Przegląd katalogu
- 529 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 529 wyników
Przeglądaj przyjemna atmosfera w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 529 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 157,950 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera przyjemna atmosfera z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Konstantynów Łódzki i innych.
“Najlepszy fryzjer w Lodzi))) Od 11 lat tylko Valeria. I niech tak zostanie)”
“Shape to mega miejscówka, jest bardzo kameralnie i bez zbędnego tłoku. Atmosfera robi robotę, więc trening wchodzi na pełnym luzie. Ludzie są spoko, zero spiny jak w dużych klubach. Szczerze polecam wbijać!”
“Pyszna kawa, przemiła obsługa, różnorodność napojów, bardzo dobra lokalizjacja Iza i Alicja”
“Bardzo smacznie, świeże, domowe jedzonko. Pyszne obiady, sałatki i kanapki. Polecam!”
“Przemiła atmosfera, usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na aplikacjach, które wykonywała mi Samanta :) odbyłam również szkolenia - pełen profesjonalizm, ogrom przekazanej wiedzy, zaangażowanie Instruktorki! Polecam z czystym sercem!”
“Najlepszy warsztat w Łodzi! Za każdym razem gdy potrzebuję pomocy zwracam się do Panów i zawsze wychodzę z dobrze zrobionym serwisem. Trafiłam tutaj z polecenia i polecać będę dalej :). To co naprawdę doceniam to fakt, że jako kobieta nie czuję się "głupsza" gdy ja tłumaczę o co mi chodzi i gdy sprawy motoryzacyjne są tłumaczone mi. Polecam!”
“Pani Magda to wspaniała kobieta, dobrała mi stanik idealny. Dużo taktu i orgomny komfort w przymierzalni. Czułam się dopieszczona w każdym calu. Pozdrawiam Panią Magdę. Będę wracać!”
“Zdecydowanie moje miejsce na ziemi, polecam gorąco. Nie da się wyjść z jedną kreacją odwiedzając ten sklep. Obsługa mega pomocna.”
“Pani Kamila to prawdziwa profesjonalistka i to co robi z włosami to sztuka ❤️ polecam serdecznie”
“Najlepsze dla moich pociech ręce, które dopierają do białego. Skoro moje słoneczka to lubią, to chyba najlepsza rekomendacja. Grafik pielęgnacji mam ustalony regularnie na kilka wizyt do przodu. Salon bezpieczny, sprawdzony, gwarantowana satysfakcja. Bobby i Eddy mogą potwierdzić.”
“Córka uszczęszczała na zajęcia w przedszkolu. Bardzo pozytywnie opowiadała o "cioci" prowadzącej jak i samych zajęciach. My jako rodzice byliśmy niejednokrotne mile zaskoczeni co ona umie. Polecamy”
“Bardzo profesjonalne podejście do klienta, niesamowity klimat, włosami naszego syna Kuby zajmowała się pani Natalia właścicielka, usługa wykonana na najwyższym poziomie. My i syn bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Dziękujemy za mile spędzony czas i bardzo polecamy to miejsce. Pozdrawiamy serdecznie”
“Jestem bardzo zadowolona chodziłam do różnych fryzjerów, również tych znanych i nigdy w 100% nie byłam zadowolona. Tym razem wyszedł mi bardzo fajny kolor. Gorąco polecam!”
“Bardzo polecam chłopaków którzy tam pracują. Zawsze się dostosują do potrzeb klienta. Korzystam z tego salonu fryzjerskiego/barber kilka lat razem z synem i jesteśmy zadowoleni.”
“Ze studiem ZaZu jestem związana ponad 5 lat nie bez przyczyny. Są kwestie oczywiste jak paznokcie robione w fantastyczny sposób i wzory oraz zdobienia które przechodzą najśmielsze oczekiwania. Makijaż! Każda okazja. Ba! Bez okazji! Bo tak po prostu mam ochotę na makijaż z prawdziwego zdarzenia z nie ulepione rzęsy z domowego zacisza. To co wyróżnia to miejsce na urodziwej i urodowej mapie Łodzi to atmosfera i podejście do klienta. Każdy jest tu przyjmowany jak stary dobry znajomy. Z uśmiechem, serdecznością i otwartością. Tu chce się wracać nie tylko po to aby zrobić coś dla siebie. Tu się wraca bo entuzjazm tego miejsca jest uzależniający.”
“Pani Ania jest przesympatyczną osobą, z którą można porozmawiać na różne tematy. Słucha swoich klientek, służy dobrą radą i ma ciekawe pomysły na stylizację paznokci. W salonie panuje przyjazna, pozytywna atmosfera. Na pewno będę do niego wracać.”
“Wspaniała Pani Stomatolog. Przemiła i profesjonalna.”
“Talent kolektyw to wyjątkowe miejsce. Każdy rok nauki w tej szkole jest pełny wrażeń i nowych doświadczeń. Od samego początku założenia tej szkoły do tej pory Julia nie ustaje w wysiłkach, aby wprowadzać coraz to nowsze metody pracy i pomysły. Bardzo polecam.”
“Jestesmy zachwyceni z mezem sushi. Tak bogatego pysznego sushi nie ma w okolicy a może i nawet w całej Łodzi. Brawo dla osób robiących te pyszności jestescie mistrzami. Juz nigdy nie zamowie z innego miejsca. Tylko od was!! Polecam.”
“Bardzo miła atmosfera, polecam z całego serduszka to miejsce”
“Przeogromnie polecam! Dałam swoje włosy pod opiekę Patrycji i jestem wprost zachwycona! Zawsze służy pomocą i dobra radą, która z pewnością wykorzystam w przerwach między odwiedzaniem salonu, bo już tylko tu będę wracać! ❤️ Cieszę się, że właśnie tu trafiłam!”
“Tu się tworzy historia motocykliści tutaj można zwiedzać”
“Jestem bardzo zadowolony z usług fachowca tej firmy, profesjonalne podejście do klienta, szybka i solidna naprawa nie za miliony i co najważniejsze jest to mechanik a nie wymieniacz części. Była to moja pierwsza ale na pewno nie ostatnia naprawa w tym warsztacie. Ford Fusion”
“Miła obsługa. Przesyłka starannie zapakowana i zabezpieczona przed stłuczeniem na czas transportu. Dostawa bardzo szybka.”
“Bardzo polecam. Idealne strzyżenie. Pani Ania zrobiła fryzurę idealnie taka o jaka mi chodziło. Prawdziwy talent i przemiła osoba.”
“fason , loczek pozdrawiam , i polecam”
“Same dobre doświadczenia, super atmosfera i profesjonalne, życzliwe instruktorki”
“Od lat korzystam z zabiegów z keratyny. Jestem bardzo zadowolona. Moje włosy są gładkie, lśniące, bezproblemowe. Miałam też robioną mezoterapię. Zauważyłam wyraźną poprawę skóry, przebarwienia są prawie niewidoczne.”
“Pani Julia w fioletowych włosach świetnie mi doradziła z wyborem prezentu bardzo polecam.”
“Przemiłe miejsce zarówno do kupienia herbaty lub kawy i wszelkich akcesoriów z nimi związanych, jak i do posiedzenia przy kawie czy herbacie i porozmawiania w klimatycznym miejscu wśród staroci z duszą.”