Hotel jest ładny, urządzony w nowoczesnym stylu z motywami regionalnymi (ale nie wygląda to kiczowato). Jak na przystępne ceny standard bdb. Na miejscu strefa spa z basenem, bardzo dobra restauracja z rozsądnymi cenami (nie było potrzeby stołować się poza obiektem). Z hotelu roztacza się widok na park i góry. Jest tu bardzo czysto, korytarze są ciche. Z niewielkich minusów - trochę wąska winda, większa bawialnia dla dzieci jest na terenie restauracji, ale poza tym pobyt zaliczam do bardzo udanych.
Zdjęcia
Opinie
-
Juj ★★★★★
-
Tomasz Skurzok ★★☆☆☆
Spędziliśmy z żoną i córką 3 noce w hotelu. Oferta nie przedstawia tego co zastaliśmy w środku. Fakt hotel jest po remoncie i wszystko na pierwszy rzut oka wydaje się nowe. Niestety w pokoju pełno włosów po innych gościach, ja jestem łysy a żona blond więc nie wiem skąd tyle czarnych włosów. Woda w prysznicu letnia, czyli szybki prysznic, przy -5 na zewnątrz mało komfortowe. Woda w jacuzzi za zimna jak na jacuzzi i do tego bąbelki nie działały. Śniadanie z dużą częścią twardego pieczywa. Kolacje w restauracji średnie, żona pierwszy raz w życiu zwróciła posiłek (burgera) był dla nie jadalny, ale to pewnie kwestia gustu jak ktoś lubi tonę tłuszczu to spoko. Z plusów obsługa która jest miła i pomocna niestety widać oszczędność i kalkulację właścicieli.
-
Ann ★★★★☆
Daję 4 gwiazdki, ponieważ strefa SPA wymaga nieco więcej uważności. Przede wszystkim hotel wyróżnia bardzo przyjemna obsługa. Otrzymaliśmy bardzo przestronny pokój z olbrzymim tarasem. Piękna łazienka. Ręczniki, kapcie, szlafroki. Wystrój hotelu przyjemnie jesienny. Śniadania smaczne, pięknie podane, różnorodne. Natomiast strefa SPA no tak troszkę niekoniecznie. Brak basenu, jest brodzik dla dzieci, w saunie zaledwie 60 stopni, brak prześcieradeł do sauny, goście korzystają w strojach kąpielowych. Jaccuzi również chłodne. Natomiast otoczenie przyjemne dla oka, szczególnie zdjęcia Sokolicy czy Pienin. Pod prysznicem głosy ptaków, w grocie solnej przyjemna relaksacyjna muzyka. Dość spory parking przed hotelem. W restauracji hotelowej rabat 10%. Przepyszny tatar i zapiekane śliwki pod kruszonką. Natomiast w restauracji wieczorem brak trochę klimatu, trochę jak w barze mlecznym. Może jakieś świeczki czy przyciemnione światło byłoby dobrym pomysłem. Tak czy siak, odbiór miejsca bardzo pozytywny.
-
Michal B ★☆☆☆☆
Jak ten obiekt może się nazywać HOTELEM skoro nie ma zwyczaju przebierać małych poduszek w czyste poszewki tylko śmierdzáce innymi ludźmi są na pościeli . Po zaniesieniu śmierdzących jaśków na recepcję pani przyznała mi rację ale nic nie mogła zrobić bo tylko tu pracuje i to nie jej HOTEL. PO zamówieniu obiadu w dniu przyjazdu mega rozczarowanie żurek okropny bez smaku ledwo ciepły jajko stare z kiełbaskami starymi twardymi wykrzywionymi nie do zjedzenia, żona miała devolay też stary odmrozony nie smaczny po czym toaleta ... Pracownice niekompetentne. Na śniadaniu średniej jskosci trafiły się gofry z pleśnią . A panie za ladą ,barem sobie czesały włosy i układały .ceny nie małe a jakość usług bardzo niski. HAŃBA .
-
t0mek 195 ★★★★☆
Spędziłem wraz z żoną w hotelu kilka dni. Nie ukrywam spodziewaliśmy się czegoś lepszego niż w rzeczywistości było po przeczytaniu opinii. 1. Zdecydowaliśmy się raz na sprzątnie pokoju. Po śniadaniu została zawieszona kartka, a po powrocie z wycieczki około godziny 14 pokój nadal nie był posprzątany. Pewnie był to jednorazowy problem bo wpadki się zdarzają. 2. Po uprzednim poinformowaniu, że wybieramy się na strefę odnowy biologicznej od 16:00 niestety do godziny 17:00 sauna nie była nagrzana, a woda w jacuzzi zimna, też była to jednorazowa sytuacja bo kolejne razy były już poprawne. 3. Pomieszanie dla dzieci typu gaming room fajne ale temperatura panująca była tam nie do wytrzymania, sam byłem świadkiem jak goście hotelowi( mężczyźni) po prostu siedzieli tam bez koszulek i grali w bilard. 4. Siłownia bardzo poprawna więc tutaj do niczego się przyczepię. 5. Śniadania okej, ale kawa to jest zagadka. Według mnie w ekspresach jest najtańsza sklepowa kawa lub ekspres wymaga czyszczenia. Strefa słodkości mogłaby być bardziej poprawiona. 6. Na plus darmowy parking 7. Ceny za wynajmę roweru 30z/h tak dla informacji przyszłych gości. Według mnie opinie są troszkę zawyżone. Na booking 9,3/10 według mnie po tym pobycie to 8/10.
-
Paula ★★★★★
Bardzo dobry hotel ze świetną lokalizacją. Pięknie położony w parku w centrum Szczawnicy. Wszędzie jest z niego blisko a jednocześnie można wypoczywać w ciszy. Komfortowe i dobrze wyposażone pokoje m.in w szlafroki, lodówkę czy czajnik i uzupełnianą codziennie wodę. Codzienny serwis pokoi. Bardzo dobra restauracja. Podczas naszego tygodniowego pobytu w osiem osób jedliśmy w niej prawie codziennie i wszyscy byliśmy za każdym razem zadowoleni. Dania są różnorodne, pyszne i ze świeżych składników. Milo, że restauracja jest czynna aż do 22:00. Brakowało nam tylko świeżego pieczywa na śniadaniach zamiast odmrażanych bułek i chleba. Pomocna i fachowa obsługa zarówno w restauracji jak i restauracji. Dziękujemy za udany pobyt :)
-
Jaro Vega ★★★★★
Hotel Maria & Spa w Szczawnicy – prawdziwa oaza spokoju i komfortu Spędziliśmy z żoną niezapomniany tydzień w Hotelu Maria & Spa w Szczawnicy i z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć: to miejsce zdecydowanie warte polecenia! Już od pierwszych chwil zostaliśmy przywitani z ogromną serdecznością. Cały personel – od recepcji po obsługę restauracyjną – był niesamowicie uprzejmy, pomocny i zawsze uśmiechnięty. Dzięki temu czuliśmy się tu naprawdę jak w domu, a nawet lepiej – jak w ekskluzywnym, przytulnym kurorcie stworzonym z myślą o relaksie. Pokoje są bardzo czyste, komfortowo urządzone i codziennie starannie sprzątane. Czuć tu dbałość o każdy detal, co sprawia, że wypoczynek staje się czystą przyjemnością. Na ogromne uznanie zasługuje kuchnia – posiłki serwowane w hotelowej restauracji są nie tylko pyszne, ale też różnorodne i świeże. Śniadania i obiadokolacje zachwycają smakiem oraz estetyką podania – każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji kulinarnych. Dodatkowym atutem hotelu jest strefa spa, która stanowi doskonałe miejsce na regenerację sił. Jacuzzi, sauny oraz zabiegi relaksacyjne pozwalają oderwać się od codzienności i naprawdę wypocząć. Ceny? Bardzo przystępne jak na oferowany standard i jakość usług. Jeśli szukacie miejsca, gdzie można oderwać się od zgiełku, zadbać o ciało i duszę, a przy okazji poczuć się naprawdę mile widzianym – Hotel Maria & Spa w Szczawnicy będzie strzałem w dziesiątkę. Z całego serca polecamy i napewno tu wrócimy.
-
Agnieszka Janas ★★★★★
Spędziliśmy kilka dni w tym hotelu i jestesmy bardzo zadowoleni. Pokój duży i z klimatyzacją, spora łazienka i widać, że wszystko po remoncie. Strefa spa niby mała, ale wystarczająca. Plusem są 2 duże wanny z hydromasażem, które można włączać samemu. Fajna grota solna, chociaż przydałoby się napisać na drzwiach, żeby ludzie nie wchodzili na tą sól ociekając wodą. Śniadania urozmaicone i smaczne. Restauracja hotelowa oferuje pyszne dania i rabat dla gości hotelu. Lokalizacja hotelu jest bardzo atrakcyjna, jest cicho i spokojnie, a jednocześnie wszędzie blisko. Jedyny minus, to mały i ciasny parking, ale dało się zaparkować. Ogólnie będziemy polecać ten hotel i dobrze go wspominać.
-
Mela Games ★★★★★
Cudowne miejsce. Byliśmy z dziećmi przez 4 dni. Śniadania przepyszne. Sałatki, wędliny, sery, warzywa, świeżo pieczone bułki, naleśniki, owoce, ciasta. Pyszne dania z karty (polecamy placek po zbójnicku, pierogi, burgery) i bardzo fajna dodatkowa karta dla dzieci. Bardzo fajna strefa SPA. Piękne, duże pokoje. A położenie hotelu przy samym parku, bajka. Można tam spędzać godziny. Cudowna obsługa hotelu. Przemiłe Panie. Wszystko czyste, zadbane. Ogromnie polecam. Na pewno tu jeszcze wrócimy.
-
Mateusz Piznal ★★★★★
Witam, Oceniamy z żoną ten hotel bardzo dobrze. Świetna lokalizacja (zaraz przy parku i blisko centrum). Pokój bardzo ładny, czysty i zadbany. Obsługa miła i pomocna. Z restauracji korzystaliśmy dwukrotnie i za każdym razem wszystko było przepyszne a porcję naprawdę duże. Strefa SPA również bardzo przyjemna. Napewno jeszcze tam z przyjemnością wrócimy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Maria & Spa?
Hotel Maria & Spa znajduje się przy Park Dolny 10, 34-460 Szczawnica, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Maria & Spa?
Można skontaktować się z Hotel Maria & Spa pod numerem +48 182 621 342
Jak można dotrzeć do Hotel Maria & Spa?
Do Hotel Maria & Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku