Przegląd katalogu
- 442 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 442 wyników
Przeglądaj sklep obuwniczy w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 442 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 31,230 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep obuwniczy z miast takich jak Łódź, Rzgów, Pabianice, Skierniewice, Radomsko i innych.
“Byłam miło zaskoczona jak szybko i ładnie zapakowane i zabezpieczone przyszły buty, bo nie ukrywam zamawianie obuwia u mnie przez internet to ciągła katorga i problem z dopasowaniem, ale tutaj nie żałuję, że zaryzykowałam, bo są meeeegaaa wygodne i idealnie dopasowane:) ta cena i ta jakość? Również się nie rozczarowałam:] mam nadzieję, że będę mogła się nimi cieszyć jak najdłużej. A to na pewno nie są moje ostatnie zakupy w tym sklepie :)”
“Szybka wysyłka towaru , buciki w bardzo dobrej cenie i dobrej jakości, zgodne ze zdjęciem, a nawet ładniejsze :) Czytając niepochlebne komentarze złożyłam zamówienie właśnie specjalnie na przekór:) i było warto. Polecam z pełnym przekonaniem. Na pewno wrócę na zakupy :)”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Dobra jakość”
“Super obsługa. Pani dokładnie wytłumaczyła co jest do czego. POLECAM !”
“ekspresowa wysyłka i fachowe doradztwo telefoniczne:)”
“Wyjątkowy sklep i bardzo uprzejmy sprzedawca. Obuwie polskie, wysoka jakość, szeroki asortyment wyrobów skórzanych. Pieknę modele vintage, nowe, niedostępne już nigdzie znajdziesz wlasnie tutaj.”
“Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Właściciele zaangażowani, profesjonalni i bardzo życzliwi. Serdecznie polecam.”
“Sprzęt bez zarzutu, koncentrator tlenu dość cichy, wypożyczenie przebiegło dość sprawnie odebrałem i oddałem sprzęt osobiście. Po raz kolejny zmuszony byłem przez chorobę najbliższej osoby do skorzystania z wypożyczalni. Sprzęt zawsze dostępny i w pełni sprawny. Zwrot sprzętu bezproblemowy. Polecam z całego serca.”
“Najlepszy sklep z obuwiem w Tomaszowie. Bardzo fajny, modny asortyment. Przemiła obsługa z profesjonalnym podejściem, doradzi, podpowie. To moje pierwsze zakupy w tym sklepie ale napewno nie ostatnie. Polecam!”
“Najlepszy, najtańszy i najlepiej zaopatrzony sklep w Łodzi. Obsługa przemiła i bez problemowa.”
“Nie jestem z TM, ale w tym sklepie kupiłam już kilka par butów bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Buty kupowałam dziecięce i dla dorosłych, klapki i kalosze, adidasy i kapcie oraz kapcie do szkoły na zmianę i na wf :)”
“Super obsługa dobre ceny polecam.”
“Bardzo polecam zakupy w sklepie Smerfuś kupuje rzeczy bardzo dobrej jakości a zakupy robię online profesjonalna obsługa bardzo szybki kontakt i obsługa.”
“Bardzo polecam ten sklep. Miły właściciel który widać że zna się na butach i doradzi co i jak. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.”
“Jestem bardzo zadowolony z obsługi – pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Pani, która nas obsługiwała, była niezwykle cierpliwa i pomocna. Pomogła dobrać idealne buciki dla moich synów, zwracając uwagę na odpowiednie dopasowanie, wygodę i potrzeby ich stóp. Buciki są świetnej jakości, a chłopcy noszą je z radością. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócimy po kolejne pary!”
“Jest ok...nie raz tam kupilem sprtowe siuzy...”
“Obsługa bardzo miła, pozytywne zaskoczenie :)”
“Wszystko okej, duży wybór obowia, każdy znajdzie coś dla siebie, ceny takie jak wszędzie. Polecam”
“Obuwie bardzo dobrej jakości, ceny jak najbardziej adekwatne do jakości, miła obsługa, polecam!!!”
“Mój ulubiony sklep obuwniczy i to nie tylko w Widawie, ale ogólnie. Dlaczego ulubiony? Ano bo to dobry sklep. A dlaczego dobry? A bo tani. A czemu jest tani? Bo dobry. Szczerze mówiąc to ostatnio zaoszczędziłem chyba 70 zł na butach pomiędzy tymi co kupiłem w Deichmannem a tutaj. Także polecam, każdy coś tutaj znajdzie, a przede wszystkim tutaj są ludzkie ceny...”
“Polecam bardzo wygodne obuwie skórzane. 100% satysfakcji”
“Świetny sklep, zawsze można znaleźć coś dla siebie, a obsługa jest przemiła i bardzo pomocna! Zdecydowanie polecam! 100/10 :)”