Jako staly klient mogę polecić bublee Tea z tego miejsca, dziewczyny z obsługi miłe mimo często dużej kolejki. Polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
HappY BoY ★★★★★
-
konto ★★★★★
nie rozumiem skad tyle negatywnych opinii.bardzo czesto kupuje bubble tea i nigdy nie spotkałam sie z niemiłą obsluga. szczególnie bardzo lubie byc obslugiwana przez wysoką brunetkę ktora byla w ta sobote (9.08.25). bardzo kulturalna,potrafi doradzić jakie smaki najlepiej ze soba pasuja. kupowalam az 5 bubble tea i kazda byla zrobiona poprawnie.na pewno wroce jeszcze nie raz :)
-
Ewa Szewczyk ★★☆☆☆
Obsługa w porządku. Niestety jakość bubble tea na bardzo niskim poziomie. Herbata wymieszana z wodą przez co uwolnił sie gorzki smak. Syropy do herbaty niewyczuwalny. Kulki nie smaczne.
-
Oliv Malic ★★★☆☆
Zazwyczaj kocham to bubble tea ale dzisiaj spotkałem się z nieprzyjemnym zachowaniem ze strony pani sprzedawczyni, która byla chora, nie miła oraz opryskliwa. Przed serwowaniem napoju przecierała dłonią zakatarzony nos a była ewidentnie przeziębiona.
-
Adzia ★☆☆☆☆
Chorzy ludzie!!! Miałam zamiar kupić herbatę, ale gdy zobaczyłam, że chuda szkapa pracująca tam unosi się na jakąś klientkę po czym ta odbiega zdenerwowana odechciało mi się pić takich głupot.
-
Julia Koryńska ★★★★★
Wczoraj byłam na bubble tea, bardzo dobre, obsługa bardzo miła, obsługiwała mnie pani w szarej bluzie i jasniejszych włosach. Oby tak dalej i oby jakość tego miejsca się nie zmieniła, ponieważ znalazłam nowe ulubione miejsce z bubble tea!
-
Dorota Król ★★★★★
Razem z Córką uwielbiamy bubble tea . Przynajmniej raz w tygodniu musimy być ,to taka tradycja nasza .Próbowałyśmy już chyba wszystkich smaków i miksów . Najbardziej z obsługi polecamy Panią Dominikę!Zawsze uśmiechnięta i otwarta na ludzi .Polecamy gorąco i pozdrawiamy .
-
Norbert Mazur ★★★★★
Polecam, bubble tea przepyszne. Fachowa i przemiła obsługa, zdecydowanie polecam Panią Oliwię. Spośród swojego magicznego zbioru najlepszych smaków wybrała mi najsmaczniejsze bubble tea jakie piłem w życiu! :)
-
Sophia Lauren ★★★★★
Byłam ostatnio na bubble tea z przyjaciółką i obsługiwała nas bardzo miła Pani z tatuażami, taka z pozytywną energią, poprawiła mi humor.. Nie miałyśmy drobnych na napiwek więc dodajemy opinię :) Herbatka była super Pani doradziła mi które kuleczki wziąć
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Magic Bubble - Felicity Lublin?
Magic Bubble - Felicity Lublin znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Magic Bubble - Felicity Lublin?
Do Magic Bubble - Felicity Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku