Nigdy więcej od Was żadnego jedzenia.Po tym zdjęciu widać jakiej jakości dostarczacie jedzenie.NIE POLECAM.
Zdjęcia
Opinie
-
Kacper Dabrowski ★☆☆☆☆
-
Kamil Witkowski ★☆☆☆☆
Witam. Wasza restauracja dostarcza nam posiłki do pracy. Wszystko spoko tylko nauczcie się gotować ziemniaki bo jak zamawiam to przyjeżdżają surowe i niedogotowane. Masakra
-
Kinga Szewczyk ★★★★★
Zamówiłam pierogi ruskie na dowóz dzwoniąc na numer telefonu. Pan bardzo miły, jedzenie przyjechało szybko. Co do samych pierogów to bardzo polecam. Czuć że domowe i świeże. Jedna porcja idealna żeby się najeść. Polecam ☺️
-
Karolina Wojtowicz ★★★☆☆
Jeszcze niedawno była to dla mnie najlepsza Garmażerka w Lublinie. Wcześniejsze zamówienia byly naprawde smaczne... Ale po dzisiejszym obiedzie mam mieszane uczucia... Jedzenie nie było tragiczne, ale ... Kurczak w panko - kurczaka 2 mikro kotleciki a morze ziemniaków... Ok spoko idzie się zapchać, rozumiem ze 23 złote to i tak nie jest dużo jak za 2 danie ale za ta cene więcej mięsa mogłoby być a nie same ziemniaki - zachowajmy proporcje a nie po zjedzeniu kury mam jeszcze ponad połowe opakowania ziemniaków xd Pierogi z miesem- farsz nie był zły ale podjeżdzał gotowcem ze sklepu... wiec nie wiem czy byly robione czy kupcze... a same pierogi niedosmażone-gumowate a nie chrupkie, a zamiast skwarek dostałam jakaś tłusta breje, która nie stała nawet koło skwarków :) Ogólnie dało się zjeść ale nie ze smakiem jak przeważnie tutaj... Już chyba nie zamówię ponownie :(
-
Daniel Kropiwiec ★★★☆☆
Jedzenie smaczne, świeże i nie było z nim żadnych problemów, ale bardzo duże zastrzeżenia mam co do dostawy. Zamówiony został obiad do firmy, złożony z kilku dań i po zapewnieniach, że wyjedzie już zaraz, dojechał po ponad dwóch godzinach, niestety nie najcieplejszy. Po kontakcie z garmażerką dostałem informację, że taki jest kierowca i właściciel niewiele może z tym zrobić. Niestety przypadek nie jest odosobniony, a sytuacja nie wydarzyła się jednorazowo. Specjalnie zamówień dokonywaliśmy bezpośrednio, telefonicznie, żeby firma nie musiała oddawać prowizji do operatora, jednak jeżeli jeszcze kiedykolwiek będziemy coś zamawiać, to tylko przez Wolt, Glovo itp, ponieważ przynajmniej wtedy kurierzy są czasowi. EDIT: Jak możecie Państwo mówić, że "Kierowca nie przypomina sobie, żeby w przeciągu ostatniego miesiąca dowiózł gdzieś jedzenie i żeby było zimne.", skoro poniżej mojej, jest opinia Pani wystawiona tydzień temu, w której już na samym początku widnieje informacja o zimnym jedzeniu w dostawie :D Właściciel, czy inny pracownik przekazał informację, że "kierowca tak jeździ i nie mamy na to wpływu", być może nie dokładnie w takich słowach, ale taką wypowiedź usłyszałem przez telefon, po prawie 2 godzinach od złożenia zamówienia. Dużo faktów Państwu umyka, ponieważ dosłownie wczoraj - 1 czerwca po godzinie 11, kolega złożył zamówienie, które dojechało około 13:30. Wszystkie lokalizacje w promieniu 500m od Państwa restauracji.
-
Małgorzata Drozd ★☆☆☆☆
Jedzenie dojechało zimne. Schabowy przypalony, skrzętnie ukryta spalenizna. Mięso twarde grube, nie rozbite. Surówka nieświeża, sucha jak wiór. Żenada ciemne ziemniaki, okropna gorzka posypka z ziół.
-
Anna Ferens ★★★★★
Zdecydowanie najlepsza garmażerka w Lublinie. Kotlet z kurczaka w panko jest niesamowity. Zupa pomidorowa - najlepsza, jaką jadłam. Porcje są ogromne, a ceny bardzo korzystne.
-
Maria Mazur ★★★★★
Polecam. Mega dobre, solidne porcję, szybka dostawa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GARMAŻERKA KOZIOŁEK?
GARMAŻERKA KOZIOŁEK znajduje się przy Mieczysława Biernackiego 22, 20-089 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GARMAŻERKA KOZIOŁEK?
Można skontaktować się z GARMAŻERKA KOZIOŁEK pod numerem +48 603 888 735
Jak można dotrzeć do GARMAŻERKA KOZIOŁEK?
Do GARMAŻERKA KOZIOŁEK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku