Opinie

  1. Sebastian Groblicki ★☆☆☆☆

    Przy zakupie butów zostaliśmy poinformowani, że gdyby było coś nie tak wymiana bedzie bezproblemowa. Okazuje się że nie można wymienić obuwia w tym sklepie... porażka...

  2. Aga S ★☆☆☆☆

    Niestety, muszę wyrazić swoje niezadowolenie z zakupu butów w tym sklepie. Kupiłam parę wysokich butów na obcasie (12 cm), które po kilku założeniach okazały się wadliwe. Jeden z obcasów jest wyraźnie przekrzywiony, co moim zdaniem jest wadą ukrytą, ponieważ obuwie było użytkowane zgodnie z przeznaczeniem i dobrane prawidłowo. Reklamowałam buty, ale moja reklamacja została odrzucona. Producent zasugerował, że problem może wynikać z mojego rzekomo krzywego chodu lub niedopasowania obuwia do tęgości stopy, co jest dla mnie nie do przyjęcia. Odwołałam się od tej decyzji, jednak ponownie spotkałam się z odmową. Miałam nadzieję, że kupując obuwie reklamowane jako "wysokiej jakości", otrzymam produkt, który posłuży mi przez dłuższy czas. Niestety, zawiodłam się zarówno na jakości produktu, jak i na podejściu do klienta w kwestii reklamacji. Nie mogę polecić tego sklepu ani jego produktów.

  3. Stanley K ★☆☆☆☆

    Tragiczny salon i kiepska marka ale do rzeczy. Buty zakupione przez żonę za ponad 400 pln , po 3 godzinnym użytkowaniu na komunii odpadł obcas. Ewidentnie widać że wada jest ukryta bo takie uszkodzenia nie dzieją się same a napewno nie przy normalnym i tak krótkim użytkowaniu. Wada jest istotna a salon ani firma Wojas nie chcą odstąpić od umowy i zwrócić należnej kwoty. Odrzucono już dwukrotnie reklamację a warto jeszcze dodać że do zakupu został wykorzystany bon -100 pln który defacto został zmarnowany bo nie ma ani dobrych butów ani bonu ani gotówki. Stanowczo nie polecam !!!!

  1. Wioleta Cich ★☆☆☆☆

    Ekspedientki nie informują dokładnie o warunkach zwrotu obuwia i zwracając zostajesz zaskoczony bowiem zwrot środków jeśli nie jest się w klubie możliwy jest tylko na kartę podarunkową. Przy zakupie pytałam o zwrot to młodziutka blondyneczka przekazała tylko informacje o tym,że jest 14 dni na zwrot. Nawet nie pofatygowała się pokazać informacji przy kasie o zwrotach(te informacje pokazano mi w momencie zwrotu). Nieprofesjonalnie. Nie pro a przeciwko konsumentom. Gdybym dostała informacje taką w momencie zakupu -zwłaszcza,że zadałam pytanie o zwrot to inaczej rozegrała bym tę sprawę. Jak widać aktualnie klient musi chodzić tu na zakupy z prawnikiem.

  2. Patrycja Kozioł ★☆☆☆☆

    Pani z obsługi powiedziała, że nie potrafi zwrócić mi pieniędzy na kartę płatniczą (ale na podarunkową już umiała) i że mam sobie jechać do galerii Kazimierz gdzie buty kupiłam, bo to ich. Całe szczęście w Bonarce absolutnie nikt nie robił mi takich problemów.

  3. Ewa Góra-Zastawny ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Według firmy Wojas buty mogą farbować i nie jest to ich wada tylko wada moich stóp. Po ubraniu skórkowych butów skóra jest przez 3 dni żółta. Reklamacja odrzucona a ja mam się cieszyć że nie kupiłam czarnych tylko jasne. Dramat. Dodatkowo przy składaniu reklamacji Pani informowała mnie, żeby wybrać opcję naprawy bo jak wybiorę opcje zwrotu pieniędzy to stracę możliwość naprawy. Słyszeliście kiedyś o czymś takim?

  1. //FAME// ★★★★★

    Obsługa bardzo miła, towar ładny, duży wybór dobrych butów damskich i meskich,dodatków do nich jak i skarpet czy torebek

  2. Marek Bartnikowski ★★☆☆☆

    Buty wojas ogólnie są ok. Jednak porażka zupelna to brak możliwości zwrotu butów. Kupiłem buty podchodziłem po m1 i okazało się że mnie coś uwiera. Brak możliwości zwrotu skazał mnie na wybranie innego modelu który nie był już całkiem w moim stylu. Czas się ogarnąć i dojrzeć do porządnej obsługi. W tkmax decathlon i wszędzie wokół zwroty to już standard od lat. Obsługa sklepu też pozostawia wiele do życzenia. Czułem się jak intruz kiedy wymieniłem te cholerne buty.

  3. Łukasz Wojtuń ★☆☆☆☆

    Dwa razy kupowałem w tym salonie obuwie i dwa razy zostały mi dobrane złe preparaty do pielęgnacji. Niestety buty uległy uszkodzeniu ale bardzo dobrze zorientowany personel z galerii Kazimierz wymienił je. Te ciemniejsze to efekt zastosowania kremu zamiast vernilux'u. Pierwszym razem do butów zimowych polecono mi krem koloryzujący, który pod wpływem wody pozostawił sporo przebarwień na butach - co oczywiście zniszczyło je wizualnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres WOJAS?

WOJAS znajduje się przy Aleja Pokoju 67, Czyżyny, 31-580 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do WOJAS?

Można skontaktować się z WOJAS pod numerem +48 667 600 112

Jak można dotrzeć do WOJAS?

Do WOJAS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements