Przegląd katalogu
- 566 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 566 wyników
Przeglądaj przyjemna atmosfera w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 566 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 272,922 opinii i ocen.
“Bardzo dobry zakład fryzjerski, profesjonalne strzyżenie (zawsze jestem zadowolony z efektów) oraz bardzo miłe i sympatyczne panie, polecam!”
“Mówiąc szczerze najlepszy burger jakiego jadłem. Wielokrotnie smakował tak samo, tak samo dobrze, szczególnie z potrójnym mięsem, tak samo szybko podany. Najlepszy burger w Krakowie”
“Warto przejechać nawet przez całe miasto, żeby zjeść w Świetlicy. Ciekawe dania, ładnie podane, bardzo smaczne. Wystrój przyjemny, dużo naturalnej zieleni. Przy ładnej pogodzie można również usiąść na zewnątrz. Obsługa bez zastrzeżeń. Polecam!”
“Wizyta w tej restauracji to podróż do samego Vrindavan gdzie 5000 lat temu można było spotkać cudowne dziecko o błękitnym obliczu ❤️ Po wejściu do środka witają nas niezliczone zapachy przypraw a w tle unosi się przyjemny zapach kadzideł. Obsługa niesamowicie sympatyczna ❤️ Jeżenie wprost perfekcyjne! Menu bogate lecz nie przesadzone, zjemy tutaj wiele indyjskich klasycznych potraw. Wegetarianie znajdą również ogromny wachlarz przysmaków. Każdy kęs ich potraw przenosi nas prosto do świątyni Visznu na ucztę zwaną Prasadam :) Serdecznie polecam to miejsce i z pewnością nie raz jeszcze je odwiedzę! Pozdrawiam”
“Po pierwszej wizycie w salonie Pazmanii mogę śmiało stwierdzić, że jest to miejsce do którego będę z przyjemnością regularnie wracała. Piękne i czyste wnętrze, przyjemna atmosfera, ale co najważniejsze - manicure wykonany sprawnie i bardzo starannie. Pani Agata jest przemiła, potrafi doradzić w kwestii doboru kształtu paznokcia i koloru lakieru, a swoją pracę wykonuje perfekcyjnie. Miejsce godne polecenia dla osób, które szukają świetnie wykonanej usługi w dobrej cenie. Dodatkowo właścicielka dba o bezpieczeństwo (rękawiczki, maseczki, środki dezynfekujące). Szczerze polecam!”
“Dziwna lokalizacja, nie powiem, ale urządzony jest naprawdę dobrze.”
“Przechodziłem obok salonu, gdy zobaczyłem salon. Postanowiłem skorzystać z usługi strzyżenia u pana w okularach. Byłem zaskoczony, może trwało może 10 minut. Szybkość czystość oraz fach w ręku. Pierwsza klasa. O cenach już nie mówię. Polecam gorąco.”
“Wpadłam tylko po magnez a wyszłam jak po małym spa - spokojna, uśmiechnięta i zaopiekowania. Pani farmaceutka (Paulina) to istny anioł w białym fartuchu - doradziła, wytłumaczyła, jeszcze się uśmiechnęła jakby znała mnie od lat! Jak potrzebujecie pomocy i miłego słowa to tylko tutaj !”
“Jestem miło zaskoczona. Profesjonalne podejście, paznokcie pięknie wykonane. Bardzo polecam i na pewno wrócę.”
“Bardzo dobre śniadania z pyszną kawą. Miły klimat, przy okazji można zakupić artystyczne przywieszki. Jedyna rzecz o której mógłbym się przyczepić to czas oczekiwania który trwał około godzinę. Fakt byliśmy uprzedzeni bo przed nami weszła 8 osobowa ekipa. Ale warto poprawić wydajność. Tak to super. Chętnie wrócimy.”
“Przepyszna pizza- myślę że ciasto zdecydowanie zasługuje na miano najlepszej pizzy w Krakowie! Jak dla mnie jedna z najlepszych w moim życiu! Obsługa również na ogromny plus- przemiłe panie kelnerki, doskonale doradzające wśród dużego wyboru pizz :)”
“Tutaj można przyjść i zjeść pizze jaką się chce, co dusza zapragnie, do wyboru do koloru. Można zamówić na miejscu lub na wynos i zjeść w plenerze na kocyku czy ławce czy na murku, wszędzie smakuje tak samo a jeszcze przyjemniej z widokiem na wawel❤️ Tym razem nie okrągła a niestandardowa, podłużna, oprócz tego ciekawe, konkretne Menu. Na zamówienie nie musimy długo czekać, z reguły przy większym ruchu to 5-10 minut, wszystko jest na wyciągnięcie ręki więc widzimy cały proces powstawania pizzy od lepienia ciasta po wypiekanie już kompletnego dania w piecyku. Szewska w ogniu to jest kozak ! Pizze Planty, Na polu wcale niczym nie ustępują w swojej smakowitości, polecam zwłaszcza osobą które nigdy w Pizzatopia nie zagościli. PS. w weekendy potrafi być bardzo dużo klientów co z pewnością pomimo zaangażowania kadry nie pomaga w składaniu zamówienia zwłaszcza jeśli zamawiamy własną kompozycje ale i tak na duży plus.”
“Bardzo dobre strzyżenie, polecam”
“Serdecznie polecam każdemu kto docenia profesjonalne podejście do klienta! Pani Kasia to Fryzjerka której można zaufać w 100%. Za każdym razem wracam mega zadowolony i odmłodzony :). Nie muszę tłumaczyć co i jak, fryzura zawsze perfekcyjna, broda perfekcyjnie okiełznana i wystylizowana. Szybko, miło, stylowo i przy użyciu najwyższej jakości specyfików! Serdecznie polecam.”
“Po raz kolejny byłam na zabiegach niwelujących zmarszczki, efekty znakomite, do tego manicure i pedicure. Cudowne wykonanie, z czystym sumieniem polecam”
“Unikatowe miejsce na śniadaniowej mapie Krakowa, ze względu na ogromną różnorodność opcji do wyboru - bajgle, tosty francuskie i liczne, kompletnie inne od siebie talerze śniadaniowe. Te ostatnie zasługują właśnie na wyjątkową uwagę. Porcje są olbrzymie i choć trzeba sporo zapłacić (między 40, a 50zł za talerz), to najeść można się za dwa posiłki. W innych restauracjach serwujących śniadania również często można napotkać takie ceny, a otrzymuje się 1/3 porcji z NAPNAP. Każdy talerz śniadaniowy składa się z bardzo wielu składników, jakościowych i smacznych. Top miejscówka!”
“Niesamowite miejsce, jedzenie świeże i bardzo smaczne. Ciekawe doświadczenie tak przyjść z psiakiem na śniadanie i też mu coś zamówić.”
“Fantastyczne kobiety i znają się na robocie zawsze chodzę tylko tam i mają dobrą cenę polecam każdemu! Z pewnością córkę tam zabiorę”
“No po prostu przepyszne jedzenie. Super obsługa i miły lokal. Polecam, bo porządna porcja w bardzo adekwatnej cenie. Wrócę na pewno!”
“Jestem bardzo zadowolona z zabiegów (depilacji laserowej) w gabinecie Unica. Pani Monika jest wysokiej klasy specjalistką w swoim fachu. Oddając się w jej ręce mam pewność, że zabieg zostanie wykonany profesjonalnie i bezpiecznie. Polecam w 100%”
“Świetne miejsce na wieczorne wyjście ze znajomymi! Atmosfera bardzo luźna i wesoła, każdy może poczuć się jak gwiazda sceny. Duży wybór piosenek – od klasyków po najnowsze hity. Obsługa sympatyczna i pomocna, a nagłośnienie na naprawdę wysokim poziomie. Idealne na imprezy integracyjne albo spontaniczny wypad. Mają zniżki dla uczniów co jest dużym plusem oraz możliwość zakupu picia i jedzenia na miejscu.”
“Miła, fachowa obsługa. Odpowiednia jakość wykonania. Polecam!”
“Restauracja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Już od wejścia czuć przyjemną atmosferę, a wystrój jest gustowny i dobrze przemyślany. Obsługa działa sprawnie i z uśmiechem, dzięki czemu cała wizyta przebiega w komfortowej, swobodnej atmosferze. Menu oferuje ciekawy wybór dań, przygotowanych ze świeżych składników i podanych w atrakcyjny sposób. Smak potraw jest harmonijny, a porcje odpowiednie, co pozwala w pełni cieszyć się posiłkiem. To miejsce, do którego z przyjemnością wróciłbym ponownie i które mogę polecić osobom szukającym dobrej kuchni i miłego serwisu.”
“Jedzenie to jakiś obłęd!!! Do tego winko dobrane przez miłą panią z obsługi. Wszystko komponuje się w artystyczne dzieło kulinarne. Wspaniały wieczór z wyśmienitą kuchnią autorską, polecam!”
“Chodzę do Pani Patrycji na manicure od niedawna i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Paznokcie są wykonane perfekcyjnie, estetycznie i bardzo solidnie. Pani Patrycja jest przemiłą i ciepłą osobą. Czuję się tutaj zawsze dobrze i wizyta w Mommys Home jest dla mnie chwilą odpoczynku i relaksu. Dziewczyny zawsze są uśmiechnięte i uprzejme, dodatkowo przy każdej wizycie proponują coś do picia. Zdecydowałam się również na zabieg pielęgnacyjny oraz tonowanie włosów, który wykonała Pani Natalia. Również sympatyczna i genialnie doradziła co będzie najlepsze dla moich włosów. Efekt był trafiony w 100%. Tutaj mam zawsze pełnie zaufanie i dla mnie na ten moment jest to salon TOP 1 :)”
“Najlepszy fryzjer jakiego spotkałam na swojej drodze. Moja przygoda trwa już ze dwa lata, zawsze jestem zadowolona z efektu. Może ceny nie są najniższe, ale płacisz za jakość usług, a te są bezcenne. Już nie patrze ze strachem w lustro, już nie muszę szukać fryzjera, który naprawi zniszczone włosy i stylizacje po innych doświadczeniach. Zawsze przed nałożeniem farby jakość moich włosów jest sprawdzana, jestem informowana jak o włosy dbać w domu. Kiedyś Hania powiedziała, że trwała nie dla mnie, bo rozjaśnione włosy ciężko to zniosą. Jestem mega wdzięczna za szczere rozmowy o tym, co można, a co jest niebezpieczne. Moim opiekunem jest Paulina, ale widzę prace spod rąk reszty dziewczyn i też zachwycają. Do tych cudów potrzebny jest ogrom wiedzy! Polecam z całego serca ten salon!”
“Już długi czas jestem klientką salonu „KESNER”. Bardzo profesjonalnie podejście do każdego klienta. Świetna atmosfera. Dziękuję”
“Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie, piękny wyremontowany lokal i skill Matiego top.”
“Wiele razy byłem i smak dalej ten sam ! Jedzonko bardzo smaczne godne polecenia :) Pani z obsługi na najwyższym poziomie, mimo natężenia ruchu biega po sali sama i uśmiechnięta , w przeciwieństwie do wielu innych osób pracujących w Gastro :)”
“Polecali znajomi, polecała rodzina, od dziś polecę również Ja. Wybraliśmy się z synem specjalnie 40km na tego kebaba i była to bardzo dobra decyzja. Dostaliśmy coś więcej niż zwykły fast food. Mięso bardzo dobrej jakości, świeże warzywa i świetna bułka. Od dziś obowiązkowy przystanek na mapie Krakowa. Polecam każdemu !!”