Opinie

  1. Kasia G ★★★★☆

    Jedzenie OK, jak dla mnie trochę zbyt słodkie, ale może tak ma być, nie gustuję szczególnie w kuchni azjatyckiej. Herbaty przepyszne. Lokal prosi o odmalowanie ścian, bo są obdrapane od co najmniej 4 lat. Byliśmy większą grupą i moje zamówienie dotarło długo po innych, więc tak średnio, ale zdarza się. Trochę nie podobało mi się, że chwilę po wydaniu jedzenia obsługa zaczęła mopować podłogi i dosyć głośno rozmawiać o rozliczaniu kasy i sprzątaniu łazienki. Jak najbardziej rozumiem, że każdy chce wrócić do domu jak najszybciej, ale można trochę bardziej dyskretnie. Generalnie obsługa jest dość hałaśliwa między sobą, a do klienta tak trochę na niemo. Ale spoko, też jestem introwertykiem.

  2. Andrzej Piotrowski ★★☆☆☆

    Kurczak po wietnamsku - ryż totalnie rozgotowany i bez smaku, kurczak OK chociaż mocno słony i małe kawałki ale głód można zaspokoić, dużo sosu sojowego i wyczuwalny imbir i kiełki, jakieś warzywa gotowane, surówka - "wieloskładnikowa" - w miarę dobra - ogólnie średnio

  3. guites 277 ★★★☆☆

    Samo sushi dało się zjeść. Smak potrawy był bardzo jałowy. W hosomaki praktycznie sam ryż bez smaku. W lokalu bardzo gorąco i duszno.

  1. Krzysztof Lewinski ★★★★★

    Yamato Art Sushi & Wok to miejsce, które zaskakuje dużymi porcjami i różnorodnością smaków. Zupa pho okazała się bardzo sycąca, pełna dodatków, a sam rosół z kaczki był smaczny, choć delikatnie przesolony. W kwestii wołowiny z warzywami pozwolę sobie nie komentować, ale obsługa na pewno będzie wiedziała, o co chodzi. Zamówiony kurczak z warzywami w sosie słodko-kwaśnym, zgodnie z moją prośbą, był przyzwoity. Wszystkie uwagi i sugestie przekazałem uprzejmej pani kelnerce, która chętnie słuchała i obsługiwała z uśmiechem. Ogólnie jedzenie w restauracji jest godne polecenia, a ceny są przystępne, co czyni to miejsce wartym odwiedzenia.

  2. Dominika ★☆☆☆☆

    Całkowicie nie polecam. Zaczynając, na zamówienie czekaliśmy ponad 3h - złożone przed godziną 19 z szacunkowym czasem oczekiwania około godziny, dostarczone dopiero o 22. Z każdym telefonem byliśmy zapewniani, że zamówienie zaraz dojdzie, co za każdym razem mijało się z prawdą. Dostarczone w końcu zamówienie to kolejne rozczarowanie. Zamówione były dwa burgery - jeden z krewetką i jeden z tatarem z łososia, który okazał się być jednak z łososiem grillowanym. Rolka california inside out łosoś (41 zł) miniaturowa, bez łososia opalanego i z minimalną ilością składników. Rolka futomaki philadelphia z małą ilością łososia i niemal niewidoczne awokado i serek. Nie dzwoniliśmy już po raz piąty, szkoda nerwów. Smak ok, ale co z tego, skoro dostajesz opóźnione, niezgodne z opisem zamówienie, a do tego przesadnie oszczędne porcje. Za 190 złotych - kompletna porażka.

  3. Mateusz Żołnacz ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłem zestaw z dostawą do domu zostałem poinformowany, że czas realizacji zamówienia będzie wynosił do półtorej godziny. Po prawie dwóch godzinach wykonałem telefon z zapytaniem czy moje zamówienie do mnie dotrze Pani poinformowała mnie, że kierowca jest już w drodze. Po kolejnych 30 minutach czekania zadzwoniłem z anulowaniem mojego zamówienia. Bylem bardzo zdziwiony kiedy kierowca z moim anulowany zamówieniem zadzwonił do moich drzwi UWAGA PO 4 GODZINACH od zamówienia. Dodam , że podczas anulowania zamówienia Pani była bardzo niemiła.

  1. Jarosław Kopczyński ★★☆☆☆

    Byłem dwukrotnie 12.05 oraz 17.05.2023 w obu przypadkach danie dnia smażony makaron z warzywami i wieprzowiną. Dnia 12.05 ok, natomiast 17.05 (bo 12-go było ok, zamówiłem to samo) potrawa bardzo pikantna nie przypominająca smakiem oraz ostrością dania z piątku. W menu brak informacji o poziomie ostrości. Na moje uwagi o różnicy w potrawach, personel zdziwiony. Pani kelnerka chodziła na zaplecze z zapytaniem, gdzie otrzymała informację, że w piątek był inny makaron. Tak potwierdzam w piątek były nitki, a dziś wstążki, co nie jest tłumaczeniem w różnicy smaku, czy ostrości potrawy. zapłaciłem i opuściłem lokal. Nie sądzę bym miał kiedyś skorzystać z usług. Nie polecam.

  2. Lukasz Coolio ★★★☆☆

    Jedyne co tam powala to ceny.... Podczas pobytu unikaliśmy sushi i skorzystaliśmy na miejscu z innych dań. Byliśmy we czworo i każdy z nas stwierdził, ze są one przeciętne.... Na wynos wzięliśmy zestaw sushi, który akurat był smaczny ale koszt prawie 40zl za 6 kawałeczków, tj. garść ryżu i 15g.ryby to trochę przesada.... Obsługa na plus

  3. Bartłomiej Spurek ★★☆☆☆

    Witam, jestem tu drugi raz w ciągu miesiąca i Restauracja wypada tak: Jedzenie 4/5 Obsługa 1/5 Czas oczekiwania 1/5 Wystrój 3/5 Czystość 5/5 Niestety, zawiedliśmy się bardzo jeśli chodzi o czas oczekiwania, na samo podejście kogokolwiek czekaliśmy 15 minut! Po zamówieniu na samą zupę Tom Yum czekaliśmy aż 45 Minut! Kolejne jedzonko przyszło dopiero 1:20h od zamówienia! Szkoda że kelnerki nie informują o takim czasie oczekiwania, bo jest on dosyć horrendalny. Co do jedzenia zupa Tom Yum wyśmienita 5/5, a Kurczak Tonkatsu był dobry/dobry+ smaczny, ale bez szału (podany z ryżem do sushi co było dziwne). 4/5 Podsumowując, jedzenie spoko, ale jeśli chcecie szybko przekąsić to absolutnie nie tutaj, przygotujcie się na długie czekanie co było widoczne przy obu moich wizytach. Dużo do poprawy! Zatrudnijcie więcej osób na kuchni/obsługi!

  1. Marcin Tymochowicz ★☆☆☆☆

    Po przeprowadzce do CHDK, Obsługa tragedia, po wejściu musieliśmy usiąść przy brudnym stole po zgłoszeniu obsłudze zostaliśmy ukarani że przez ponad 30 minut nikt z kelnerów nie podszedł do nas po zamówienie mimo że następni goście weszli po nas jakieś 15min i zostali obsłużeni natychmiast. Szkoda jednak nigdy się nie dowiemy jak smakuje ramen, pad tai i zestaw 40 rolek sushi ale to już nasze drugie podejście i myśleliśmy że zmiana lokalu to i zmiana standardów. Wcześniej próbowałem ramen jeszcze jak mieli lokal koło Popiełuszki to widać że nigdy nie próbowali prawdziwego w kuchni azjatyckiej, kwaśny że ledwo czuć smak i jajko też kwaśne, no i mięso z kurczaka odgrzewane w mikrofali a dalej zimne w środku-tak potrafię odróżnić świeżo zrobiony. Pracownicy mają świetną zabawę na kuchni, więcej gadają jak robią przez co trzeba czekać na zamówienia po 40-50 minut. Mam nadzieję że wkrótce pojawi się odpowiednia konkurencja może to ich zmotywuje do działania, bo na razie ten biznes przypomina bardziej plac zabaw.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Yamato Art Sushi & Wok?

Yamato Art Sushi & Wok znajduje się przy Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1, 22-100 Chełm, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Yamato Art Sushi & Wok?

Można skontaktować się z Yamato Art Sushi & Wok pod numerem +48 510 788 351

Jak można dotrzeć do Yamato Art Sushi & Wok?

Do Yamato Art Sushi & Wok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements