Super bar. Byłem dziś na obiedzie w towarzystwie i obydwaj byliśmy zaskoczeni.......pozytywnie. Dlaczego? 1. Jedzenie bardzo smaczne. 2. Jedzenie bardzo świeże . 3. Jedzenie o odpowiedniej temperaturze podane po zjedzeniu zupy 4. Jedzenie w odpowiedniej ilości Ale ile można o jedzeniu. Lokal czyściutki i przestronny a obsługa przemiła i taktowna. A ceny b. konkurencyjne. Byliśmy zadowoleni obydwaj. Ps. Bar na Melgiewskiej
Zdjęcia
Opinie
-
jql57 ★★★★★
-
Elzbieta Stawiszyńska ★☆☆☆☆
Po ostatniej wizycie w Barze jestem oburzona. Nie dość, że personel obsługując klientów rozmawia ze sobą nie skupiając się na tym co robi. Porażka.Kupuję zawsze pierogi, niewielkie ilości, bo jestem osobą samotną. Jakie było moje zdziwienie, kiedy odkryłam, że zapłaciłam trzykrotnie więcej niż były warte moje zakupy. Oczywiście na drugi dzień chciałam wyjaśnić zaistniałą sytuację, ale nie miałam paragonu, tylko potwierdzenie płatności kartą. Nic to nie dało Panie tam pracujące w ogóle nie chciały wyjaśnić tej kwestii, były wręcz oburzone i pod nosem mówiły, że nie pamiętam pewnie co kupiłam, a one nie będą rozdawać pieniędzy. Dla stałych i przyszłych klientów sprawdzajcie co kupujecie i ile płacicie za zakupy.
-
Natalia h ★☆☆☆☆
Jedzenie bardzo smaczne, jednak nie rozumiem dlaczego od pewnego czasu jedna z Pań obsługujących nakłada o wiele mniej jedzenia, niż inne Panie, które pracują od lat. Porcja jest tak mała, że nawet ja, jako kobieta, nie jestem w stanie się najeść. Dodam, że obiady kupuję nie tylko dla siebie, lecz dla całej rodziny, w tym dla dwóch mężczyzn. Uważam to za niesprawiedliwe, ponieważ w tym samym czasie klienci, których obsługują inne kucharki, nakładają normalne porcje, takie jak były zawsze. Czuję się pokrzywdzona, ponieważ sytuacja ma miejsce nie pierwszy raz i za tę cenę nie opłaca mi się więcej korzystać z usług barku. Porcje dla każdego klienta powinny być takie same! Czuję się niesprawiedliwie potraktowana i jeśli nic się nie zmieni przestanę kupować tam jedzenie.
-
Jacob C ★★★★★
Miła obsługa, super jedzenie i świetny wybór. Jeden z moich ulubionych barów mlecznych w Lublinie. Pozdrawiam i polecam
-
Smurf Smurf ★☆☆☆☆
Pani większych gabarytów nie przyjemna w rozmowie zamówiłem jedzenie 30 min wcześniej będąc na miejscu usłyszałem ze zaraz zrobią gdy powiedziałem ze zamówiłem na godzinę 15 to wydarła mordę na pół lokalu zebym poczekał
-
Królik Official Label ★☆☆☆☆
„Gruba” Pani z obsługi (imienia nie znam ale jako jedyna przy kości ) Opryskliwa wulgarna i krzycząca . Jedzenie zamawiane na konkretna godzinę nie zostało nawet przygotowane . Chodziłem od lat przez Grubą blondynkę przestałem :)
-
Monika Plus ★★★★★
Bardzo smaczne domowe jedzenie, podawane bardzo szybko, przystępne ceny. Nie pierwszy raz odwiedzam lokal, nigdy się nie zawiodlam. Czasami panuje spory ruch, ale nie ma dużych opóźnień w wydawaniu posiłków. Polecam.
-
Krzysztof kicius49 ★★★★★
Bardzo miłe panie z obsługi. Bardzo smaczne jedzenie w przystępnej cenie. Gdyby tylko ogródek był zamykany i można również zimową porą tam spożyć zakupione dania to było by więcej miejsca.
-
Karol Kijowski ★★★★★
Witam. Byliśmy z rodzina już któryś raz z koleji. Jedzenie swierze pyszne swojskie smaki. Ceny przystępne. Polecam wszystkim. Nasz 4 letni synek zakochał się w naleśnikach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stołówka To i Owo?
Stołówka To i Owo znajduje się przy Turystyczna 1, 20-207 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stołówka To i Owo?
Można skontaktować się z Stołówka To i Owo pod numerem +48 570 204 555
Jak można dotrzeć do Stołówka To i Owo?
Do Stołówka To i Owo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku