Opinie

  1. Adam ★☆☆☆☆

    Dramat, kupowałem 4 koszulki , kasjerka rozpakowywała je i układała dobre 10min !! Po czym nabiła złą cenę … i kolejne 10 min odkręcania tego. Zero uśmiechu , podejścia do klienta. Całkowity brak szkolenia sprzedawcy.

  2. Marta Zgoda ★☆☆☆☆

    Kupiłam dziś buty w tym sklepie …ja rozumiem że większość ludzi przychodzi do was i nic nie kupuje ale sa klienci jak Ja którzy przychodzą coś kupić …buty kupiłam ale wiecej nie wrócę,, obsługa zajęta sobą nie zainteresowana klientem.

  3. Łucja ★☆☆☆☆

    Z przykrością wystawiam negatywną opinię. Kupiłam w tym sklepie buty za dość wysoką cenę, licząc na dobrą jakość... Po około 4 miesiącach zaczęły się rozdzierać, mimo że były użytkowane zgodnie z przeznaczeniem. Zgłosiłam reklamację, jednak została odrzucona...

  1. Sailor Sailor ★★★★★

    Piękne, ponadczasowe, gdy byłem mały nie miałem na nie kasy, a teraz znowu są. Numeracja jest zniżona, mam ponoć 43 a kupiłem 44.5. Trzeba mierzyć ...ale ja nie o tym Zrobiłem wcześniej zakupy w JD Sports w Tarnowie, ale nie miałem możliwości na dłuższy komentarz, zatem korzystam z gościnności przy tym zakupie. No więc wstąpiłem przypadkowo do sklepu JD w galerii Gemini. Przeglądałem modele butów a tu nagle zaczepiła mnie jakaś bogini z obsługi, aż zaniemówiełm. Pewnie nie wyglądałem za dobrze z otwartymi ustami oraz z butami w którch przyszedłem (żebracy na ulicy rzucali mi swoje, abym nie robił im konkurancji), ale Pani jak przystało na profesjonalistkę, nie dała po sobie poznać i zaproponowała, że pomoże w wyborze, być może najdroższych w ofercie. O nie JD, nie ze mną te numery - grzecznie spławiłem Panią i wróciłem do skanowania półek. Ponieważ moja kicia miała problem z zębami i zostawiłem właśnie 2000 zeta u weterynarza, zatem mój budżet był więcej niż lichy. Ale nic, znalazłem cudne marki Fila za cenę pewnie mniejszą niż najtańsze klapki, a wspomniana bogini pomogła znaleźć i dobrać rozmiar. Zadowolony podszedłem do kasy gdy zobaczyłem ofertę na bilboardzie, że majac JD aplikację można dostać zniżkę. Zapytałem, a Pani przy kasie doradziła, z pewnością siebie godną co najmniej szacownej developerki Fortrana, że dostanę bon przed zakupem butów zaraz po instalacji i zarejestrowaniu w apce. Tego nie ogłem przegapić - kicia też musi jeść, przecież jej "turecki uśmiech" nie wystarczy do życia. Zacząłem instalację, ale ponieważ siedziałem z sklepie, to mój mobilny internet mógłby przegrać wyścig z gołębiami przenoszącymi pakiety w plecakach. Po 20 min udało się zainstalować całe 20 MB, ale okazało się że to wprawdzie aplikacja JD, ale z innego regionu. Zrezygnowany poszedłem do kasy i musiałem przyznać się do porażki. Okazło się, że tym razem to Pani przy kasie nie odpuściła - wyjaśniła że pewnie mam user-a z innego regionu i mam instalować do skutku. Gra szła o 20 PLN powitalnego bonusu, teraz, także ze względów ambicjonalnych, nie mogłem odpuścić (no i co by powiedziała kicia?). Po kolejnych 20 min nowa aplikacja była gotowa, ale bonusu nadal brak. Popatrzyłam jak zbity pies, a Pani z miną sfinksa nakazała odświeżać aplikację, co w końcu dało pożądany efekt. Zatem po 40 min, zostałem szczęsliwym właścicielem tańszej pary butów. Pewnie Panie miały niezły ubaw, ale jak przystało na profesjonalistki, nie dałymi tego odczuć i wraz ze mną celebrowały udany zakup. Korzystając z okazji chciałbym zatem podziękować za godną podziwu postawą i chęć pomocy w tak beznadziejnym przypadku jak mój, a Panie zasługują na uznanie materialne (bonus, 18 pensja, Malediwy) za zaangażowanie. Rozmumiem, że szkolenia sprzedażow etc., ale trzeba jednak dać coś od siebie, aby klient był zadowolony. Ja byłem bardzo. Pamiętaj zatem JD Sports: naucz się kochać swój staff bo tak szybko odchodzi (... do konkurencji). Pozdro

  2. Inka ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa sklepu internetowego i obslugi klienta. Czas realizacji zamówienia bardzo dlugii, ciężki kontakt, wielka opieszałość.

  3. Mateusz Gawlak ★☆☆☆☆

    Chciałem zapłacić gotówką, co prawda było 5min przed zamknięciem sklepu ale ekspedientka poinformowała mnie że już zamkniętą kasę i mogę płacić tylko kartą. Żenujące, według mnie kasę zamyka się po zamknięciu sklepu a nie 5 min przed.

  1. Damian Klusek ★☆☆☆☆

    Buty zniszczyły się po ok 2 tygodniach użytkowania. Reklamacja oczywiście nie uwzględniona. Nigdy więcej !

  2. Dagna Sitarz ★★★★★

    Ostatnio chciałam zrobić zwrot, niestety zapomniałam paragonu. Na całe szczęście koło kasy był menadżer, który przypomniał mi, że paragony zapisują się rownież w aplikacji. Nawiązał ze mną rozmowę, zapytał się o powód. Powiedziałam, że nie jestem zadowolona z modelu buta, zapytał czego szukam. Wykazał się dużą wiedzą o butach, doradził mi mega wygodny model, polecił sposób pielęgnacji. Wyszłam zadowolona z nową parą butów i preparatem do czyszczenia. Polecam i na pewno będę wracać.

  3. Maciej Lis ★☆☆☆☆

    Sklep i obsługa dramat kupiłem buty miesiąc temu rozkleiły się i uwaga ocenione na zapleczu przez pracownika że z mojej winy! Jak kupujesz latają kolo ciebie jak reklamujesz to wynocha do rzecznika

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JD Sports?

JD Sports znajduje się przy Henryka Kamieńskiego 11, Podgórze Duchackie, 30-644 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JD Sports?

Można skontaktować się z JD Sports pod numerem +48 785 370 298

Jak można dotrzeć do JD Sports?

Do JD Sports można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements