Jedzenie przepyszne! To miejsce uratowało nas przed „Sukiennicami”, do których chcieliśmy pójść, ale po otrzymaniu menu, po pół godzinie czekania nikt nawet nie podszedł do nas po zamówienie. Tu trafiliśmy zupełnie spontanicznie i był to strzał w dziesiątkę. Dania – poezja, podane błyskawicznie. Obsługa przemiła, a dla pani o wiśniowych włosach należy się premia – przesympatyczna, ciepła osoba, dzięki której czuliśmy się naprawdę mile widziani i zadbani. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócimy! ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Eliza Szczepańska ★★★★★
-
Kośma ★★★★★
Obsługa juz przy przeglądaniu menu przy rynku zajęła się nami bardzo profesjonalnie. Wskazano nam stolik w bardzo klimatycznym podwórku i włączono ogrzewacz. Jedzenie to nawet slow nie mam, bardzo dobre i syte porcje. Na pewno bede polecać i kiedyś wrócę ❤️
-
Dawid Batko ★★★★★
Polecam z całego serca, jedzenie bardzo dobre, lokalizacja w punkt, krótki czas oczekiwania mimo piątkowego popołudnia, obsługa cudowna, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Ceny wyższe, jednak idzie to za jakością. Dużym plusem ogrodek, wystroj w środku bardzo zachęcający, napewno bedziemy wracać.
-
Wojtek Jist ★★★★★
Jedzenie mega, klimat mega, obsługa na najwyższym poziomie. Jedliśmy tutaj dwa dni pod rząd . Pan Filip i Mateusz pełny profesjonalizm widać że kochają swoją pracę. Uśmiechnięci i zabawni . Chce się tutaj wracać
-
Tomek Krupa ★★★★★
Świetna atmosfera, przemiła obsługa i wysoki poziom dbałości o każdy szczegół zarówno jeśli chodzi o wystrój, jak i serwowane dania. Menu krótkie, ale zróżnicowane, dopracowane smakowo, z wyczuciem sezonowości i elegancji. Widać pasję i zaangażowanie całego zespołu. Idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, kolację we dwoje czy bardziej formalne okazje. Zdecydowanie jedna z perełek na mapie Krakowa. Polecam z czystym sumieniem!
-
Ewa Michalec ★★★★★
Jedzenie było pyszne i bardzo ładnie podane, grzaniec na tyle dobry ze nie skończyło się na jednym choć cena nie była najniższa, obsługa bardzo miła, wystrój i klimacik 10/10
-
Olivia ★★★☆☆
Lunch w centrum Krakowa… piękny widok za oknem, przemiłe dziewczyny na obsłudze … i to było na 5⭐️. Jedzenie poprawne, prezentuje się super ale smak… tatar poprawny ale nie jest czymś po co sięgnę kolejny raz takie 3⭐️, żurek na 4⭐️. Pieczywo z jednorazowym masłem jak w barze mlecznym. Jest nad czym pracować
-
Justyna ★★★★☆
Zamówiłam zupę rybną oraz sałatkę cezar, zupka pyszna, chociaż mogłoby być trochę więcej rybki w niej, sałatka cezar taka jaka powinna być. Chłopak zamówił kaczkę z kluseczkami i był zadowolony z wyboru, kaczka była miękka i smaczna, piękny widok na rynek Krakowa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres No7 Restaurant?
No7 Restaurant znajduje się przy Rynek Główny 7, Stare Miasto, 31-042 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do No7 Restaurant?
Można skontaktować się z No7 Restaurant pod numerem +48 669 777 727
Jak można dotrzeć do No7 Restaurant?
Do No7 Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku