Przegląd katalogu
- 4,906 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 4906 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,906 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,061,502 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Wieliczka, Wadowice, Bochnia i innych.
“Polecam z całego serca, jedzenie bardzo dobre, lokalizacja w punkt, krótki czas oczekiwania mimo piątkowego popołudnia, obsługa cudowna, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Ceny wyższe, jednak idzie to za jakością. Dużym plusem ogrodek, wystroj w środku bardzo zachęcający, napewno bedziemy wracać.”
“Zarówno włoski, jak i smash były pyszne. Tequila - cudo. Natomiast co robi dużą różnicę, to znakomita obsługa”
“Posiłki jak i sam klimat są rewelacyjne. Wszystko jest nowe, zadbane i schludne. Miejsce idealne na rodzinne spotkanie i inne wydarzenia. Obsługa na najwyższym poziomie. Jedzenie było bardzo smaczne. Zjadłem pyszny żurek i schabowy. polecam!!!”
“Wiśniowa wódka z Tabasco... niezła”
“Bardzo dobre jedzenie. Burger i stek smakowały wybornie. Świetna obsługa Pani Karoliny, dzięki której zjedliśmy na deser pysznego fondanta. Polecam!”
“Bardzo dobre jedzenie. Burger i stek smakowały wybornie. Świetna obsługa Pani Karoliny, dzięki której zjedliśmy na deser pysznego fondanta. Polecam!”
“Wraz z rodziną byliśmy na obiedzie ,wszystko było przepyszne ! kelner który nas obsługiwał Pan Bartek był bardzo miły wszystko było na wysokim poziomie . następnego dnia wróciliśmy na śniadanie i było również bardzo dobre. Szczerze polecamy”
“Przepyszne polskie Dania ,bardzo miła obsługa:)Nie jadłam lepszych dań obiadowych na lotnisku:)”
“Bardzo dobre jedzenie, nie wiem skąd te negatywne opinię, mi smakowało oceniam 5/5”
“Fajny indyjski klimat. Szybka i przyjazna obsługa. Ciepłe jedzenie. Szerokie menu wyboru, w tym dużo ostrych potraw.”
“Pyszne zupki, zarówno żurek jak i krem z papryki trafiony w 10”
“Sono stato in vari ristoranti a Cracovia e in nessun altro posto ho mangiato cibo così fantastico come ieri al Regale. Od czego by tu zacząć? Może od formy rezerwacji stolika? Bardzo prosty, przyjazny i szybki. Elastyczne godziny. Brak zbędnych formalności. Kolejny plus to lokalizacja. Ścisłe centrum, ale jednak boczna uliczka, obiecująca znacznie mniejszy, zbędny ruch w pobliżu restauracji, co nie jest tak oczywiste w innych miejscach. Tutaj też kwestią dyskusyjną, jest to, czego oczekujemy i na co liczymy wybierając restaurację w centrum Krakowa. Po tych dwóch atrybutach, jakże ważnych dla mnie, muszę podkreślić kolejny znaczący gest w kierunku klienta a mianowicie ,,zaopiekowanie się,, już od momentu przejścia przez drzwi. Nienagannie ubrany Kelner ( i tutaj już podkreślę Jego imię Pan Paweł! - będzie bohaterem do końca recenzji!) po ustaleniu mojej rezerwacji, wybrał dla Nas fantastycznie zlokalizowany stolik, biorąc pod uwagę wszystkie moje preferencje. Następnie idąc z Nami w kierunku wybranego stolika po pytaniu o moje odczucia co do wyboru miejsca, zaproponował pobranie ode mnie płaszcza i wskazał miejsce, gdzie zostanie on odwieszony. Po zajęciu przez Nas miejsc przy stoliku w sposób absolutnie perfekcyjny zniknął a następnie z wyczuciem czasu (pozostawionym nam do rozejrzenia się po restauracji) podał karty (dań oraz napojów). Jego dyskretna obserwacja naszej rozmowy, sposób pojawiania się ,,w oczekiwanym momencie,, były dla mnie ,, jaskółką,, gwarantującą doskonałą obsługę- uprzedzając podsumowanie tego wpisu- NIE POMYLIŁAM SIĘ! Wiedza Pana Pawła na temat dań, propozycje z analizą naszych preferencji smakowych, dobór koktajli, drinków, sposób podania na stolik, wyczucie czasu, nienachalność, sposób prowadzenia rozmowy...! Taki Kelner to skarb dla restauracji! A jedzenie????!!!! Mogę podsumować jedynie tak, że z dania na danie, od przystawki po deser zaskoczenie tylko rosło a kubki smakowe dawały bodźce, jakich od dawna nikt nie umiał poruszyć. Miejsce godne polecenia...jest nic nieznaczącym zdaniem wobec smaków, jakie mogliśmy wczoraj odkrywać dzięki Panu Pawłowi (podanie, obsługa) ale przede wszystkim,,złotym rękom, które je przygotowały,, !!! GWIAZDEK BRAKUJE w ocenie jakości dań!”
“Odwiedziłem ostatnio ten bar wraz z rodziną, to było świetne przeżycie!! Obsługiwała nas Teresa byla bardzo miła i pomocna. Starannie opowiedziała nam o napojach oraz pomogła z wyborem. Cały wieczór dotrzymywala nam towarzystwa i sprawdzała czy wszystko nam smakuje, dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą. Zamówiliśmy kilka drinków, takie jak moc wody czy szczęście w płynie. Drink przygowalismy samodzielnie poza świetną zabawą był on naprawde smaczny. Sam bar ma cudowny klimat, wystruj jest bardzo magiczny i dopracowany. Polecam odwiedzenie tego miejsca podczas wizyty w Krakowie.”
“Pokoje duże przestronne i czyściutkie codziennie sprzątane śniadania smacznego duży wybór i wszystko świeżutkie obsługa życzliwa pomocna i jedzenie w restauracji hm...pyszne Polecam z całego serca nie jeden hotel 4*mógłby się uczyć od tego miejsca Napewno będę wracać”
“Klub o fantastycznym klimacie, w zadokowanej na Wiśle barce. Przyjemna muzyka i super obsługa. Do tego fenomenalna restauracja z reprezentacjami wielu kuchni świata, w tęczowych wariantach. Często organizowane eventy nie pozwalają się nudzić, zarówno podczas czekania na jedzenie jak i wieczornych libacji.”
“Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, miła obsługa. Jeśli chodzi o klimat odejmuję jedną gwiazdkę za surowość miejsca i czas oczekiwania.”
“Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa na najwyższym poziomie i przyjazna atmosfera w lokalu.”
“Pierwszy raz miałam okazję odwiedzić tą restaurację. Obsługa przeurocza, jedzenie bardzo smaczne. Pierwszy raz jadłam pierogi po hawajsku, były przepyszne. Gorąco polecam Gosia”
“Szukaliśmy z żoną lokalu z taką fajną kuchnią Vietnamską, taką jak mieliśmy okazję poznać będąc tam na wycieczce. I udało się !! Wszystko tu było tak samo, pysznie, gorąco podane, takie same ilości, dużo dodatkowych sosów do tworzenia własnych połączeń smakowych, nie oszczędzane na składnikach, wiele warzyw, kiełków, tak samo przyrządzone mięso, sosy o takim samym smaku i gęstości ….. Obsługa była bardzo pomocna, wszycy jakich zauważyłem - to chyba byli vietnamczycy :-), zamawianie dań w języku Polsko - Vietnamskim i Angielskim - to było bardzo ciekawe doznanie. Obiad w tej restauracji był bardzo pyszny. Polecamy.”
“Bardzo dobre jedzenie. Duży wybór. Nie trzeba długo czekać na posiłki. Miła obsługa. Jedyny mały minusik to to, że jest lekko duszno w środku. Ale bardzo polecam ❤️”
“Rewelacyjne jedzenie za każdym razem super pizza”
“Daję ocenę 5 na zachętę, ale głównie ze względu na cenę pizzy i przemiłych właścicieli. Pizza jest naprawdę w przystępnej cenie, a 2 litry pepsi kosztują tylko 10zł! (szok) Jeśli chodzi o klimat to pozostawia wiele do życzenia, ale ten mankament można myślę przeboleć.”
“Bardzo fajne miejsce w centrum Krakowa, super dizajn, profesjonalna obsługa i co najważniejsze przepyszne dania. Wybraliśmy się na obiad niedzielny z okazji nowej karty menu. Bardzo fajne połączenia smakowe, comber z sarny pierwsza klasa. Polecam gorąco!”
“Dwa przystanki od lotniska Karków-Balice zjecie znakomity obiad w dobrej cenie, a przede wsystkim w bardzo miłej atmosferze. Bulion był znakomicie doprawiony, kołduny świeżutkie, drugie danie rownież przepyszne. Porcje są całkiem spore, część drugiego dania zabrałam ze sobą na wynos. Restauracja ma wystrój o tematyce kolarskiej, gratka dla miłośników tematu :) Dziękuję za gościnę!”
“Jesteśmy już 2 raz, jedzenie na najwyższym poziomie”
“Przepyszne jedzenie i fantastyczna obsługa! Wszystko świeże, pięknie podane, a smaki naprawdę robią wrażenie. Obsługa przemiła, uśmiechnięta i zawsze gotowa pomóc – aż chce się wracać. Gorąco polecam!”
“Bardzo dobre, moja druga wizyta w tym lokalu. Sushi świeże i kolorowe w dobrej cenie”
“Bez wątpienia, najlepsze sushi w Krakowie. Bardzo szybka dostawa. Sushi przepyszne. Miła obsługa, która w razie czego pomoże w wyborze dań( a wybór jest naprawdę duży). Zdecydowanie polecam!”
“To miejsce zasługuje na pochwałę jak żadne inne w Krakowie. Przepyszne polskie jedzenie, świeże - zawsze jest tutaj sporo gości. Żurek najlepszy w mieście - ugotowany na dobrej jakości mięsie, z dodatkiem grzybów leśnych. Wyśmienite pierogi, czuć że świeżo gotowane, a nie tylko odgrzewane. Obsługa jest uprzejma. Byłam tu już wiele razy, polecam! Żurek to jest "must-try" :)”