Przegląd katalogu
- 332 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 332 wyników
Przeglądaj przyjemna atmosfera w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 332 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 57,054 opinii i ocen.
“Cudowna Pani Doktor. Empatyczna z świetnym podejściem do dzieci oraz do rodziców. Każda recepta jest szczegółowo objaśniona. W przypadku moich dzieciaków diagnozy zawsze trafione oraz leczenie w punkt. Moje dzieciaki uwielbiają Panią Doktor jesteśmy pacjentami od 7 lat. POLECAM!”
“Zdecydowanie polecam obsługę prawną w tej Kancelarii. Korzystałam kilkakrotnie i zawsze byłam zadowolona. Obsługa profesjonalna, kompetentna i uprzejma.”
“Z całego serca polecam Panią Dorotę ❤️ to ona jest odpowiedzialna za moją metamorfozę z włosów bardzo długich do takich widocznych na moim zdjęciu profilowym. Ta Pani zna się na rzeczy, a w salonie panuje przyjemny klimat☺️”
“Świetne biuro ubezpieczeń! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i rzetelne doradztwo. Pomogli mi znaleźć najlepszą polisę w dobrej cenie, wszystko jasno wytłumaczyli i załatwili formalności w ekspresowym tempie. Jeśli szukasz ubezpieczenia dopasowanego do swoich potrzeb, to zdecydowanie polecam!”
“Bielizna zgodna ze zdjęciami, rozmiar dobrany według tabeli pasuje idealnie. Przesyłka ładnie zapakowana i szybka wysyłka. Polecam!”
“Dziecko od roku chciało mieć urodziny tylko w tym miejscu. Był kiedyś na urodzinach u koleżanki. Miał porównanie z innymi bawialniami. Trochę się bałam że jest to za mała bawialnia i nie będzie zbyt atrakcyjnie dla dzieciaków. NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Klub na wyłączność podczas urodziny, miejsce dla rodziców, możliwość wynajęcia dodatkowych atrakcji(byliśmy, widziałam na innych urodzinach, dzieci super się bawiły). Ilość atrakcji jest naprawdę w zupełności wystarczająca. Pani jest bardzo sympatyczna, dzieciaki ja lubią, ma świetny kontakt za równo z dziećmi jak i rodzicami. Jak trzeba to pomoże. Z czystym sumieniem polecamy i bardzo chętnie powrócimy nie tylko na urodziny;) dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i oby tak dalej! Agata i Wojtuś;)”
“Kobieta która z pasji wykonuje masaż, to czuć że dokładnie wie co robi. Pierwszy raz wyszłam z masażu naładowana nową energią do życia, nie tylko fizycznie ale i mentalnie. Ta atmosfera, ten klimat w gabinecie, w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami pani Klaudii to lekarstwo dla duszy i ciała. Polecam!”
“Pracowaliśmy ze Sławkiem na kilku dobrych lekcjach od podstaw w kierunku pierwszego tańca. Zajęcia są pełne luzu i dla wszystkich nawet tych nie potrafiących tańczyć. Rola instruktora jest przez niego wykonywana z pasją i pełnym zaangażowaniem, od układu po wybór oraz edycję utworu. Sławek próbuje wykrzesać ze swoich kursantów drzemiący w nich potencjał ale wszystko dostosowuje w 100% do ich możliwości i ułatwia bądź utrudnia układ do preferencji aby całość przebiegła bez stresu. Z całego serca polecam każdemu kto chce nabrać trochę pewności w tańcu. Sławek nie owija w bawełnę i nie obiecuje gruszek na wierzbie, daje porządne podstawy do trenowania, a spotkania z nim to czysta przyjemność. Polecam!”
“Pięknie urządzony salon, bardzo elegancko i z duszą. Ze strzyżeniem zaufałem Barberowi i wyszedłem z najlepiej pasującą w życiu fryzurą do mojej twarzy. Zdecydowanie polecam, będę wracać regularnie.”
“Serdecznie polecam usługi Edyty! Jest profesjonalistką i podchodzi do swojej pracy holistycznie z dużą uwagą, cierpliwością i wrażliwością na drugiego człowieka. Pierwszy raz korzystam z usług kosmetologa ale dzięki wiedzy Edytki zabiegi działają cuda i dodatkowo w jej w gabinecie czas wizyty to chwila totalnego relaksu! Wykorzystywane kosmetyki podczas zabiegów są najwyższej jakosci a w gabinecie jest czysto (wręcz sterylnie) a do tego przytulnie i komfortowo co uważam jest bardzo ważne! ♥️ dziękuję za Twoją pracę Edytko i polecam z czystym sumieniem!”
“Zdecydowanie najlepsza fryzjerka w Lublinie!!!! Polecam bardzo, pełen profesjonalizm , koloryzacja i strzyżenie na najwyższym poziomie, przyjazne podejście do klienta. To wszystko sprawia, że każda wizyta u Bożenki to w 100% zadowolenie i przyjemność .”
“polecam to miejsce, już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej świetne efekty, nie mogę doczekać się zakończenia serii zabiegów aby cieszyć się gładką skórą na zawsze!”
“Pani Alla to najukochańsza osoba na świecie która zna się na fachu i z chęcią podpowie jak można zadbać o nasze włosy. Stylizacja którą mi wykonała trzymała się trzy dni :) Z całego serca polecam”
“Usługi oferowane przez salon Teddy są na najwyższym poziomie. Piesek jest pięknie ostrzyżony, pachnący, a przede wszystkim nie jest zestresowany. Pani Ania ma bardzo dobre podejście do psów. Serdecznie polecam.”
“Bardzo polecam pracownię. Napisałam maila do Pani Anety z zapytaniem czy nie zrobiłaby mi "na już" kompozycji, którą zobaczyłam na jej stronie. W trybie ekspresowym przygotowała 2 warianty do wyboru i po zakupie od razu nadała, by dekoracja dojechała do mnie na czas. Kwiaty bardzo dobrej jakości. Wszyscy, którzy widzieli kompozycję byli pod dużym wrażeniem :) Przesyłka również była bardzo dobrze zabezpieczona przez co nic wieńcowi się nie stało.”
“Jestem bardzo zadowolona z efektu. Po zabiegu nie mogę się napatrzeć na siebie. Byłam przygotowana na bardzo duży ból na szczęści zabieg okazał się praktycznie bezbolesny tylko lekkie uklucia”
“Fantastyczne miejsce. Pani Martyna idealnie dobiera zabiegi do skóry. Zawsze jestem bardzo zadowolona z efektów. Oprócz profesjonalizmu związanego ze świadczonymi usługami jest osobą bardzo empatyczna, bardzo miłą. W gabinecie miejscu można poczuć prawdziwy relaks i spokój.”
“Piękne miejsce w urokliwej wiosce , świetnie wyposażone- zarówno sprzęt kuchenny, gry planszowe, grill, palenisko z rusztem. Wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy i wypoczynku znajduje się na miejscu. Bardzo miło spędzony czas z daleka od miasta. Kontakt z właścicielką bezproblemowy, bardzo miła i pomocna osoba!”
“Niby bar na uboczu na pięknej wsi! Ale zaskoczenie jakie nas tu spotkało nie równa się z restauracjami w większych miastach! Co do pizzy już dawno tak pysznej nie jedliśmy a było nas 7 osób i każdemu smakowało! 3 różne pizze Margarita, Peperoni czy Hawajska, oraz burger w zestawie za 39 zł!! Gdzie pod Warszawą za samego burgera płaci się 38 zł.!! Pozdrawiam PRONTO PIZZA! I napewno do zobaczenia! ;-)”
“Super obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Polecam”
“Uczestniczyłam w kursie online z języka angielskiego i jestem bardzo zadowolona z jego przebiegu. Zajęcia były dobrze zaplanowane, a materiały dydaktyczne klarowne i zrozumiałe. Szczególnie doceniłam możliwość nauki we własnym tempie oraz dostęp do nagrań, co pozwalało mi wracać do trudniejszych tematów w dowolnym momencie. Polecam serdecznie!!”
“Polecam to miejsce z całego serca. Już ponad rok przychodzę do pani Darii. Jeżeli zależy komuś na pięknym, naturalnym wyglądzie brwi, to tylko evoo.”
“Wreszcie znalazłam salon w Lublinie gdzie panie chcą pomóc, a nie szybko zarobić jak to bywa w większości lubelskich salonów…. Panie to specjalistki znające się na swojej pracy, świetna atmosfera i rzetelność zachęca do kolejnych wizyt. Paznokcie od Pani Weroniki zawsze zachwycają”
“Już pierwsza wizyta u Pana Łukasza przyniosła ulgę w bólu nóg związanym ze schorzeniami kręgosłupa. Wnikliwy wywiad i cierpliwość wobec starszej pacjentki godne uznania! Mamy nadzieję, że kolejne wizyty przyniosą efekty w postaci większej sprawności seniorki.”
“Bardzo polecam - Pani Dr Marlena Pedowska to bdb periodontolog. Trafiłam po tygodniowych zmaganiach (kaptur dziąsłowy przy ósemce) i kiretażach wykonywanych przez "polecanych" chirurgów z bólem 10/10. Pomimo przyjęcia w trybie nagłym (tu pomocna okazała się pani rejestrująca) znalazła czas i co najważniejsze trafiła z leczeniem. Dzięki wykonanemu zabiegowi dziąsło się goi a ból w końcu ustąpił.”
“Pełen profesjonalizm :) Począwszy od obsługi klienta, komunikacji z salonem, konsultacji, a skończywszy na samej usłudze makijażu permanentnego. Makijaż brwi wykonany przez Panią Julitę wygląda perfekcyjnie, a przy tym zupełnie naturalnie. Jestem w 100% zadowolona z efektu końcowego. Pani Julita wysłuchała moich oczekiwań oraz doradziła w kwestii konkretnego koloru. Polecam wszystkim niezdecydowanym Paniom - warto!”
“Najlepszy barber w mieście! Mąż zawsze z nienagannym strzyżeniem, idealnie dobrana fryzura do twarzy.”
“Gorąco polecam. Sympatyczna atmosfera, profesjonalne podejście oraz fajnie urządzony salon. Na pewno wrócę wiele razy.”
“Pyszne i piękne ciasta, eleganckie i wybitne monoporcje, a do tego przemiła obsługa i Pani opowiadająca z wielką radością i fascynacją o każdym cieście. Jednym słowem Polecam!”
“Super miejsce i bardzo miła i fachowa obsługa”