Przegląd katalogu
- 566 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 566 wyników
Przeglądaj przyjemna atmosfera w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 566 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 272,922 opinii i ocen.
“Byłyśmy ze znajomymi w ramach Restaurant Week i doświadczenie absolutnie przerosło nasze oczekiwania. W przeciwieństwie do wielu miejsc, gdzie w ramach festiwalu dostaje się jedynie mini-porcje, tutaj serwowano pełnowymiarowe normalne porcje. Wszystko było pięknie podane i naprawdę przepyszne. Kaczka palce lizać! Na ogromny plus zasługuje też obsługa. Pani, która nas obsługiwała, była przekochana, miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Dania pojawiały się szybko, a atmosfera była dzięki niej jeszcze przyjemniejsza. Jeśli chodzi o minusy, to faktycznie — jak już inni pisali — wnętrze nie wygląda tak finezyjnie, jak na oficjalnych zdjęciach. Na żywo jest prostsze i mniej efektowne. Mimo tego jedzenie i obsługa sprawiły, że na pewno tam wrócę.”
“Bardzo przyjemny ciepły klimat. Miła obsługa i przede wszystkim pyszne jedzenie. Żurek i dziczyzna super!”
“Zawsze świeże i dobre burgery! Zamawiam od kilku lat i za każdym razem jestem w pełni zadowolony. Niby oczywiste, że w innych miejscach raz na jakiś czas standardy spadają – tutaj nigdy się to nie zdarzyło. I dzieciom bardzo smakuje, a mięsko jest zawsze świeże i soczyste. Polecam!”
“Polecam! Obsługa jest bardzo miła i pomocna, jakość produktów jest zachwycająca, a smak potraw jest zdumiewający. Porcje dań są także spore. Zdecydowanie prawdziwa, włoska restauracja. Ma także bardzo piękny wystrój, niesamowity klimat włoskich uliczek i do tego przygrywają tam w tle przyjemne dla ucha nuty.”
“Dwa tygodnie temu organizowaliśmy tu nasze wesele. Serdecznie polecam! Sala jest piękna i bardzo klimatyczna. Jedzenie bardzo smaczne. Na duży plus współpraca z panią menadżerką, która jest bardzo uprzejma i pomocna.”
“Do salonu Oh My Nails trafiłam z polecenia koleżanki i to było najlepsze co mogło mi się przytrafić. Teraz sama mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie! Przyjdź sama a przekonasz się, że Pani Ania robi cudowne paznokcie. Wszystko jest starannie i dokładnie wykonane. I od razu uprzedzam, później będziesz musiała odpowiadać na pytania gdzie robiłaś takie piękne paznokcie :)”
“Niby restauracja hotelowa, a smakuje jak topowy lokal. Świetne dania kuchni francuskiej serwowane szybko i że świeżych składników. Do tego ogrodek z tyłu, więc całość można spędzić pod pięknym niebem w otoczeniu kamienic na Kazimierzu. Rzadko polecam restauracje hotelowe, ale ta jest warta grzechu.”
“Jestem zachwycona! Obsługa bardzo miła, profesjonalna i dokładna. Paznokcie wyglądają przepięknie a atmosfera w salonie sprawia, że chce się wracać. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka jakości i relaksu w jednym miejscu!”
“Najlepsze pierogi w Krakowie jakie jadłem, a w okolicy jest duża konkurencja. Jednak mięsnewarzywko i te z kiełbasą lepsze niż w innych miejscach. Greckie okej ale więcej niż 3 bym nie zjadł. Z kurczakiem mnie nie nie smakowały. Polecam bardzo mięsne bo lepszych w Krakowie nie jadłem. Wiecej masla na zapas bo brakło dla nas :((”
“Przesmaczne pastrami! Wybraliśmy najpopularniejsze Ruben i Kubańskà kanapkę . Mięso rozpływa się w ustach, sosy znakomicie się komponują z resztą dodatków. Warto”
“Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Bardzo duży wybór trunków i gier planszowych. Miła obsługa zachęca do częstych odwiedzin :) Miejsce godne polecenia”
“Najpiękniejsze bukiety w Krakowie , zawsze świeże kwiaty które utrzymują się nawet dwa tygodnie !! Przemiła i profesjonalna obsługa . Gorąco polecam to miejsce !!”
“Polecam serdecznie. Korzystam z usług Pani Kosmetyczki i zawsze jestem zadowolona. Z usług fryzjerskim korzystam sporadycznie, ale też się nie zawiodłam. Pozdrawiam :)”
“Jak sklep. Zawsze wracam z pracy do domu, żeby kupić warzywa. Warzywa są na pewno lepszej jakości niż w układach. Oczywiście są droższe, ale ceny warzyw są inne. Zawsze jest wybór, zawsze często aktualizują produkty świeżymi dostawami, ponieważ kupują wszystko idealnie. To jest z ulicy, nawet w środku znajdują się sklepy z warzywami i produktami. Jedz mięso . Ceny mięsa są wysokie, ale mięso wydaje się być dobrej jakości. Otwierają się wcześnie, ponieważ ludzie często zatrzymują się po drodze. Jest bardzo dogodnie położony, jeśli ktoś wsiada do autobusu, w szczególności ja z pracy. Sklep jest godny polecenia, warto. Nie bez znaczenia jest stała życzliwość właścicieli, którzy, jak rozumiem, sami handlują. A ja lubię swobodę działania, nikt nie stoi mi nad głową. Sam przyjechał z ulicy, zbierał warzywa do worków, a w środku już ważył i zapłacił. Kto zamierza tu przyjechać w przyszłym tygodniu NIE MARNUJ CZASU TERAZ SKLEP NIE DZIAŁA, SĄ NA WAKACJE.”
“Nie rozumiem dlaczego nie dało się tego miejsca wyszukać przez hasło Plac Zabaw. Oprócz zabaw dla dzieci jest tu też zestaw drążków dla street workout oraz pole dla piłki nożnej i koszykówki”
“Polecam ten salon. Paznokcie bardzo starannie wykonane. Miła atmosfera, duży wybór kolorów i dbałość o higienę . Pełen profesjonalizm!”
“Piszę z konta męża, chciałabym wyrazić ogromne zadowolenie z usług salonu Mango :) Przed każdą wizytą szczegółowo omawiane są moje preferencje oraz stan zdrowia płytki paznokcia. Pani Ania nie ryzykuje zdrowia klientki i rzeczowo doradza postępowanie. Uratowała moje zniszczone przez inną "stylistkę" paznokcie i przeprowadziła konsultację podologiczną, dzięki czemu uniknęłam kolejnych przykrości zdrowotnych. Cieszę się, że trafiłam do Mango - miejsca, gdzie zdrowie i higiena są priorytetem. Przejrzysty cennik oraz metody pracy, miła atmosfera i baaaaardzo czysto ”
“Pani Ania w sklepie na Glogera w Krakowie to perełka :) sympatyczna, wesoła, kulturalna, daje cenne podpowiedzi odnośnie zakupów. Asortyment sklepu szeroki, mnie podobają się szczególnie produkty bio dm - np herbatki ziołowe - mega duży wybór!; ziarna, mąki, zdrowsze alternatywy słodyczy. Nie znalazłam takiej różnorodności nigdzie indziej. Ceny przystępne. Będę wracać :)”
“Chciałbym polecić zabiegi podologiczne. Borykałem się z wzrastającym paznokciem od dłuższego czasu i tu otrzymałem profesjonalną pomoc. Jestem wdzięczny za konsultacje oraz przeprowadzony zabieg. Zabieg przeprowadzany został profesjonalnie i prawie bezboleśnie, ale Pani ostrzegła, że może boleć - konieczność zabiegu. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam”
“Jadłem wrap Green Pea - świeże mięso, pycha sos, z niczym nieprzesadzone. Mniam! Na pewno tu wrócę na burgera - szczególnie ze względu na przemiłe osoby za ladą i przy kuchence! :)”
“Jedzenie zamówiłam na wynos. Dostawa szybka, przepyszne tacosy i nachosy z chilli con carne. Polecam i chętnie odwiedzę osobiście :) Update: na miejscu równie pyszne :)”
“Kawiarnia odkryta przypadkiem gdy przechodziliśmy :) bardzo ładny widok, fajny klimat! Polecam lemoniadę pigwowa i herbatę zieloną!”
“Lubiłam ten sklep mieszkając w Anglii, Bardzo lubię odkąd jest blisko mojego miejsca zamieszkania :) Ceny mają takie, że ciężko byłoby przebić innym. W dodatku tak ciekawe produkty, których nie znajdziemy chyba nigdzie indziej, że na prawdę warto zaglądnąć. :)”
“Kwiaciarnia od moich młodych lat. Pani bardzo uprzejma. Jak na obecne czasy kwiaty w dobrej cenie. Polecam”
“Fantastyczny efekt keratynowego prostowania, przemiła atmosfera, dziewczyny wszystko wyjaśniły, odpowiedziały na wszystkie pytania jak dbać o włosy po zabiegu aby efekt utrzymał się jak najdłużej. Polecam!”
“Jeden z najlepszych fryzjerni w Krakowie jaki spotkałam zaangażowanie wyrozumiałość praca jak najwyższy poziom wraz z produktami z wyższej półki barber Krzysiek to de Best wie co robi i można mu w 100 procentach zaufać wnętrze jak komnaty na zamku czuć ta historyczna atmosferę w pomieszczczeniach polecam polecam nic do stracenia piekna robota dziekuje napewno tam wrócę thanks Anna Scotland”
“Mamy, proszę Państwa, prawdziwy kulinarny skarb w sercu Krakowa. Rozgościła się tutaj właśnie, przy ulicy Kopernika pod numerem 22. Kto? ONA: poznajcie Państwo poprzedniczkę pizzy, czyli pinsę. W niczym nie ustępuje swojej słynnej następczyni, a taka salami picante nawet ją przewyższa. Czym? O tym już musicie przekonać się sami. P.S. Niewątpliwą wartością dodaną jest sympatyczny, kulturalny właściciel. Porcje nie tylko smaczne, ale obfite. Uczciwie i naturanie. Nic, tylko korzystać! Polecam zdecydowanie.”
“Forum Przestrzenie to stylowe i popularne miejsce na kulinarnej mapie Krakowa. Forum znajduje się w centrum Krakowa na Kazimierzu przy Wiśle ze świetnym widokiem na Wawel. Jest tu bogata oferta gastronomiczna - można tu dobrze zjeść. Wewnątrz dobrze stylowo wyposażone. Na zewnątrz znajdują się stoliki i krzesełka a także plaża. Polecam to miejsce! ;)”
“Daję ocenę 5 na zachętę, ale głównie ze względu na cenę pizzy i przemiłych właścicieli. Pizza jest naprawdę w przystępnej cenie, a 2 litry pepsi kosztują tylko 10zł! (szok) Jeśli chodzi o klimat to pozostawia wiele do życzenia, ale ten mankament można myślę przeboleć.”
“Absolutnie rewelacyjne miejsce! Pizza jak zawsze przepyszna, ciasto idealnie wypieczone, a składniki świeże i aromatyczne. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, zadbali o każdy szczegół. Atmosfera w lokalu jest przytulna, idealna zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i rodzinny obiad. Zawsze wracamy! Polecam każdemu, kto szuka najlepszej pizzy w okolicy.”