Opinie

  1. HappY BoY ★★★★★

    Jako staly klient mogę polecić bublee Tea z tego miejsca, dziewczyny z obsługi miłe mimo często dużej kolejki. Polecam !

  2. konto ★★★★★

    nie rozumiem skad tyle negatywnych opinii.bardzo czesto kupuje bubble tea i nigdy nie spotkałam sie z niemiłą obsluga. szczególnie bardzo lubie byc obslugiwana przez wysoką brunetkę ktora byla w ta sobote (9.08.25). bardzo kulturalna,potrafi doradzić jakie smaki najlepiej ze soba pasuja. kupowalam az 5 bubble tea i kazda byla zrobiona poprawnie.na pewno wroce jeszcze nie raz :)

  3. Ewa Szewczyk ★★☆☆☆

    Obsługa w porządku. Niestety jakość bubble tea na bardzo niskim poziomie. Herbata wymieszana z wodą przez co uwolnił sie gorzki smak. Syropy do herbaty niewyczuwalny. Kulki nie smaczne.

  1. Oliv Malic ★★★☆☆

    Zazwyczaj kocham to bubble tea ale dzisiaj spotkałem się z nieprzyjemnym zachowaniem ze strony pani sprzedawczyni, która byla chora, nie miła oraz opryskliwa. Przed serwowaniem napoju przecierała dłonią zakatarzony nos a była ewidentnie przeziębiona.

  2. Adzia ★☆☆☆☆

    Chorzy ludzie!!! Miałam zamiar kupić herbatę, ale gdy zobaczyłam, że chuda szkapa pracująca tam unosi się na jakąś klientkę po czym ta odbiega zdenerwowana odechciało mi się pić takich głupot.

  3. Julia Koryńska ★★★★★

    Wczoraj byłam na bubble tea, bardzo dobre, obsługa bardzo miła, obsługiwała mnie pani w szarej bluzie i jasniejszych włosach. Oby tak dalej i oby jakość tego miejsca się nie zmieniła, ponieważ znalazłam nowe ulubione miejsce z bubble tea!

  1. Dorota Król ★★★★★

    Razem z Córką uwielbiamy bubble tea . Przynajmniej raz w tygodniu musimy być ,to taka tradycja nasza .Próbowałyśmy już chyba wszystkich smaków i miksów . Najbardziej z obsługi polecamy Panią Dominikę!Zawsze uśmiechnięta i otwarta na ludzi .Polecamy gorąco i pozdrawiamy .

  2. Norbert Mazur ★★★★★

    Polecam, bubble tea przepyszne. Fachowa i przemiła obsługa, zdecydowanie polecam Panią Oliwię. Spośród swojego magicznego zbioru najlepszych smaków wybrała mi najsmaczniejsze bubble tea jakie piłem w życiu! :)

  3. Sophia Lauren ★★★★★

    Byłam ostatnio na bubble tea z przyjaciółką i obsługiwała nas bardzo miła Pani z tatuażami, taka z pozytywną energią, poprawiła mi humor.. Nie miałyśmy drobnych na napiwek więc dodajemy opinię :) Herbatka była super Pani doradziła mi które kuleczki wziąć

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Magic Bubble - Felicity Lublin?

Magic Bubble - Felicity Lublin znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Magic Bubble - Felicity Lublin?

Do Magic Bubble - Felicity Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements