Obiad inieninowy w restauracji. Kucharz bez zarzutu, wszystkie nasze zamówione dania bardzo nam smakowały. I niestety to wszystko. Restauracja wielka, bez elementów dzielących ją na bardziej przyjazne przestrzenie. Po bokach akcesoria śniadaniowe,czułam się z tym niekomfortowo. Brzydkie krzesła. Kelner nie przywitał się z nami, nosił zupę trzymając palce w talerzu ( brak talerzy podstawowych). Podał nam filiżanki jedna na drugiej, nawet w barze tego nie robią. Zero radości z obiadu pomimo smacznej kuchni. Czułam się jak na wygnaniu.
Zdjęcia
Opinie
-
agnieszka frys ★★☆☆☆
-
Bartłomiej Grzyśka ★★★★☆
Super hotel. Dobry dla studentów, adekwatna cena do jakości. Bardzo miły Pan w recepcji. Ciepła woda w basenie i mila obsługa. Jedzenie bardzo dobre, bardzo nas przekonali do swojego devolay. Polecamy mocno. Jedyny defekt to starsza Pani na recepcji z zerowym zacięciem marketingowym. Wolała mieć pretensje niż porozmawiać, ale trudno. Pomijając ten fakt super się bawiliśmy i naprawde polecamy
-
Eugeniusz Matuszczyk ★★☆☆☆
Witam bylem z rodziną na weekend i nie polecam tego hotelu jedne wielkie nieporozumienie czekaliśmy na stolik na śniadanie około 1 godziny pani powiedziała że nic za to nie może że ludzie siedzą i długo piją kawę po jedzeniu ale każdy ma do tego prawo!!! Na basenie brakowało ręczników , kręgle nie działały jednym słowem porażka NIE POLECAM
-
Krzysztof Starosta ★★★★☆
Bardzo fajny hotel z przemiła obsługa pysznymi i urozmaiconym i śniadaniami oraz bardzo smacznymi daniami z karty w restauracji hotelowej. Strefa basenowa także bardzo fajna,szkoda że w długi weekend nie działało jacuzzi. W części hotelowej 3* łazienką przydał by się już remont chociaż do czystości nie mieliśmy zastrzeżeń a naszą grupą zajmowaliśmy trzy pokoje. Z minusów mogę tylko wymienić że pomimo gorących grzejników w pokojach było dość chłodno a na korytarzu którym szło się do restauracji i szatniach w strefie SPA było wręcz nieprzyjemnie zimno oraz w długi weekend przy sporym obłożeniu na śniadaniach trzeba było czekać na wolny stolik. Ale ogólnie bardzo miło spędziliśmy ten weekend.
-
Czarek Walkowiak ★★☆☆☆
hotel położony w bardzo ładnym miejscu, posiada maly basen hotelowy, dostajemy na pokój w standardzie 3 gwiazdkowym wode i reczniki, posiadamy w hotelu rowniez bilard ktory umila nam czas,lecz mamy tutaj duzo rzeczy do zmian, chociazby niektórych pracowników ktorzy sa wrecz nie mili dla klienta i wyśmiewają ze przyszlismy na kolacje z pakietu, na samej kolacji mielismy dostac lampke wina, ktorej nie bylo a ze wzgledu na wysmiewanie przez Pana z obsługi nas nie wiem czy ze wzgledu na wiek czy co , bylo nam glupio sie o to przypomniec, aczkolwiek to sam personel powinnien wiedzieć ze jesli ma sie takie pakiety, trzeba zadbac o każdy szczegół ktory jest tam wymieniony. Posiłki nie są za smaczne, i trzeba tutaj zaznaczyć że pomimo iz wiele roznych rzeczy w zyciu jadlem, tak tutaj bylo wszystko to tak skomponowane, ze praktycznie w połowie posiłku bylo nie do zjedzenia. Sniadania ok ale bez szału.
-
Andrzej Marek ★★★★★
Hotel Radocza to urokliwe miejsce w Małopolsce, idealne na relaks i wypoczynek. Słynie z wyśmienitej kuchni – dania są świeże, pięknie podane i inspirowane lokalnymi smakami. Położony wśród zieleni, oferuje piękne widoki na okoliczne wzgórza i spokojną atmosferę. To świetna baza na spacery i wycieczki rowerowe. Komfortowe wnętrza, natura i dobre jedzenie sprawiają, że chce się tu wracać.
-
Iwona Zientek ★★★★☆
Hotel na poziomie, z ładnym widokiem. Dostałam pokój z widokiem na góry. Lokalizacja bardzo spokojna, ale brakuje sklepów w okolicy. Niedaleko hotelu znajduje sie piękny drewniany kościół z XIV wieku. Polecam przejść się i zobaczyć. Jedzenie było bardzo dobre, aczkolwiek był mały wybór na śniadaniu. Wysokie ceny w restauracji. Jestem średnio zadowolona ze strefy basenowej. Sauna oraz grota solna są płatne. Pokój czysty i komfortowy.
-
Paweł Szczerbowski ★★★★★
Miejsce klimatyczne, pokoje bardzo czyste i estetyczne. Jedzonko bardzo pyszne jak śniadanie w formie bufetu i obiadokolacja „a’la carte”. Na szczególną uwagę zasługuje personel, który od recepcji poprzez spa jak i obsługę restauracji jest bardzo miły i profesjonalny.Pan Rafał z restauracji przeszedł sam siebie,z sercem i pasją pokazując jak powinna wyglądać prawdziwa obsługa.Polecam obiekt w 110%!
-
Paweł Hibner ★★★★★
Bardzo fajny i klimatyczny hotel, przemiła obsługa i nie mówię tylko o recepcji ale również o restauracji i paniach sprzątających. Pokoje duże i czyściutko, śniadanie smaczne /rzecz gustu smakowego/ podawane w formie bufetu szwedzkiego, każdy coś dla siebie znajdzie. Wygodne łóżka i super widok, otoczenie hotelu bardzo ładnie zagospodarowane.
-
Izabela Tokarska ★★★★★
Napisać że jest cudownie to jak nic nie napisać. Piękna okolica hotelu - łąki, pola, góry. Panie z recepcji przemiłe, starają się zapewnić gościom najlepszą opiekę. Panie z restauracji serwują takie śniadania, że można 3 godziny jeść i nadal będą dania których chce się spróbować. Panie sprzątające codziennie przynoszą ręczniki, wodę i pucują pokój na błysk. W hotelu basen, sauna, jacuzzi, grota solna, kręgielnia, salony masażu i zabiegów pielęgnacji, wielka sala zabaw dla dzieci, pokój zabaw przy restauracji, ogród z placem zabaw. Tutaj jest się traktowanym jak przyjaciele. Dziękujemy Pani która owijała córce gips aby mogła uczestniczyć w wojnie wodnej na basenie w Lany Poniedziałek. Na pewno znów wrócimy. Pozdrawiamy cały personel i dziękujemy za cudowne wspólne święta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Radocza Park Hotel Active & Spa?
Radocza Park Hotel Active & Spa znajduje się przy Parkowa 1, 34-100 Radocza, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Radocza Park Hotel Active & Spa?
Można skontaktować się z Radocza Park Hotel Active & Spa pod numerem +48 338 734 925
Jak można dotrzeć do Radocza Park Hotel Active & Spa?
Do Radocza Park Hotel Active & Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku