Przegląd katalogu
- 1,196 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 1196 wyników
Przeglądaj warsztat samochodowy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,196 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 152,719 opinii i ocen.
“Bardzo dziękuję za wymianę akumulatora, sprawnie, szybko i bezproblemowo, polecam!”
“Mała, ale chyba najlepsza wulkanizacja w Krakowie! W dodatku zamiłowanie właściciela do mechaniki samochodowej i motoryzacji utwierdza w przekonaniu, że jest to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, w którym zawsze znajdziesz pomoc dla swojego auta! Warsztat, a w nim Pan Oskar i jego współpracownik, są bardzo kompetentni, posiadają ogromną wiedze, pomogą przy wulkanizacji, a także przy drobnych naprawach mechanicznych - nie zależnie od marki samochodu, świadczą również usługi auto-lawety oraz transportu (osobowe, ciężarowe) - bardzo polecam!!!! na pewno tu wrócę, zadowolony klient :-) !”
“Wszystko profesjonalnie,od wykonania telefonu do zakończenia złomowania z zegarkiem w ręku minęło 15 min. Akcja wykona szybko z uśmiechem na twarzy w godzinach nocnych, więc dałbym nawet 6 gwiazdek jak była by taka możliwość. Szczerze polecam !”
“Bardzo polecam Usługa wykonana szybko, sprawnie- ogromny komfort, zwłaszcza w sytuacji awaryjnej. Fachowiec przyjechał punktualnie, miał ze sobą cały potrzebny sprzęt, a sama wymiana opony przebiegła bez najmniejszego problemu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przemiła pani z infolinii, która z ogromną życzliwością pomogła mi w stresującej sytuacji. Wszystko dokładnie wyjaśniła, doradziła i zadbała, by usługa została wykonana jak najszybciej. W dzisiejszych czasach taka obsługa klienta to prawdziwy skarb!”
“Jestem zdania że takich miejsc już nie przybędzie, tak samo jak i ludzi z tak obszerna wiedzą w głowie, a nie w komputerze. Polecam z całego serca, profesjonalizm aż bije z tego małego warsztatu. Stare dobre maszyny, wiedza właściciela w głowie, który doradzi, opowie, wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości. Szlifowane walki na ostrzejsze jeżdżą i mają się dobrze ;)”
“Korzystałem pierwszy raz. Szybko nie było, gdyż towarów nie było na magazynie do Pacifica MR22 (blenda). Co najważniejsze byłem informowany na bieżąco o stanie zamówienia i statusu dostawy. Proces zamawiania i opłat przejrzysty. Bardzo pozytywnie oceniam współpracę i na pewno jeszcze wrócę. Wcześniej korzystałem z konkurencji z Trójmiasta i oprócz kłamstw i zwodzenia nic innego nie miałem, jeśli wogóle raczyli dać odpowiedź. Tutaj było inaczej każdy mail, zapytanie nie pozostawione odpowiedzi. Dziękuję za dopięcie sprawy do końca i do następnego!”
“Pan bardzo uprzejmy i miły. Akumulator padł rano. Podładowałem żeby uruchomić i przyjechałem z zamiarem zakupów nowego. Pan przyszedł, sprawdził miernikiem i powiedział, ze nie ma co kupować tylko muszę naładować. Jak padnie jeszcze raz to wtedy kupic. Uczciwość i fachowość w tych czasach nie do ocenienia. Za sprawdzenie nie wziął ani zł. Nie dziwię sie ze ma tak pozytywne opinie. Jak będę mial kupic akumulator , to tylko i wyłącznie tam.”
“Usługa z wysokiej półki,; super ptofesjonalna obsluga w pełnym tego słowa znaczeniu; począwszy od kultury osobistej Pana ,ktory w milej formie doradzil w oparciu o fschowaą wiedzewiedzą doradztwo i całościową obsługę wymiany akumulatora wraz zkontfola jego funkcjonowania”
“Super obsługa. Fachowy montaż, pomoc i porady że strony Pana Grzegorza.”
“Miałem przyjemność skorzystać z usług mycia detailingowego zaraz przed świętami. Jestem bardzo zadowolony z efektu, Panowie bardzo mili i zaangażowani. Auto przyjechało w naprawdę kiepskim w stanie, a wyjechało prawie nie do poznania. Napewno wrócę jeszcze nie raz.”
“Dobry kontakt, Pan Michał rozwiał moje wstępne wątpliwości i wytłumaczył też wcześniej jak przebiega cała procedura. Dodatkowo dostałem też kilka porad dot. użytkowania auta i o czym pamiętać przy nowym samochodzie. Sam odbiór bardzo dokładny, wszystko w fajnej atmosferze. Polecam!”
“Naprawdę porządnie zrobione czyszczenie wnętrza auta. Zostawiłem auto na pranie wnętrza i wyczyszczenie plastików. Udało się znaleźć sprawnie termin a sama usługa była zrobiona naprawdę dokładnie i uczucie jest jakby auto było kilka lat młodsze. Odczekałem kilka dni od usługi by być pewnym efektów i naprawdę mogę polecić zakład - bo nie ma ani wilgoci, ani zacieków. Wszystko czyściutkie i profesjonalnie zrobione.”
“Gorąco polecam to miejsce!!! Do Powstańców Garage Lakiernictwo Blacharstwo trafiłem dzięki rekomendacji. Ja rownież rekomenduję to miejsce i obsługę! Fachowe doradztwo, wszystko wyjaśnione, bez obietnic “będzie pan zadowolony”. Konkrety! Prawdziwa profesjonalna obsługa a efekt powala z nóg! Efekt 100 razy lepszy niż oczekiwany. Zadanie wykonane na 200%! Z przekonaniem polecam! Zarysowania w pojeździe, były takie, że inne punkty serwisowe kwalifikowały je do malowania! W Powstańców Garage poradzili sobie z tym problemem bez malowania! Nawet udokumentowali swoją pracę. Dobrze, bo chyba nie uwierzyłbym, że nie malowali :) Poniżej wrzucam fotki, które dostałem jako komplet dokumentacji. Dziękuję Powstańców Garage!!! Możecie być pewni, że każdy mój znajomy będzie Waszym klientem! Dzięki jeszcze raz! Rafał”
“Bardzo miła i zarazem profesjonalna obsługa, przyjechałem wymienić opony na zimowe w dniu kiedy akurat spadł śnieg i było sporo klientów przede mną (i po mnie) - mimo to wszystko przebiegło sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Najszczerzej w świecie polecam!”
“Bardzo pomocna obsługa salonu MINi. Pan Michał Deska uratował mi skórę z moim MINI- sprawa była prosta ale nie mogłam sama sobie poradzić. Handlowiec był opanowany i profesjonalny. Dziękuję bardzo !”
“Trafiłem tutaj dzięki poleceniu i ocenie 5 gwiazdek i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest ona w pełni zasłużona. Także jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie auto potraktują z należytą uwagą i indywidualnym podejściem (a nie będzie to kolejny samochód na odwal się w grafiku) to zdecydowanie warto tu przyjechać”
“Wybrane i zakupione auto w AutoMeritum zostało również dopieszczone u chłopaków w AutoMeritum Detailing. Usługa na najwyższym poziomie, auto wygląda obłędnie a zakres usług od A do Z - każdy znajdzie coś dla siebie! Polecam! Pozdrawiamy! :)”
“Honda Civic oddana na pakiet jesień i ozonowanie wnętrza. Bardzo miła obsługa, sympatyczny właściciel z, którym można zmienić kilka słów na temat detailingu. Usługa wykonana świetnie. Czas realizacji, super efekt końcowy. Na pewno skorzystam jeszcze z usług tej firmy. Daję 5 gwiazdek bo tyle można, jakby było więcej to bym dał bez wahania. Pozdrawiam”
“Polecam firmę Pana Łukasza i potwierdzam że 5 gwiazdek moje i innych klientów jest w pełni zasłużone. Doceniam profesjonalne podejście do problemu z którym się zgłosiłem, szybki i bezproblemowy kontakt przez telefon, jasne przedstawienie możliwości naprawy wgniotek (plus ew. ryzyka), wycenę i finalny efekt :) . W moim przypadku (małe uszkodzenia) z zapytaniem dzwoniłem ok. godziny 14, a usługę miałem zrealizowaną na poczekaniu już wieczorem tego samego dnia. Życzyłbym sobie żebym w każdej firmie spotykał się z takim podejściem i jakością wykonanej pracy. Pozdrawiam!”
“Z czystym sumieniem i z całą pewnością mogę polecić Panów z Lux-Car. Przywiozłem moja alfę na naprawę progów i powłoki lakierniczej, jestem całkowicie zadowolony z całego procesu naprawy blacharskiej i lakierowania, od początku do końca. Podejście do klienta i moich oczekiwań zasługuje tutaj na duży plus, od początku dostałem wstępną wycenę tego co będzie robione potem dokumentacja zdjęciowa podczas robionych prac na potwierdzenie co i jak zostało zrobione oraz efekty końcowe zasługują na uznanie. Cieniowanie i kolor położone wspaniale, bez niedoróbek czy też większych mankamentów, mimo że orginalny lakier mojej alfy miał 14lat, udało się dopasować kolor malowanych elementów tak że nie widać nawet przecięć w lakierze. Całkowicie zasłużone 5 gwiazdek.”
“Byłem dzisiaj zrobić coroczny przegląd rejestracyjny. Bez uprzedniego, telefonicznego umówienia wizyty. Brak kolejki. Od razu zostałem zostałem przyjęty. Konkretna, szybka i bardzo miła obsługa. Przegląd wykonany został wyjątkowo sprawnie i przede wszystkim rzetelnie. Wręcz wzorowo. Wszystko skontrolowane dokładnie - jak należy. Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam. Na pewno wrócę za rok lub wcześniej w przypadku zakupu nowego samochodu w celu sprawdzenia stanu technicznego.”
“Szybko, wysokiej jakości, w przystępnej cenie. Chciałbym zwrócić uwagę na troskliwe podejście do klienta i dbałość o szczegóły podczas realizacji. Jestem zadowolony z rezultatu i polecam Car-Solar.”
“Podzielam pozytywne opinie pozostałych klientów. Jestem bardzo zadowolony z naprawy dosyć sporych wgnieceń które były na samochodzie. Samochód po naprawie wyglada jak nowy. Szybka i w pełni profesjolna usługa usuwania wgnieceń.”
“Jakość i uczciwe ceny. Wielokrotnie korzysałem i zawsze jest idealnie.”
“Mechanik jakich brak .Prawdziwy.Jest jak bociany ,każdego roku jest ich mniej”
“Profesjonalna obsługa, miła Pani wszystko doradziła,pokazała i zrobiła przyjemny bonus. Jesteśmy zadowoleni z obsługi sklepu, asortymentu oraz cen . 5 ⭐️”
“Świetna obsługa i pełen profesjonalizm. Przegląd samochodu został wykonany dokładnie i sprawnie. Bardzo polecam tę stację kontroli pojazdów.”
“Świetny serwis! Bardzo uprzejmy Pan Wiktor, pomimo dużego obłożenia na serwisie zdecydował się mnie będącego w potrzebie przyjąć z przysłowiowej ulicy. Na miejscu dobrał właściwy akumulator, ponadto przeglądnął motocykl i poinformował o rzeczach, które w niedługim czasie będzie wypadało zrobić, sprawdził stan jak i poziom płynów. A to wszystko w ekspresowym tempie i przystępnej cenie. Jest to zdecydowanie miejsce godne polecenia, na pewno tu wrócę. Dziękuję!”
“Jak najbardziej warto powierzyć motocykl w ich ręce... Sprawnie i profesjonalnie, do tego cenne rady. Dzięki”
“Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną i miłą obsługą! Grudzień 2023, oryginalny akumulator od bmw po 10 latach zaczął niedomagać. Pan na miejscu zrobił, diagnozę starego aku, potem wymianę na nowy i jego adaptację”