Przegląd katalogu
- 970 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 970 wyników
Przeglądaj spa w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 970 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 544,678 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera spa z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Niepołomice, Skawina i innych.
“Jesteśmy bardzo zadowoleni. Widać że Pani Agata ma dużo doświadczenia i wspaniałe podejście do dzieci. Na zajęciach jest bardzo zaangażowana, dużo tłumaczy. Już po pierwszych zajęciach zaobserwowaliśmy poprawę u córeczki. Zdecydowanie polecam.”
“Podejście pani do piesków niesamowite, tak samo jak i do właściciela psa, byłam tutaj pierwszy raz, ale już wiem, że gdy tylko będę mogła polecić znajomym jakiegoś fryzjera dla psów to będzie to miejsce, a ja zdecydowanie wrócę tutaj na następna wizytę z moim pupilem. Taco mimo strachu, ślicznie sobie poradził i myśle, że ciocia przypadła mu do gustu.”
“Potrzebujesz zmienić otoczenie, żeby popracować w ciszy i skupieniu z oszałamiającym widokiem? To właśnie znalazłeś idealne miejsce! Bonus - super sympatyczna obsługa :) polecam!”
“Pobyt w Aparthotel Tatrzański wspominam bardzo miło i pozytywnie. Lokalizacja super. Obsługa profesjonalna bardzo miły i pomocny Pan z recepcji. Pokoje bardzo czyste i bardzo dobrze wyposażone.W obiekcie znajduje się SPA pięknie urządzone gdzie można się zrelaksować i odprężyć. Wszystko w wysokim standardzie. Na pewno tam wrócimy i polecam każdemu.”
“Bardzo przyjemne miejsce na wypoczynek. Gospodyni bardzo miła, obsługa również. Śniadania pyszne, świeże wszystko, wystarczający wybór. SPA bardzo funkcjonalne i świetnie można sie zrelaksować. Blisko do Zakopanego. W pobliżu karczmy, sklepy spożywcze. Polecam to miejsce.”
“Kompleksową usługa wykonana kompleksowo i rzetelnie - Audi Q5. Super kontakt. Polecam Zbyszek.”
“Bardzo polecam zarówno salon jak i zespół LEXUS. Jakość i obsługa idą w parze i są najwyższej jakości. Pozdrawiam serdecznie Jacek Ojczyk”
“Jestem bardzo zadowolony z tej myjni! Zawsze dokładnie, bez smug i zarysowań. Personel zawsze miły, wygodne miejsce do oczekiwania i rozsądne ceny. Samochód po myciu wygląda idealnie, więc polecam wszystkim”
“Obsługa bardzo profesjonalna i merytoryczna. Doskonale dopasowali produkt do naszych potrzeb i możliwości. Montaż w bardzo krótkim czasie z bardzo dobrze wykonanym szkoleniem użytkowania. Możliwość relasku bezcenna:)Polecam wszystkim!”
“Polecam jak najbardziej. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera ☺️ Zabieg wykonywany to BOTOX. Włosy są lśniące, sypkie i proste ☺️ Na zdjęciu włosy tylko umyte i wysuszone, bez użycia prostownicy.”
“Z usług tych Panów korzystałem już wielokrotnie i z pewnością jeszcze nie raz tam wrócę. Chłopaki znają się doskonale na swojej robocie i podejmują się nawet przypadków beznadziejnych do kwadratu. Ceny adekwatne do jakości wykonywanych usług, które są na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz żeby Twój samochód wyglądał młodziej, lepiej, zadzwoń, umów się, a z pewnością nie pożałujesz. Sprawdziłem na swoich samochodach i polecam ;)”
“Super miejsce ! Perfect Body Polecam wszystkim :)”
“Serdecznie polecam pensjonat. W pokoju i łazience czysto. Śniadania przepyszne. Dużym plusem jest możliwość korzystania z kawy i herbaty przez cały dzień. Pani właścicielka bardzo życzliwa i pomocna. Panie z obsługi zawsze uśmiechnięte. Na pewno wrócimy tam.”
“Super lokalizacja blisko Krupówek i Kuźnic. Termy w zasięgu krótkiego spaceru. Miły i pomocny właściciel. Bardzo dobre śniadania przygotowywane na miejscu. Gorąco polecam :)”
“Świetny serwis, właściciel bardzo pomocny, miły. Pomógł nam przygotować samochód na bardzo ważną okazję. Bardzo się przyłożyli panowie do sprzątania, jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać!”
“Salon MAGIA Medical & Spa w Wadowicach to miejsce, które z miejsca zdobyło moje uznanie. Już na wejściu czuć, że tu dzieje się coś niezwykłego. Obsługa jest naprawdę przemiła - od pierwszego kontaktu czujesz, że jesteś w dobrych rękach. Każdy uśmiech i każde słowo sprawiają, że czujesz się ważny i doceniony. To tak, jakbyś odwiedzał starych, dobrych przyjaciół, którzy zawsze wiedzą, jak zadbać o twoje potrzeby. Atmosfera w MAGIA Medical & Spa to coś, co trudno opisać słowami. To połączenie elegancji i relaksu w najczystszej formie. Delikatne oświetlenie, subtelna muzyka i przyjemne zapachy tworzą niesamowity klimat, w którym aż chce się zostać na dłużej. Widać, że każdy detal jest tutaj przemyślany, co dodaje temu miejscu niepowtarzalnego charakteru. Wizyty w MAGIA Medical & Spa to dla mnie zawsze niesamowite doświadczenie. Fachowa obsługa, fantastyczna atmosfera i szeroka oferta sprawiają, że chce się tu wracać. Jeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę się o ciebie zatroszczą, to zdecydowanie warto odwiedzić MAGIA Medical & Spa.”
“Pobyt był naprawdę super! Domek bardzo dobrze wyposażony, z fajnymi udogodnieniami, a ogromnym plusem są łazienki w pokojach jest to duża wygoda. Wszędzie czysto i zadbanie, idealne miejsce dla większych grup znajomych. Pan Roman jest niezwykle pomocny i zawsze można na niego liczyć. Tutaj naprawdę ciężko się nudzić a lokalizacja świetna, blisko sklepy i dobre restauracje. Z czystym sercem polecam, na pewno jeszcze wrócimy!”
“Cudowne miejsce na relaks. Piękny widok na góry. Wspaniali i gościnni gospodarze. Polecam!!!”
“Hotel Borowy Dwór to miejsce, do którego z przyjemnością się wraca. Obsługa jest niezwykle miła i pomocna, a pokój czysty, regularnie sprzątany i bardzo dobrze wygłuszony, co zapewnia pełen komfort wypoczynku. Jedzenie jest pyszne i różnorodne, a stały dostęp do kawy i herbaty przez całą dobę to ogromny plus. Obiekt jest elegancki, ma przestronny parking i świetną lokalizację – bardzo blisko do term Gorący Potok. Dodatkowym atutem są kręgle oraz sala gier, które zapewniają fajną rozrywkę. Ze strefy spa nie korzystałam, ale szwagier bardzo chwalił. Świetne miejsce na relaks i udany pobyt.”
“Hotel jest położony blisko dworca i kilkanaście minut spacerem od Krupówek. Schowany w małym parczku. Parking jest bardzo duży, nie brakuje miejsc. Pokój superior jest odpowiedni dla pary z ewentualną dostawką dla dziecka. Jest bardzo czysto. W pokoju są kapcie, ręczniki, szlafroki i kosmetyki do kąpieli. Rzeczą, która przeszkadza jest światło z łazienki. Ściana przepuszcza światło do pokoju. Bardzo przyjemna strefa spa z basenem (ok 15 m?), jacuzzi i saunami. W weekend było tu tłoczno, zwłaszcza wieczorem, w poniedziałek w środku dnia byliśmy sami przez 2 h. Mała siłownia ma dwie bieżnie, dwie ławki, maszynę Smitha, zestaw hantli i dwie maszyny kinesis, nie ma drążka ani wyciągu. Da się zrobić trening. Cała obsługa od recepcji, przez ekipę sprzątającą czy ratowników na basenie bardzo uprzejma.”
“Bardzo zadbany, czysty i nowoczesny hotel z zachowaniem góralskiego klimatu. Mieszkaliśmy w apartamencie suit, który może zaspokoić nawet najbardziej wymagających gosci. Dwa pokoje, duża łazienka, wanna,w sypialni, balkon. Wszystko co potrzebne żeby spokojnie wypocząć. Do tego na miejscu restauracja, gdzie można naprawdę dobrze zjeść i za całkiem przyzwoite pieniądze. Może.jedynym mankamentem jest dość daleko do centrum, chociaż sprawę załatwia komunikacka miejska i przystanek "pod nosem" a na plus z kolei blisko do wyjść na atrakcyjne szlaki. Poważnym plusem jest spokój i cisza, choć winda mogłaby być cichsza oraz brak jakichkolwiek problemów z parkingiem. Ogromnym plusem są śniadania, świetne, urozmaicone, smaczne, no może z drobnym wyjątkiem kawy. Ekspres wymaga albo wymiany albo zmiany ustawień (kawa jest zwyczajnie cienka), choć z tym można sobie poradzić odpowiednio skracając czas zaparzania. Ogólnie hotel i obsługa super.”
“Hotel jest ładny, urządzony w nowoczesnym stylu z motywami regionalnymi (ale nie wygląda to kiczowato). Jak na przystępne ceny standard bdb. Na miejscu strefa spa z basenem, bardzo dobra restauracja z rozsądnymi cenami (nie było potrzeby stołować się poza obiektem). Z hotelu roztacza się widok na park i góry. Jest tu bardzo czysto, korytarze są ciche. Z niewielkich minusów - trochę wąska winda, większa bawialnia dla dzieci jest na terenie restauracji, ale poza tym pobyt zaliczam do bardzo udanych.”
“Pojechałem pierwszy raz do chłopaków i wogóle sie nie zawiodłem. Perfekcyjnie wykonana robota :)”
“Fajne i bardzo ciekawe miejsce ze względu na całokształt.poprostu coś innego niż wszędzie.no i do tego 18 miejsc na kampery lub przyczepy z pełną infrastrukturą.polecamy!!!”
“Świetny nocleg w samym centrum Zakopanego! Pokój Superior był przestronny i wygodny, z komfortowym łóżkiem i rozkładaną sofą. Wszystko eleganckie i czyste, z pełnym wyposażeniem – od telewizora i sejfu po zestaw kosmetyków i szlafroki. SPA w piwnicach kamienicy to prawdziwa przyjemność – sauna fińska, grota solna i tężnia pozwalają całkowicie się zrelaksować po dniu pełnym wrażeń. Duży plus za możliwość zamówienia transferu z lotniska w Krakowie, co było bardzo wygodne i bezproblemowe. Obsługa przyjazna, uśmiechnięta i pomocna. Na pewno wrócę!”
“Pokoje rodzinne duże ładne czyste , obsługa bardzo miła uśmiechnięta... Jedzenie bardzo ale to bardzo dobre widać że na kuchni ktoś się nie boi używać przypraw!! Lokalizacja praktycznie przy głównej trasie Białego Dunajca ale hałas samochodów nie dochodzi do pokoi...”
“Polecam ten pensjonat, bardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. Plac zabaw na dworzu oraz sala zabaw w budynku, basen czyściutki spory w sam raz dla dzieci . Jedzenie bardzo dobre, śniadania - szwedzki stół ale jest tyle że co dziennie można jeść co innego. Obiady bardzo dobre trzydaniowe - zupa, drugie danie, deser i pyszny kompot. Pokoje spore, ręczniki do dyspozycji, czysto. Widok z balkonu mieliśmy super z prawej strony zwierzęta ( owieczki oraz konie) a z drugiej strony góry. Właścicielka przemiła i pomocna. Polecam w 100%”
“Spędziliśmy cudowny weekend, dla nas klimat tego miejsca, drewniane bale, połączenie tradycji z nowoczesnością oraz uprzejmość właścicieli dzięki którym dostaliśmy „wymarzony” pokój sprawiło że będziemy wspominać to miejsce z ogromnym sentymentem i na pewno tu jeszcze wrócimy ;) Bardzo smaczne śniadania!”
“Nie dowierzałam po konsultacji, że takie urządzenie może mieć tak wielką moc w drenowaniu organizmu. Już na następny dzień ubyło mi 2 kg wody której organizm pozbywał się jeszcze kilka kolejnych dni. Dzięki temu wiem że mój organizm po prostu na siłę magazynuje wodę a ja odpuchłam. Jeszcze raz dziękuję za polecenie mi tego zabiegu i serdecznie polecam :)”