Do Ani i Oh My Nails trafilam 4 lata temu i od tej pory nie bylam na manicure w innym miejscu. Dziewczyny sa niezwykle uzdolnione, staranne i serdecze a pazurki za kazdym razem wykonuja absolutnie bez zarzutu, z zachowaniem pelnej higieny. Mimo, ze mieszkam zagranica to nikomu innemu nie pozwalam dotykac swoich paznokci! Na cale szczescie czesto bywam w Krakowie, a wykonana hybryda trzyma jak wsciekla ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Glenszczyk ★★★★★
-
Sylwia K ★★★★★
Z całego serca mogę polecić Panią Anię Z. Paznokcie wykonane bardzo starannie, w miłej atmosferze
-
Wiktoria M ★★★★★
Bardzo polecam salon Oh My Nails! Dziewczyny dokładają wszelkiej staranności do tego, aby klient był zadowolony, a przy tym miło spędził czas.
-
Ola H ★★★★★
Baaardzo polecam! Paznokcie są robione z wielką dokładnością. Duży wybór kolorów. Polecam szczególnie osobom, które mają problem z trwałością hybrydy - manicure jest robiony tak skrupulatnie i z „chirurgiczną” precyzją, że lakier nie odchodzi z płytki a paznokcie trzymają się bez zarzutu przez bardzo długi czas.
-
Kinga M. ★★☆☆☆
Skorzystałam z usługi przedłużania paznokci na formie żelem w zeszłą środę - niestety paznokcie nie zostały wg mnie wykonane z należytą starannością. Większość z nich jest przepiłowana i idzie w górę, dodatkowo sam paznokieć jest bardzo gruby i nieforemny, co niestety powoduje dyskomfort w codziennych czynnościach (przy każdym dotknięciu paznokcia, czy np. przy próbie odkręcenia słoika..). Po 4 dniach od założenia zauważyłam również zapowietrzenia, więc niestety nie mogę polecić salonu.
-
Izabela Fiałek ★★☆☆☆
Edit: Właścicielka odezwała się do mnie z przeprosinami i zwróciła pieniądze za usługę. Nie polecam! Miałam wykonane przedłużenie paznokci na formie. Nie dość, że moja naturalna płytka została przepiłowana, przez co po 3 sekundach w lampie żel piekł okropnie, to budowa paznokcia (paznokcie płaskie z przepiłowanymi bokami) sprawia, że przy pierwszym lepszym uderzeniu paznokieć łamie się razem z naturalnym (co wydarzyło się 3 dni po wykonaniu stylizacji). ok 2h po wyjściu z salonu pojawiły się odpowietrzenia na 6 paznokciach (widoczne na zdjęciach). Kawior przy ozdobnym diamencie zalany prawie w całości, dodatkowo krzywo ułożony. Jedyną rzeczą, która wyglądała na wysterylizowaną były cążki, frezy stały już na blacie gdy przyszłam do salonu (nie wiem czy wcześniej odkażane), a pilniczki, których używała stylistka były mocno zużyte. Załączone zdjęcia są zrobione ok 2h po wykonanej stylizacji (16.07.2021) oraz 3 dni po (19.07.2021). Paznokcie wykonywała Pani Olga.
-
Izabela Mazurek ★★☆☆☆
Edit: Właścicielka odezwała się do mnie z przeprosinami i zwróciła pieniądze za usługę. Nie polecam! Miałam wykonane przedłużenie paznokci na formie. Nie dość, że moja naturalna płytka została przepiłowana, przez co po 3 sekundach w lampie żel piekł okropnie, to budowa paznokcia (paznokcie płaskie z przepiłowanymi bokami) sprawia, że przy pierwszym lepszym uderzeniu paznokieć łamie się razem z naturalnym (co wydarzyło się 3 dni po wykonaniu stylizacji). ok 2h po wyjściu z salonu pojawiły się odpowietrzenia na 6 paznokciach (widoczne na zdjęciach). Kawior przy ozdobnym diamencie zalany prawie w całości, dodatkowo krzywo ułożony. Jedyną rzeczą, która wyglądała na wysterylizowaną były cążki, frezy stały już na blacie gdy przyszłam do salonu (nie wiem czy wcześniej odkażane), a pilniczki, których używała stylistka były mocno zużyte. Załączone zdjęcia są zrobione ok 2h po wykonanej stylizacji (16.07.2021) oraz 3 dni po (19.07.2021). Paznokcie wykonywała Pani Olga.
-
Magdalena Ogiegło ★★★★★
Do salonu Oh My Nails trafiłam z polecenia koleżanki i to było najlepsze co mogło mi się przytrafić. Teraz sama mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie! Przyjdź sama a przekonasz się, że Pani Ania robi cudowne paznokcie. Wszystko jest starannie i dokładnie wykonane. I od razu uprzedzam, później będziesz musiała odpowiadać na pytania gdzie robiłaś takie piękne paznokcie :)
-
Małgorzata Walczak ★★★★★
Zanim trafiłam na Panią Anię, przez 8 lat wędrowałam od salonu do salonu w Krakowie i byłam wiecznie niezadowolona z efektu końcowego. Z Panią Anią widuję się od roku i nie zamienię jej na żadną inna
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Oh My Nails?
Oh My Nails znajduje się przy Długa 47, Stare Miasto, 31-147 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Oh My Nails?
Można skontaktować się z Oh My Nails pod numerem +48 665 720 724
Jak można dotrzeć do Oh My Nails?
Do Oh My Nails można dotrzeć, korzystając z poniższego linku