Opinie

  1. Karolina Zuber ★★★★☆

    Fajne klimatyczne miejsce. Jedzenie dobre. Zamowilismy miedzy innymi Pancakes ciekawe przyrzadzone. Niestety muzyka puszczona w lokalu zagłusza myśli i możliwośc konwersacji.

  2. Bartosz Grzegorczyk ★★★★★

    Świetny lokal, super klimat z muzyką w tle. Świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie. Mimo dużego ruchu w sobotni wieczór pani znalazła dla nas stolik (7 osób)

  3. Zet-Car Oględziny pojazdów ★★★★★

    Czapki z głów za podejście do klienta, lokal czysty, a jedzenie bardzo smaczne. Z racji, że nie jem frytek od razu zostało mi zaproponowane, że dostanę więcej skrzydełek. Samo mięso idealnie wypieczone, odchodzi od kości. Zdecydowanie polecam:)

  1. Lika SONE ★★★☆☆

    Bywałam w tym miejscu dość często i niestety za każdym razem musiałam długo czekać na jedzenie. Obsługa rzadko bywa naprawdę uprzejma, co trochę psuje całe doświadczenie. Ostatnio zamówiłam koreańskiego tosta – był całkiem smaczny, więc za to należy się pochwała. Mimo wszystko trudno poczuć chęć, żeby wrócić tam ponownie, właśnie ze względu na podejście personelu. Szkoda, bo miejsce ma potencjał, ale atmosfera tworzona przez obsługę ma duże znaczenie.

  2. yrbi ★★★★★

    Bardzo, ale to bardzo dobra pizza! Lemoniada fajnie jakby była ciut słodsza, klimat świetny, a na sam deser obsluga! Pani, która kończyła zmianę o 18.15 dzisiaj cudowna, nie dość ze często pytała czy wszystko okej, to czuliśmy się zaopiekowani. Zachęcam odwiedzić lokal, na pewno przyjdziemy jeszcze nie raz.

  3. Martyna Krzy ★★★★★

    Fajne i popularne miejsce w Lublinie. Z obsługą bywa różnie. Pyszne desery.

  1. Paweł Rybaczewski ★★★★★

    Ostro zawsze miało mega jedzenie no i oczywiście duży, ciekawy lokal. Ale zawsze brakowało mi tu jakiegoś azjatyckiego dania w karcie. Tymczasem nagle stworzyli nową osobną kartę Azja na Ostro. I od początku wiedziałem, że się nie zawiodę. Jedzenie poprostu wspaniałe. Niestety w obecnej chwili jedynie na dowóz, ale zdecydowanie warto. Pad thai świetny, dorównuje temu z Thai Story, już nie mówiąc o porcji która jest ogromna, a cena nie jest wygórowana. Ponadto sam Pad thai, jak i wiele innych dań w karcie możemy wybrać w wersji wege, z kurczakiem lub z krewetkami, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich upodobań. Czerwone curry bardzo dobre, w smaku prawie tak dobre jak robione samemu w domu, można się jedynie przyczepić do poziomu ostrości - delikatnie zbyt mało ostre. Kolejny mega plus za zestawy w cenie chyba ok. 23 zł - codziennie inny zestaw zupy i dania w niemożliwie niskiej cenie! Polecam każdemu i nie mogę się doczekać żeby spróbować na miejscu!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Azja na Ostro?

Azja na Ostro znajduje się przy Krakowskie Przedmieście 25, 20-002 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Azja na Ostro?

Można skontaktować się z Azja na Ostro pod numerem +48 791 792 849

Jak można dotrzeć do Azja na Ostro?

Do Azja na Ostro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements