jakby Jezus golą stopą po gardle chodził tylko się trochę długo czekało Edit: na zdjęciu widać kuraka Hanoi, danie na chrupiąco oraz kuraka w cieście kokosowym ale z makaronem zamiast ryżu Pierwszy posiłek od ostatniego posiłku i trudno było przejeść Kurczak Hanoi według mnie trochę za słodki ale to jedyne do czego można się przyczepić Danie na chrupiąco bez zastrzezeń Kurczak w cieście kokosowym koks, podobny w smaku do korndoga”
“Mega dobre jedzenie :) jemy sporo takiej kuchni i myśle że ciężko w Lublinie zjeść lepiej”
“Mega porcje, tutaj akurat kurczak z warzywami za 14 zeta, polecam, danie gorące nawet bardzo, ryż super sypki. Kurczak na chrupko w sezamie demoluje wszystko, jedna porcja spokojnie może wystarczyc na 2 osoby. Smacznie i niedrogo, z pewnością tu wrócimy przy kolejnej okazji.”
“Przyzwoicie jak na Puławy. Dania dobre. Fajne panierki, kurczak soczysty i smaczny. Ceny też przyzwoite patrząc na wielkość porcji.”
“Świetne domowe obiady, chociaż czasem w menu na tydzień jest coś bardziej współczesnego to i tak smakuje. Pracuję w drugiej części Świdnika i zawsze ktoś w firmie jedzie po posiłki dla reszty! Bardzo fajny pomysł z drugim daniem w rozmiarze M lub L.”
“Yamato Art Sushi & Wok to miejsce, które zaskakuje dużymi porcjami i różnorodnością smaków. Zupa pho okazała się bardzo sycąca, pełna dodatków, a sam rosół z kaczki był smaczny, choć delikatnie przesolony. W kwestii wołowiny z warzywami pozwolę sobie nie komentować, ale obsługa na pewno będzie wiedziała, o co chodzi. Zamówiony kurczak z warzywami w sosie słodko-kwaśnym, zgodnie z moją prośbą, był przyzwoity. Wszystkie uwagi i sugestie przekazałem uprzejmej pani kelnerce, która chętnie słuchała i obsługiwała z uśmiechem. Ogólnie jedzenie w restauracji jest godne polecenia, a ceny są przystępne, co czyni to miejsce wartym odwiedzenia.”
“Pierogi-dobre ciasto, a nie sama mąka, dobrze nadziane farszem, dobry pomysł z boczkiem w nadzieniu-omasta jest niekonieczna. Po dniu w lodówce ciasto nie stwardniało i po odsmażeniu było miękkie i chrupiące.”
“Restauracja do której, się wchodzi i wie, że dostanie się dobre jedzenie. Do tego świetna cena do ilości porcji, która sprawiła, że nie musiałem już nic jeść do końca dnia. Bardzo polecam i na pewno nie raz jeszcze wrócę.”
“Nie zgodzę się z panią Kinga, ponieważ owszem tablica stoi na zewnątrz ale w środku również jest wszystko wypisane. Jedzenie bardzo smaczene, Polecam! Pani która obsługuje jest bardzo sympatyczna, i nie chce mi się wierzyć że podniosła glos. Pani która pisała ten komentarz musiała mieć zły dzień i poprostu musiała na kimś to odreagowac.”
“Świetne miejsce, bardzo dobre burgery, duża oferta burgerów wegetariańskich, bardzo ciekawe sosy. Zawsze świeże, pyszne, o powtarzalnym smaku i równym poziomie. Do tego w dobrej cenie. Szybkie dostawy, dobrze zapakowane w firmowe opakowania i cieplutkie. Najlepsze burgery w mieście!”
“Zamówiłam pierogi ruskie na dowóz dzwoniąc na numer telefonu. Pan bardzo miły, jedzenie przyjechało szybko. Co do samych pierogów to bardzo polecam. Czuć że domowe i świeże. Jedna porcja idealna żeby się najeść. Polecam ☺️”