Opinie

  1. Paulina Ka ★★★★★

    Pierogi z wołowiną wyjątkowo pyszne. Mięso na wyrazisty smak i ciekawą konsystencję, co daje przyjemne wrażenie delikatnych i rozpływajacych się w ustach delicji. Jestem pod wrażeniem polecamy! Gdyby było o 2 pierogi więcej było by idealnie.

  2. Yevhen Oberuchev ★☆☆☆☆

    Jakość jedzenia pozostawia wiele do życzenia. Trudno tu się rozpisywać — już samo usmażenie polędwiczek zamiast ich podgrzewania zrobiłoby ogromną różnicę. Niestety panierka jest daleka od chrupiącej, wręcz sprawia wrażenie, jakby była gotowana. Zero sosu na sałatce. Nie polecam. Zjedźcie lepiej kanapkę.

  3. Pola Mróz ★★☆☆☆

    To jest danie które w menu nazywa się „pierogi ze szpinakiem, pieczarkami i POMIDORKAMI koktajlowymi na maśle”. Niestety nie było tam nawet jednego pomidorka bo na talerzu znalazła się tylko jedna połówka. Bez przesady ja rozumiem że to jest lotnisko ale przynajmniej nie wprowadzajcie w błąd swoich klientów…

  1. Malgorzata Kobus ★★★★★

    Przepyszne polskie Dania ,bardzo miła obsługa:)Nie jadłam lepszych dań obiadowych na lotnisku:)

  2. Maciej Buczko ★★☆☆☆

    Jestem częstym gościem. Jedzenie trzyma poziom i jest zawsze poprawne. Tym razem postanowiłem zamówić lemoniadę. Aczkolwiek 38PLN za 500ml wody gazowanej o smaku zwykłej wody, z gałązka mięty i troszeczkę sztucznego syropu to szczyt bezszczelnosci. Nie polecam!

  3. Anna Brandys ★★★☆☆

    Jedzenie dobre ale małe porcje, śniadaniem nie poje sobie dorosła osoba. Ilość nie adekwatna do ceny. Pancake i zestaw z kiełbaska oraz 2 zwykłe herbaty 100zł.

  1. Namysłowska 3 ★★★★☆

    Jak na lotniskową gastronomię - naprawdę pozytywne wrażenia. Te smakowe również. Cena lotniskowa ale obsługa profesjonalna. Jedyne na co mogę narzekać, to ograniczony wybór opcji bezmięsnych.

  2. Magdalena Kowalska ★★★★★

    Jak na miejsce usytuowane na lotnisku- nie ma się czego czepiać - bardzo dobre pierogi za 35 zł. Atrakcją dla dzieci- pan robót przywozi jedzenie do stolika zamiast kelnera.

  3. Pani Verde ★★★★★

    Lubię tu coś zjeść przed wylotem. Miła, sprawna obsługa. Ładnie podane i smaczne jedzenie, dobra kawa, ciasta jak domowe. Jedyny minus to lotniskowe przegięte ceny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Galicya Restaurant?

Galicya Restaurant znajduje się przy Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Galicya Restaurant?

Można skontaktować się z Galicya Restaurant pod numerem +48 123 629 658

Jak można dotrzeć do Galicya Restaurant?

Do Galicya Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements