Opinie

  1. Jurek ★☆☆☆☆

    Jedzenie bardzo słabe, porcje małe na tych stołówkowych stolikach brak soli i pieprzu rosoł jak woda nugetsy bez smaku 1 mała kulka ziemniakow i ogorki konserwowe zamiast zestawu surowek. Telefonicznie zapytalem o cene zestawu dnia miało być 33zl na miejscu okazało sie 46zl. Jezdze po calej Polsce i w takiej spelunie dawno nie byłem. Nie polecam.

  2. karolina michura ★★★★★

    Jedzenie przepyszne,porcje spore. Zamówiliśmy krem z cebuli, wieprzowine po chłopsku(rozpływała sie w ustach) i nagetsy z frytkami oraz surówki, a do tego kompot. Kompot był schłodzony i rewelacyjny - jakby się dało, zamówilibyśmy na wynos!!!!

  3. Aleksandra Zuza ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, miła obsługa. Jeśli chodzi o klimat odejmuję jedną gwiazdkę za surowość miejsca i czas oczekiwania.

  1. Lukasz ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre i smaczne polecam z czystym sumieniem. A zamówiliśmy schabowego z ziemniakiem z wody oraz nugetsy z frytkami i tu wielki plus bo frytki własne nie z paczki i po dwie surówki były do zestawu.

  2. Krystian Siemianowski ★★★★★

    Przepyszne jedzonko. Porcje duże. Karkówka po chłopsku rozpływająca się w ustach, rosół b. dobry, doprawiony.

  3. Michał Niedźwiadek ★★★★★

    Bardzo smaczne dania, serio, ceny atrakcyjne

  1. Zimowy Żołnierz ★★☆☆☆

    Żurek był z torebki. Po pierwsze dostaliśmy gorący, a prosiliśmy o zimny na wynos (nie dało się zrobić zimnego z torebki a pani nie chciała się przyznać). Po drugie po wystygnięciu ziemniaki zgrupiły się w kulkę. Po trzecie nie miał smaku ani koloru żurku. A szkoda bo pierogi były dobre. Czujemy się oszukani.

  2. Piotr Kowalski ★★★★★

    Obsługa bardzo miła, pierożki które zamówiłem były ręcznie robione z cebulką, pierożków na talerzu było 11! Klimat skromny za to bardzo przytulny, obsługa pokazuje co poleca oraz co z czym jest podawane, jedzenie jest na bogato. Jest dużo opcji napojów, kompot orzeźwiający, herbata, i, wiele innych, jedzenie nie pżekobinowane, wręcz domowe. Miejsce bardzo fajne, po zjedzeniu dużej porcji nie czuje się pełności tylko lekkość, wszystko co jest do podania robione jest na bierząco Serdecznie polecam:)

  3. Adam Westwal ★★★★★

    Gorąco wszystkim polecam wizytę w tej restauracji po wizycie na Zamku w Pieskowej Skale,mega pyszne jedzenie, porcje ogromne, ceny rozsądne, gorąco polecam wizytę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Pod Dębem?

Restauracja Pod Dębem znajduje się przy Krakowska 6, 32-045 Sułoszowa, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Pod Dębem?

Można skontaktować się z Restauracja Pod Dębem pod numerem +48 515 068 282

Jak można dotrzeć do Restauracja Pod Dębem?

Do Restauracja Pod Dębem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements