Przegląd katalogu
- 566 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 566 wyników
Przeglądaj przyjemna atmosfera w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 566 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 272,922 opinii i ocen.
“Bardzo ciekawe miejsce. Wchodzisz do sklepu z włoskimi produktami a kilka kroków dalej możesz zjeść pizzę. Samo miejsce nie jest specjalnie ładne(nie spodziewajcie się restauracji). Miejsca w środku tez nie jest za dużo. Jednak sama pizza wynagradza wszystko. Jest robiona na waszych oczach przez Włocha. Składniki są dobrej jakości. Sama pizza jest na cienkim cieście i bardzo przypomina te które podawane są w dobrych pizzeriach we Włoszech. Osobiście uważam, ze to jedną z najlepszych w Krakowie.”
“Pizza całkiem ok, smaczna i dobrze wypieczona – szczególnie warta spróbowania we wtorki, kiedy obowiązuje promocja 50% na drugą pizzę. Fajna opcja na luźny wieczór ze znajomymi. Obsługa sprawna, klimat przyjemny.”
“Bardzo przyjemne miejsce :) Dobra pizza, duży plus za bardzo szybkie podanie, bo chwilę trzeba było postać w oczekiwaniu na stolik. Ogólnie wrażenie bardzo dobre. Spróbowaliśmy cuore della calabria, burrattina n'duja i pepperoni.”
“Już nie pierwszy raz odwiedzam tą włoską restaurację i coraz jest wszystko na wyższym poziomie. Obsługa mega profesjonalna i miła. Jedzenia prawdziwy smak Włoch. Nie musisz jechać do Włoch żeby spróbować tradycyjnego jedzenia kiedy masz Arredatę. Gorąco polecam !”
“Sekret tkwi w prostocie! Ugościć się tutaj można z pysznym jedzeniem, kolorystyka restauracji również przypadła mi do gustu. Zamówiłem pnierowane eskalopki cielęce z ziemniaczkami w mundurkach z surówką z selera. Zaznaczę jeszcze że spodobała mi się ta" wolna amerykanka ", swoboda odnośnie wejścia do lokalu, zabraliśmy sobie menu z baru i umiejscowiliśmy się przy wolnym stoliku bez zbędnego zamieszania, kolokwialnego ataku ze strony obsługi, tak samo jak dobór dodatków typu ziemniaki, frytki itp., jak i sałatek i surówek, to jest to co lubię.”
“Szamochód (czyli futrak) więc o klimacie trudno mówić, ale jedzenie bardzo w porządku i w atrakcyjnej cenie. I miła oraz sprawna obsługa. Polecam!”
“Pyszne jedzenie, miłe wnętrze i uprzejma obsługa.”
“Bardzo dobre jedzenie, różnorodne, smaczne i świeże. Chlebek naan chrupiący, aromatyczny, po prostu nigdzie nie jadłam równie dobrego. Miła obsługa. Polecam”
“Bardzo dobre jedzenie, pełne autentycznych orientalnych smaków. Wszystko świeże i bardzo fajnie podane. Obsługa miła, ceny bardzo przystępne. Jedyny minus to to, że w restauracji było zimno.”
“Pyszne jedzenie. Naprawdę warto. Wszystko widać że świeże, świetnie doprawione oraz ceny bardzo fajne. Dania 25 zł, napoje w cenach sklepowych. Polecam”
“Restaurację odwiedziliśmy z polecenia.Zlokalizowana w spokojnej okolicy.Wnętrze urządzone nowocześnie,oferując dużo przestrzeni.Serwis sprawny z profesjonalnym podejściem do gości(czuliśmy się zaopiekowani).Zamówione dania sprawnie podane,walory smakowe dań dostarczyły głębokich doznań kulinarnych.Nie zawiedliśmy się ,a my również innym polecamy odwiedzić restaurację i spróbować smaków serwowanych dań.”
“Zamówiliśmy następujące rameny: special tonkotsu Yokohama style z boczkiem chashu (56zł), tantanmen z mielonym mięsem wieprzowym (47zł) i spicy chicken z marynowanym udem kurczaka (45zł). Wszystkie dania były odkrywcze i pyszne. Polecam”
“Duży wybór piw, jedzenie nie wyszukane ale jak najbardziej smaczne i szybko podane”
“Remont z panią Anią i jej ekipą to czysta przyjemność. Wszyscy kulturalni, punktualni, fachowi. Firma nie naciąga - wszystko rozpisane w umowie: daty, koszty, zakres prac (ustalane razem z klientem). Kontakt z firmą profesjonalny, a doradztwo w zakresie wykończenia na wysokim poziomie. Naprawdę tutaj można pisac tylko w samych superlatywach. Ja swoje wyremontowane mieszkanie (w starym budownictwie) używam od 1,5 roku i wszystko nadal jest w super stanie. Zdecydowanie firma warta polecenia.”
“Wizyty w gabinecie ,,Zdrowy Ząb"przy ul. Tatarskiej 5 u Pani doktor Moniki Markowskiej od wielu lat pozostawiają u mnie wyleczony stan dziąseł i zębów, a stanowię nie łatwy przypadek stomatologiczny. Profesjonalne podejście do pacjenta w 100 procentach, wszelkie udzielone porady, przyjazna atmosfera. Obawy i lęki nie istnieją. Po wczorajszej wizycie, mój złamany ząb został odbudowany przez Panią doktor - ślicznie ... Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.”
“Blisko domu. Wiadome, że nie ma wszystkiego co by się chciało ale jednak i tak dobrze jest wyposażony. Nie jest dla mnie problemem, że długo się czeka przy samoobsługowej jak jest problem, bo widze niejednokrotnie, że jest ich mało. Mili ludzie pracujący tam. To, że nie ma jakis testerów nie robi mi problemu, bo to nie jest ich wina. Dla mnie na plus.”
“Bardzo pyszna kawka i miła obsługa, polecamy!”
“Dobrze zaopatrzony, tani osiedlowy sklep. Warto zajrzeć bo to miejsce z bardzo miłą obsługą.”
“Z usług Pani Asi staram się korzystać regularnie od około 20 lat :) moja twarz po jej zabiegach wygląda zawsze przepięknie! :) wszystko wykonane profesjonalnie i perfekcyjnie :) dziękuję ❤️ i serdecznie polecam!”
“Smaczna i szybko podana quesadilla w cenie 36zł.”
“Bardzo ładne garnitury, wysoka jakość wykonania. Obsługa profesjonalna i miła, garnitur został idealnie dopasowany do mojej sylwetki.”
“Fajne miejsce rockowo metalowe z dobrymi cenami i przyjaznym barmaństwem (tu też ukłon w stronę szklankowych). Bardzo polecam sernikowe szoty :) Muzyka jest rozsądnej głośności i rozmawia się bez większego problemu. Przy braku miejsca do siedzenia w lokalu są półeczki na których można odstawić napój, więc w razie potrzeby i stoi się z przyjemnością. Palarnia ma świetną klimatyzację i bardzo sprawnie odciąga dym, wifi śmiga, łazienki są czyste... Ogólnie miodzio, oby tak dalej! :)”
“Chciałbym też szczególnie wyróżnić kelnerkę Julię – przesympatyczna, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Doradziła przy wyborze pizzy, zadbała o to, żeby niczego nam nie brakowało, a cała obsługa była na najwyższym poziomie. Dzięki niej czuliśmy się naprawdę mile widziani.”
“Jestem bardzo zadowolona z wykonanego manicure! Praca została wykonana niezwykle starannie, a każdy szczegół został dopracowany. Paznokcie wyglądają pięknie i estetycznie. Zdecydowanie polecam tę usługę!”
“Bardzo mili właściciele! Piękne, schludne i zadbane pokoje:) Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecam”
“Mieliśmy przyjemność obcinac się u Pani Beaty. Wspaniałe podejście do klienta! Bardzo dokładnie i ładnie zostaliśmy ostrzyżeni. Na pewno będziemy tu przychodzić. Nie musieliśmy długi czekac. Polecamy goraco:)”
“Przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa Czas oczekiwania we wtorek o 16:30 był około 20 min, może zależy od dania Serdecznie polecam”
“Klimatyczna kawiarnia z miłą obsługą.Warto tu zajrzeć.”
“Sama nazwa lokalu zachęca do odwiedzin. Menu, w którym została wyjaśniona historia lokalu również. Pyszne naleśniki na słodko zwłaszcza ze słonym karmelem oraz z mąki gryczanej z szynką i serem w stylu bretońskim. /można też zamówić większy posiłek składający np. z kurczaka, warzyw i kuskusa w stylu kuchni algierskiej. W menu znajdziemy różne francuskie smaki z odrobiną lokalnego, polskiego charakteru. Bardzo miła, uśmiechnięta obsługa służąca radą i pomocą (warto zamówić to co kelnerka ma do polecenia). Ceny niskie.”
“Winnica Srebrna Góra,to jednak jedna z najlepszych jeśli chodzi o jakość wytwarzanych win,byłem pod wielkim wrażeniem co do jakości...polecam zatem serdecznie odwiedzić,pospacerować i zakupić,jak też degustować na miejscu.Okolica bardzo miła,duży parking,przyjazna dla rowerzystów.Obowiązkowo zajechać będąc w grodzie Kraka...”