Przegląd katalogu
- 244 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 244 wyników
Przeglądaj sklep obuwniczy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 244 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 60,344 opinii i ocen.
“Świetne miejsce dla współczesnej kobiety !! z szeroką gamą obuwia, profesjonalną obsługą Polecam”
“Bardzo miła obsługa, kameralny butik. Ciekawe pozycje w ofercie i rozmowy o butach, które same w sobie dają wiele przyjemności. To mój pierwszy zakup, więc o jakości wypowiem się w przyszłości :)”
“Super obsługa, fajny sklep, duży wybór :) nawet znalazłam swojego labubu tutaj ! Polecam :)”
“Dziś kupiliśmy pierwsze buciki dla synka, z tak świetną obsługą nie spotkaliśmy się dotąd wcześniej. Bardzo fachowe doradztwo, ogromna wiedza sprzedawcy o oferowanych produktach oraz atmosfera w sklepie :)”
“Spoko sklep. Duży wybór. Nie ma problemów z rozmiarami. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam”
“Panie są przemiłe, pomocne i na prawdę polecam ten sklep! Panie pomogły mi bardzo z torebkami, dzięki którym super zaprezentowały się moje modelki na wybiegu konkursu o modzie. Na pewno wrócę tam po torebki prywatnie dla siebie. Bardzo dziękuję jeszcze raz!!! Jesteście kochane”
“Obuwie zakupione dla Córki na Studniówkę. Buty które otrzymałam to prawdziwe dzieło sztuki, są przepiękne i doskonale wykonane. Skóra z których buciki są wykonane jest doskonałej jakości. Rozmiar pasuje idealnie. Póki co Córka chodzi w nich tylko po domu ale jest bardzo zadowolona i fantastycznie pasują do sukni. Saway ma w nas od teraz stałe klientki.”
“Galeria Kazimierz to jedno z najciekawszych centrów handlowych w Krakowie, które wyróżnia się nie tylko swoją ofertą, ale także przyjazną atmosferą i lokalizacją. Położona blisko Bulwarów Wiślanych i tętniącego życiem Kazimierza, stanowi wygodne miejsce zarówno na zakupy, jak i spędzenie wolnego czasu. Wnętrza galerii są nowoczesne, zadbane i przestronne, dzięki czemu poruszanie się po obiekcie jest komfortowe nawet w bardziej ruchliwe dni. Oferta sklepów jest szeroka i dobrze przemyślana — znajdziemy tu zarówno popularne sieciówki, jak i bardziej wyspecjalizowane butiki. Dużym atutem jest również strefa gastronomiczna, w której dostępne są różnorodne kuchnie, od szybkich przekąsek po bardziej wyszukane propozycje. Galeria regularnie organizuje wydarzenia, akcje specjalne i wystawy, co dodatkowo zachęca do odwiedzin. Na uwagę zasługuje także kino oraz wygodny, obszerny parking podziemny. Obsługa galerii dba o czystość i porządek, a całość sprawia wrażenie miejsca przyjaznego rodzinom i turystom. Galeria Kazimierz łączy funkcjonalność z przyjemną atmosferą, tworząc przestrzeń, w której z łatwością można połączyć zakupy, relaks i rozrywkę. To zdecydowanie jedno z lepszych centrów handlowych w mieście.”
“Kupowałem dziś czarne zimowe buty w tym sklepie i muszę powiedzieć że dawno nie spotkałem się z tak miłą obsługą klienta, panie doradziły co i jak oraz same dobrały promocje na obowie żeby było jak najkorzystniej dla mnie. Bardzo fajne podejście do klienta co dziś nie często się zdarza, polecam sklep i obsługę, napewno będę tam wracał. Dziękuję.”
“Potrzeba całego dnia, żeby zobaczyć wszystko :-)”
“Lubie ten sklep ze względu na duży wybór i można kupić fajna rzecz za nieduże pieniądze. Ile razy jestem w tej okolicy tyle razy tam zaglądam. Nawet jak się spiesze”
“Byłam wczoraj na zakupach i chciałam pochwalić firmę za fajne buty oraz za miłą obsługę. Mimo dużego ruchu Pani była bardzo pomocna ,cierpliwie odpowiadała na pytania. Bardzo polecam.”
“Bardzo pozytywne zaskoczenie. Świetna obsługa i profesjonalizm przekraczający wszelkie oczekiwania”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem. Po raz pierwszy dostałem solidna diagnozę problemu bólu moich kolan. Świetna analiza problemu, dostałem dokładny plan leczenia i wreszcie zrozumiałem z czego to wszystko się wzięło. Bardzo polecam!”
“Bardzo ładny salon, duży wybór butów, kompetentny sprzedawca umiejący doradzić. Teraz czekamy na efekt końcowy”
“Polecam z całego serca byłem wczoraj u szewca na ul.Kieleckiej i Pan powiedział że się nie da zrobić. Więc zawitałem do Pracowni obuwia Piotr Dębowski i zrobiono mi idealnie buta o to zdjęcia .”
“Piękne, ponadczasowe, gdy byłem mały nie miałem na nie kasy, a teraz znowu są. Numeracja jest zniżona, mam ponoć 43 a kupiłem 44.5. Trzeba mierzyć ...ale ja nie o tym Zrobiłem wcześniej zakupy w JD Sports w Tarnowie, ale nie miałem możliwości na dłuższy komentarz, zatem korzystam z gościnności przy tym zakupie. No więc wstąpiłem przypadkowo do sklepu JD w galerii Gemini. Przeglądałem modele butów a tu nagle zaczepiła mnie jakaś bogini z obsługi, aż zaniemówiełm. Pewnie nie wyglądałem za dobrze z otwartymi ustami oraz z butami w którch przyszedłem (żebracy na ulicy rzucali mi swoje, abym nie robił im konkurancji), ale Pani jak przystało na profesjonalistkę, nie dała po sobie poznać i zaproponowała, że pomoże w wyborze, być może najdroższych w ofercie. O nie JD, nie ze mną te numery - grzecznie spławiłem Panią i wróciłem do skanowania półek. Ponieważ moja kicia miała problem z zębami i zostawiłem właśnie 2000 zeta u weterynarza, zatem mój budżet był więcej niż lichy. Ale nic, znalazłem cudne marki Fila za cenę pewnie mniejszą niż najtańsze klapki, a wspomniana bogini pomogła znaleźć i dobrać rozmiar. Zadowolony podszedłem do kasy gdy zobaczyłem ofertę na bilboardzie, że majac JD aplikację można dostać zniżkę. Zapytałem, a Pani przy kasie doradziła, z pewnością siebie godną co najmniej szacownej developerki Fortrana, że dostanę bon przed zakupem butów zaraz po instalacji i zarejestrowaniu w apce. Tego nie ogłem przegapić - kicia też musi jeść, przecież jej "turecki uśmiech" nie wystarczy do życia. Zacząłem instalację, ale ponieważ siedziałem z sklepie, to mój mobilny internet mógłby przegrać wyścig z gołębiami przenoszącymi pakiety w plecakach. Po 20 min udało się zainstalować całe 20 MB, ale okazało się że to wprawdzie aplikacja JD, ale z innego regionu. Zrezygnowany poszedłem do kasy i musiałem przyznać się do porażki. Okazło się, że tym razem to Pani przy kasie nie odpuściła - wyjaśniła że pewnie mam user-a z innego regionu i mam instalować do skutku. Gra szła o 20 PLN powitalnego bonusu, teraz, także ze względów ambicjonalnych, nie mogłem odpuścić (no i co by powiedziała kicia?). Po kolejnych 20 min nowa aplikacja była gotowa, ale bonusu nadal brak. Popatrzyłam jak zbity pies, a Pani z miną sfinksa nakazała odświeżać aplikację, co w końcu dało pożądany efekt. Zatem po 40 min, zostałem szczęsliwym właścicielem tańszej pary butów. Pewnie Panie miały niezły ubaw, ale jak przystało na profesjonalistki, nie dałymi tego odczuć i wraz ze mną celebrowały udany zakup. Korzystając z okazji chciałbym zatem podziękować za godną podziwu postawą i chęć pomocy w tak beznadziejnym przypadku jak mój, a Panie zasługują na uznanie materialne (bonus, 18 pensja, Malediwy) za zaangażowanie. Rozmumiem, że szkolenia sprzedażow etc., ale trzeba jednak dać coś od siebie, aby klient był zadowolony. Ja byłem bardzo. Pamiętaj zatem JD Sports: naucz się kochać swój staff bo tak szybko odchodzi (... do konkurencji). Pozdro”
“Super obsługa. Pani Julia jest fachowcem w tej branży. Zawsze miła., uprzejma gotowa do pomocy.”
“Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze sukienki na 100. Pani „zmierzyła mnie wzrokiem” i słuchając moich preferencji wybrała idealnie to co sobie wymarzyłam. Polecam stoisko nr 32 :)”
“Świetna obsługa. Pani pełen profesjonalizm i sprzedaż komplementarna , do tego uśmiechnięta i bardzo miła. Dawno nie byliśmy tak super obsłużeni . Pani K sam urok i wiedza.”
“Zostałam mile obsłużona dnia 13.11. 2025 r przez panią Joannę. Pani wyjaśniła proces reklamacji oraz udzieliła jasnych odpowiedzi dotyczących zakupu środków do impregnacji obuwia. Polecam to miejsce.”
“Zawsze można znaleźć tu coś ciekawego!”
“Udane zakupy. Trochę trudno ten sklep znaleźć, bo jest słabo oznaczony, ale asortyment mega szeroki. Buty, bielizna, ubrania, nawet AGD i materiały na sukienki i garsonki. Wystrój i atmosfera w stylu #vintage”
“Pomoc sprzedawcy Rafała - bezcenna”
“Przemiła i rzeczowa pomoc, wspaniały kontakt z Panią Grażyną. Pilny temat załatwiony od ręki. Polecam!”