Opinie

  1. Ewa Żaworonek-Kozakiewicz ★★★★★

    Nocowaliśmy w apartamencie casa Montana, bardzo fajny obiekt. Basen z podgrzewaną wodą, sauny, sala zabaw dla dzieci. Polecam wziąć śniadania, firma zewnętrzna dostarcza catering pod drzwi. Pobyt z dziećmi bardzo polecam. Super lokalizacja blisko centrum.

  2. Tomasz Wrzosek ★★★☆☆

    Sam obiekt jest ok, ale czystość? - panie sprzątające, nie mają pojęcia, lub mają to w dup..ie! Niefajnie jest mieszkać w brudzie. Szkoda, bo kompleks jest fajny, jest basen z ciepłą wodą, są sauny, jest podziemny parking, winda, klimatyzacja. Trzeba zmienić firmę sprzątającą.

  3. Anna Werpulewska ★☆☆☆☆

    Wykupiliśmy nocleg w apartament z firmy Grzechowiak w niedzielę na 4 dni za 1840 zł. Niestety w poniedziałek rano rozchorowała nam się 3 miesięczna córka i zdecydowaliśmy że wrócimy do domu (mamy dość daleko -Częstochowa). Po zadzwonieniu do recepcji czy jest możliwość zwrotu chociaż części kosztów ( byliśmy tylko jedną noc) Pani w recepcji powiedziała że absolutnie nie ma takiej opcji . Ja rozumiem, że taka jest polityka hoteli, ale w przypadku tak nagłym i nieprzewidywalnym uważam, że powinien być zwrot. Tym bardziej że byłam z dzieckiem w szpitalu i miałam dokumenty potwierdzające to że jest chore.uważam, że jak na tak „luksusowy” hotel, właściciele powinni mieć trochę wyrozumiałości.

  1. alieniksior ★★☆☆☆

    Pobyt byłby udany gdyby nie pracownik obsługi spa. Jego niewłaściwe zachowanie które charakteryzowało się opryskliwością i brakiem kultury osobistej. W trakcie naszego pobytu doszło do uruchomienia alarmu przeciwpożarowego, którego sygnał był słyszalny na całej klatce B. Po podejściu do wysokiego szczupłego Pana w celu uzyskania informacji, odpowiedział że "nie powinno mnie to interesować a on ma dużo innych obowiązków i nie musi go być przy urządzeniu Ppoż." Uważam że takie zachowanie jest wysoce niestosowne i nieadekwatne do standardów reprezentowanych przez ten obiekt.

  2. Pupka238 ★☆☆☆☆

    pobyt w tym miejscu był wstrętny , mielismy pękniętą szybę , zespsuty prysznic, brudne ręczniki ,dziurawe szlafroki , brudna kanapa , niekompletne wyposażenie na 5 osób: dostaliśmy tylko 2 łyzeczki ,mało soli , pieprzu. po powrocie dostaliśmy powiadomienia o zepsutym stoliku , co okazało się kłamstwem , ponieważ po opuszczeniu mieszkania , żadnych śladów użytkowania nie zostawiliśmy i nie odzyskaliśmy 500 złotych zaliczki. serdecznie nie polecam , róbcie zdjecia wszytkiemu przed opuszczeniem apartamentu , żeby się nie napotkać na takie oszustwo , pozdrawiam

  3. Beti F ★★★★☆

    Apartament Casa Montana w którym mieszkaliśmy, czysty, przestronny. Łazienka duża, kabina przestronna, wszytsko działka, wyposażenie kuchni rewelacja. Ręczniki, szlafroki dla wszyskich. Duży taras z widokiem na basen i Giewont. Basen 32 st, dość mały, jąkanie bambiki kąpią to już nie jest tak uroczo, przeciwprądy, ławka jacuzzi. Leżaki dostępne. Wszędzie blisko. Na minus jedynie za mało papieru toaletowego. Za taką kasę powinno go być pod dostatkiem.

  1. Damian Sądelski ★★★★★

    Pobyt w Aparthotel Royal Resort SPA był fantastyczny! Apartament był bardzo czysty, nowocześnie urządzony i dobrze wyposażony. Lokalizacja rewelacyjna – blisko centrum Zakopanego, ale jednocześnie w spokojnej okolicy. Największe wrażenie zrobił na mnie basen zewnętrzny z widokiem na góry – idealne miejsce na relaks po całym dniu. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze wrócę!

  2. Mira Yaroshevych ★★☆☆☆

    Szukając apartamentu, kierowałam się dwoma ważnymi dla mnie kryteriami: widokiem na góry i basenem. Mój wybór padł na Royal Resort Wellness. Tak, widok z balkonu był fantastyczny, ale basen rozczarował mnie swoim rozmiarem jak na taką liczbę osób — miałam wrażenie, że to basen przeznaczony jedynie do zabawy dla dzieci. Dlatego jeśli ktoś traktuje basen jako duży atut tych apartamentów, niech weźmie pod uwagę mój komentarz. A wisienką na torcie była wiadomość SMS od administracji apartamentów z prośbą o wystawienie oceny 10/10 w zamian za voucher z 10% zniżką na kolejny pobyt. Mam więc wątpliwości co do wiarygodności ocen tych apartamentów.

  3. Klaudia Borek ★★☆☆☆

    Rezerwowaliśmy przez booking pobyt dla 8 osób. Musieliśmy zadzwonić przed przyjazdem, żeby się dowiedzieć, że klucze odbiera się z recepcji, która jest 1km dalej. Dostaliśmy apartament na 3 piętrze, poddasze, duchota i gorąc niemiłosierny, tylko jeden klimatyzator, absolutnie nie wystarcza na taką przestrzeń (po całym dniu chłodzenia klimatyzatorem na dole da się żyć, ale na antresoli jest dramat, z 10 stopni więcej i totalna duchota). Mimo z góry wiadomej informacji, że będzie nas 8, kanapa nie została pościelona, musieliśmy dzwonić ponownie, żeby się dowiedzieć, gdzie są dodatkowe pościele i ręczniki. W łazience jest dostępne tylko mydło do rąk, na 8 osób dostaliśmy 2 rolki papieru toaletowego. Ogólnie na wejściu apartment wygląda bardzo dobrze, ale przy bliższym zapoznaniu się mam wrażenie, że nikt niczego tam nie naprawia - rolety urwane wiszą luźno, niedziałające żarówki niewymienione, lampki przy łóżkach nie działają, krzesła na tarasie i taborety w środku zepsute. Jedno z łóżek jest na antresoli piętro wyżej, rozmiar queen wciśnięte w sam czubek dachu budynku, jakby łóżko próbował do trójkątnego namiotu wcisnąć - jak się podniesiesz z łóżka do pozycji siedzącej to walniesz głową w skos. Śniadanie przywozi catering do pokoju, nic specjalnego, trochę pieczywa i pojemniki z serami, wędliną i warzywami. Basen jest dość mały, przy basenie około 15 leżaków. Jak dla mnie to mocno na wyrost ten zwrot "VIP apartamenty"

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ROYAL RESORT SPA?

ROYAL RESORT SPA znajduje się przy Seweryna Goszczyńskiego 28, 34-500 Zakopane, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ROYAL RESORT SPA?

Można skontaktować się z ROYAL RESORT SPA pod numerem +48 500 507 492

Jak można dotrzeć do ROYAL RESORT SPA?

Do ROYAL RESORT SPA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements