Opinie

  1. Piotr Barczyk ★★★★★

    Polecam serdecznie przejazdem warto tutaj zawitać... Smaczne....

  2. Daria Zachariewicz ★★★★★

    Chociaż mieszkamy na drugim końcu miasta to wrócimy nie raz! Menu polskie, ale z twistem- dla tych, którzy chcieliby czegoś bardziej niestandardowego. Lokal utrzymany w rowerowym stylu, idealny żeby zatrzymać się na obiad w trakcie wycieczki, bo porcie są ogromne- na pewno nikt nie wyjdzie głodny! Bardzo dziękujemy za miłą obsługę i do zobaczenia przy kolejnej okazji!

  3. Monika Mieczaniec ★★★★★

    Dwa przystanki od lotniska Karków-Balice zjecie znakomity obiad w dobrej cenie, a przede wsystkim w bardzo miłej atmosferze. Bulion był znakomicie doprawiony, kołduny świeżutkie, drugie danie rownież przepyszne. Porcje są całkiem spore, część drugiego dania zabrałam ze sobą na wynos. Restauracja ma wystrój o tematyce kolarskiej, gratka dla miłośników tematu :) Dziękuję za gościnę!

  1. Urszula ★★★★★

    Codziennie jest inne menu. Zupa dnia - wliczona w cenę zestawu. Druga - lepsza zupa z możliwością zakupu osobno lub z dopłatą do zestawu. Drugich dań do wyboru około 10 w tym jedno wegetariańskie. Zupa ogórkowa bardzo smaczna. Kapuśniak niezwykle aromatyczny, pachniało nim zanim znalazł się na stole. Stek ze schabu robiony tuż przed podaniem (słychać było klepanie tłuczkiem z kuchni jak w każdą niedzielę na osiedlu :D). Pyszny makaron. Pierożki niepozorne, ale 12 sztuk na talerzu. Dziwna polityka nabijania zamówienia na paragon - nabito po prostu 3 zestawy w cenie których znalazły się jeszcze napoje. Myślę, że przy okazji spaceru na kopiec Piłsudskiego warto się tam przejść.

  2. Renata Karpińska ★★★★★

    Ostatni raz byłam w tym lokalu kilka ładnych lat temu. Nie byłam wówczas zachwycona. Kilka dni temu zaczęłam czytać opinie o tym miejscu i oczom nie wierzyłam: pięknie, smacznie, przystępne ceny. To na pewno o tym lokalu? - pomyślałam. Więc wstąpiłam. Tylko na zupę, bo tak naprawdę obiad czekał na mnie w domu. I faktycznie, wnętrze lokalu odmienione, dania zamówione przez gości restauracji wyglądały apetycznie, miła obsługa a zupa zamówiona przeze mnie, brokułowo - serowa z grzankami, była po prostu rewelacyjna! Restauracja od siedmiu lat ma nowego właściciela. Zmianę widać gołym okiem. Z przyjemnością tu zaglądnę znowu. Na dłużej i więcej niż tym razem.

  3. Bilbo Bagosz ★★★★★

    Niepozorna restauracja jednak dania pierwsza klasa. Główne danie plus zupa dnia za darmo (lub inną za dopłatą 7zl). Krem z pomidorów plus schab z ziemniakami i surówka palce lizać. Lemoniada w dzbanku jabłkowa też super. Cenowo też bez zarzutu. Po wizycie na pobliskim kopcu Piłsudzkiego idealne miejsce na obiad!

  1. Jaro ★★★★★

    Bardzo ciekawe miejsce przy wyjeździe z Krakowa. Dania podane szybko, smaczne i w bardzo dobrych cenach - za 4 posiłki (2 drugie dania i 2 zupy) + 2 herbaty zapłaciłem poniżej 70 zł. Łatwo trafić restauracja znajduje się na rondzie. Porcje w porządku, można się najeść, do każdego zestawu zupa dnia gratis - miło :) obsługa ok, wnętrze lokalu bardzo przyjemne, nowoczesne. Polecam :)

  2. Marysia Kraska ★★★★★

    Zawitaliśmy tu po drodze z Zakrzówka. Pani kelnerka bardzo miła i uśmiechnięta. Menu codziennie inne (my mieliśmy takie jak na zdjęciu), ale dzieku temu świeże pyszne domowe jedzenie, ładnie podane. Do każdego dania głównego zupa (w naszym przypadku) jarzynowa gratis lub za dopłatą strogonow. Na załączonych zdjęciach strogonow, danie główne nr 2 i 7. Polecam!

  3. Wiktor K ★★★★☆

    Miejsce bardzo ładne, czyste. Przemiła obsługa. Oferty dnia zmieniane codziennie. Porcje są spore i ładnie podane, istnieje możliwość zapakowania niezjedzonego posiłku (dobra opcja podczas obiadu z dziećmi). Sam posiłek bardzo smaczny - domowy. Niestety na minus trzeba zaliczyć lekko przesolone ziemniaki.

  1. Darek K. ★★★★☆

    Przytulna restauracja niedaleko Kopca Piłsudskiego i Lasu Wolskiego. Byliśmy tam z żoną w niedzielę w porze obiadowej, przy czym podczas zamawiania jedzenia byliśmy jedynymi gośćmi, a w ciągu godziny restauracja zapełniła się do ostatniego miejsca, z czego większość gości stanowiły rodziny z dziećmi. Menu nie jest stałe ale przygotowywane codziennie i zawiera różnorodne pozycje. Zamówione zupy zostały podane szybko, jednak na drugie danie musieliśmy już długo czekać. Jedzenie jest robione na bieżąco, bardzo smaczne, porcje niczego sobie, sałatki świeże. Dobrego wrażenia nie zepsuła nawet mała "wtopa" z kotletem de volaille ale po zwróceniu uwagi kelnerce bardzo szybko otrzymaliśmy nowe danie i przeprosiny za zaistniałą sytuację. Minusem brak własnego parkingu. Ale w ostatecznej ocenie z czystym sumieniem możemy polecić tę restaurację każdemu, również rodzinom z dziećmi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Strefa 16?

Restauracja Strefa 16 znajduje się przy Chełmska 16, Zwierzyniec, 30-236 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Strefa 16?

Można skontaktować się z Restauracja Strefa 16 pod numerem +48 124 251 822

Jak można dotrzeć do Restauracja Strefa 16?

Do Restauracja Strefa 16 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements