Przegląd katalogu
- 237 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 237 wyników
Przeglądaj pizzeria w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 237 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 178,167 opinii i ocen.
“Pizzeria pierwsza klasa. Pięć opalany drewnem co daje niepowtarzalny smak ciasta pizzy. Wśród trunków Grzaniec dobry na jesienną porę. Wkońcu w sprzedaży alkohole wysokoprocentowe. Polecam”
“Fantastyczna mala lokalna pizzeria. Bardzo szybki dowoz. Jedzenie smaczne I cieple . Ogromny plus za mozliwosc dodatek krewetki. Przesymatyczna obsluga.”
“Tym czasem podczas wizyty w Krakowie prywatna próba najostrzejszej pizzy na dowóz Piccante w legendzie wśród ostrościowych lokali, w Krakowie (zaznaczam, że to NIE jest pizza wyzwaniowa Fuoco Infernale, która jest najostrzejszą pizzą w Polsce). Piccante jest oparta na papryce Habanero, której moc ma 350 000 SHU (Jalapéno ma 8 000 SHU). Wybrałem wersję dużą, 45 cm, czyli w takim rozmiarze, jaki jest na wyzwaniu. Jak widać na zdjęciu, niezły to jest wielkościowy potwór. No to przechodząc do moich przemyśleń po degustacji tej pizzy, według mnie, nie jest to pizza dla osób zaczynających przygodę z ostrością, tylko dla doświadczonych mimo faktu, że to nie jest pizza challengowa. W zapachu i smaku jest mocno wyczuwalny klimat świeżej papryki Habanero, który czuć w trakcie jedzenia pizzy. Smak innych składników również czułem. Ostrość była dla mnie przyjemna, aczkolwiek druga połowa przez dużą ilość ciasta mnie mocno zmęczyła i długo mi zajęło zjedzenie pizzy, co widać na zdjęciu. Zjadłem bez popijania. Także zaliczenie całej pizzy wyzwaniowej w 30 minut jest poza moim zasięgiem, ale jak wrócą wyzwania, to pewnie, jak będę miał czas, to podejmę się tego wyzwania na moim ostrościowym kanalena YouTube Dziki Jakub, którego widzowie od dłuższego czasu oczekują. Pizza Petarda, według Czerwonego Pingwina o podobnej mocy do pizzy wyzwaniowej w Al Forno, ma podobną moc, ale ona była mniejsza, bo miała 30 cm, a tu miałem 45 cm. Dodam, że tę samą pizzę jadłem 5 lat temu i wtedy przy mniejszej tolerancji bardziej mnie piekło i szybko smak innych składników zanikł przez ogień, a teraz mogłem bardziej docenić bardzo dobry smak innych składników i ciasta. Mimo wszystko sama ilość nadal mnie mocno męczyła. Dodatkowo też nabyłem 3 ostre sosy z tego lokalu. Będą zawczasu filmiki z tych sosów.”
“Absolutnie pyszna pizza! 50 cm Capricciosa była dokładnie taka, jaka powinna być: duża, smaczna i z autentycznym włoskim smakiem. Szczególnie doceniłem świeżość i idealne proporcje składników. Obsługa również była świetna. Na pewno złożę zamówienie ponownie! 5/5 gwiazdek!”
“Świetna pizza :) Polecam, jadam od 2 lat. Trzeba tylko pamiętać, że to pizzeria raczej na wynos. Nie lubią obcować z klientami (nie każdy musi lubieć), ale za to świetny stosunek ceny do jakości :) Najlepiej zamawiać do domu lub z odbiorem osobistym i cieszyć się smacznym jedzeniem :)”
“Dobry Steak & Whisky - Mistrzowie atmosfery i smaku! Restauracja Dobry Steak & Whisky w Krakowie to lokal, który udowadnia, że nie należy oceniać książki po okładce. Z zewnątrz niepozorny, w środku mile zaskakuje stylowym i urzekającym wystrojem, stanowiąc idealną przestrzeń na wyjątkowe wydarzenia. Nasza wczorajsza uroczystość rodzinna była strzałem w dziesiątkę. Od klasycznego rosołu i wyśmienitych klusek śląskich z polędwiczkami wieprzowymi w sosie borowikowym, po deski z wędlinami i serami oraz fantastyczną sałatką grecką z obłędnym sosem musztardowym - jedzenie było po prostu pyszne! Obsługa działała sprawnie, z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem. To, co jednak wyróżnia to miejsce, to niesamowici Właściciele, a zwłaszcza obecny na sali Właściciel - człowiek, któremu autentycznie się chce! Jego profesjonalizm i dbałość o klienta są wyjątkowe. Gdy zauważył naszych najmłodszych gości, zorganizował dla nich niespodziankę: pod jego okiem i przewodnictwem dwie dziewczynki przygotowały własne, przepyszne pizze! Takie gesty tworzą atmosferę, której nie da się podrobić. Podsumowując: Dobry Steak & Whisky to restauracja, gdzie świetna kuchnia (i ten sos!) idzie w parze z obsługą na wysokim poziomie i Właścicielem, który gwarantuje wyjątkowe spędzenie czasu razem. Gorąco polecam!”
“Pizza hawajska świetna ciasto cienkie sos czostkowy też bardzo dobry nie ma się do czego doczepić pizza jest po prostu świetna. Pizza 50 cm jest tak duża że jedząc we 2 został jeszcze ostatni kawałek. Fajne promocje mają w weekend Polecam.”
“Pomimo sporego ruchu, czas oczekiwania na zamówienie jest krótki. Pizza genialna w smaku - idealna. Mały minus za toaletę, brak możliwości „zakluczenia” się.”
“Pizza wyłącznie na dowóz, duży plus za szybkość obsługi bo pizza jest zawsze ciepła pizza bardzo dobra, dodatkowo sosy zawsze świeże, czosnkowy bardzo dobry...”
“Krem pomidorowy jest OBŁĘDNY, do tego dwa paluszki czosnkowe i mozzarella w środku. Cudowny. Do tego smaczna duża pizza. No diabłów jest ekstra, a włoskie pizzę z krewetkami jem ze smakiem jak jestem w mniej osób. Warto. Po prostu przyjść spróbować i być zadowolonym ze smacznego posiłku. Sosik spicy mango też jest czymś wartym spróbowania. Pani z obsługi też bardzo miła i stara się pomóc. Nie ma problemu z łączeniem stolików więc więcej osób też tutaj znajdzie swoje miejsce na pogaduchy. Pizza(największa)ale jest OLBRZYMIA około 60-70pln. Na 6 osób wzięliśmy dwie duże i wręcz wyszliśmy objedzeni.”
“Pierwszą (i nie tylko) pizzę w życiu jadłem tutaj, lat temu trzydzieści mieszkając za dzieciaka na Prądniku Czerwonym... Po wielu latach odwiedziłem to miejsce i wystrój - niemal taki sam (i to komplement! Choć oczywiście nieco bardziej nowoczesne, ale te siodła przy barze - och, piękne!). Jedzenie - równie pyszne, a jeśli ktoś lubi mięsne i pikantne - Verdura to jest królowa, nie zapraszam do dyskusji ;) dla bezmięsnych też się dobra pizza znajdzie. Polecam serdecznie, bo jeśli takie miejsce trzyma się 30+ lat, to musi za tym iść jakość!”
“Obsługa sympatyczna i bardzo pozytywna ! To co Pan Alan tworzy i Pani Patrycja to czysta poezja ! Jadłem pizzę, makaron i owoce morze - palce lizać . Nigdy nie spotkałem restauracji na tak wysokim i różnorodnym poziomie kulinarnym. Z całego serca polecam :)!”
“Zdecydowanie polecam tę restaurację wszystkim, którzy szukają miejsca z doskonałą obsługą i pysznym jedzeniem. Pomimo tłumów i niektórych niewłaściwych zachowań gości, personel nadal potrafił stworzyć przyjemną atmosferę i zapewnić wysoką jakość obsługi.”
“Jedzenie bardzo dobre, takie domowe,a porcje OGROMNE! Nie ukrywamy, że czas się zatrzymał na PRL,ale jest klimatycznie, smacznie i stosunkowo niedrogo. Dodatkową atrakcją są różnego rodzaju papużki ❤️”
“Rewelacyjna Restauracja na niedzielny obiad z rodziną (świetne jedzenie). Położona w ścisłym pobliżu odnowionego placu zabaw przy Galerii Kazimierz oraz zjawiskowej fontanny przy której w upalne dni bawią się dzieci (polecam zabrać strój kompielowy). W dniu dzisiejszym nasz stolik był obsługiwany przez Kelnera Pawła co podniosło rangę tego pobytu. Dawno nie miałem przyjemności bycia obsługiwanym przez tak dobrego Kelnera. Gdyby tacy ludzie pracowali w innych miejscach chciało by się tam wracać. Jego entuzjazm poszanowanie gości oraz timing sprawiły, że mieliśmy bardzo udany dzień. Polecam to miejsce na niedzielny wypad z rodziną do centrum Krakowa, potem przyjemny spacer Bulwarami Wiślanymi. Z pewnością tam wrócimy.”
“już któryś raz na dowóz zamawiam tą pizzę, za każdym razem tak samo dobra, duża ilość składników, pyszny sos czosnkowy, dziś pobili rekord pizza u mnie w 16 minut!!! polecam”
“Co by tu mówić, tej pizzy nic w krakowie nie przebije. Ciasto cieńkie ale mimo to nie jest flakiem, utrzymuje kształt, warzywa pierwsza klasa, szynka również. Dodatkowo fakt że można tutaj jeszcze kupić szynki i sery włoskie na wagę powoduje iż jest to chyba moje ulubione miejsce na mapie krakowa. Obsługa bardzo miła, zna się na rzeczy. Ceny są niezbyt wysokie, powiedziałbym że adekwatne do jakości. Gorąco polecam!! P.S. Pizza na obrazku to Capricciosa.”
“Bardzo miła obsługa, a pizza smaczna i szybko zrobiona, chętnie wrócę do tego lokalu. Polecam!”
“Pizza dobra, Pan właściciel mega fajny człowiek ! Polecam serdecznie, najlepsza pizzeria w okolicy”
“Naprawdę dobre burgery. Już kilkukrotnie testowane i zawsze jest git. Klimatu jako takiego nie ma bo lokal nastawiony jest na dostawę, ale dzięki temu można zjeść bez tłumów w spokoju. Mocne reko jak jesteście w okolicy.”
“Pizza bardzo dobra. Dostawca z poczuciem humoru i dostawą przed czasem. Polecam.”
“Pizza poprawna a dostawa full profeska, Pan miły, grzeczny, elokwentny, zna języki. Do tego bardzo punktualny.”
“Bardzo dobre obiady dnia w dobrej cenie , obsługa na bardzo duży plus , lokal bardzo przyjemny , wrócimy na pewno ale że by kolorowo nie było i nie umniejszając oceny zwrócę uwagę na to że brakuje serwetek przy stole i frytki świeże ale prze solone , lepiej ich nie doprawiać a dołożyć solniczkę i przyprawy”
“Zamawiam regularnie i ani razu się nie zawiodłam! Dziś pierwszy raz zamówiłam pepemiodo i na pewno nie ostatni. Ciasto mięciutkie, dużo sera i salami. Wyglada pysznie! Jedyna wada- szybko znika. Dodatkowo bardzo miły Pan Dostawca, szybko dostarczył zamówienie”
“Jestem stałym klientem pizzeri. Bardzo dobrze oceniam jakość pizzy oraz obsługę. Ceny uczciwe oraz dużo ciekawych promocji. Zachęcam do skorzystania z ich usług. :D”
“Pizzę Hut znam od wielu lat cenią te miejsce za powtarzalność i smak niezależnie od restauracji w której jestem. Jako stały bywalec w różnych miastach Polski chciałem wspomnieć o obsłudze w Galerii Krakowskiej . Powyżej wspomniany smak i powtarzalność stosunkowo łatwo odtworzyć ale obsługa Pani Ewa jest niepowtarzalna. Dawno nie czułem się tak dobrze zaopiekowany, niesamowicie miła, naturalna , uśmiechnięta profesjonalna dziewczyna .”
“Przyszliśmy specjalnie, bo byliśmy PRZERAŻENI, że więcej nie zjemy jedynej pozycji, dla której to miejsce w ogóle odwiedzamy - Pizza Flamin' Hot Cheetos Chicken. Szanowni właściciele z Warszawy, nie wprowadzajcie do Krakowa tej opcji z „kawałkami pizzy”. Będziecie tego żałować przez stracony ruch, to rozwiązanie nie zastąpi świeżej pizzy. Jeśli menu w kwietniu faktycznie się zmieni, nas tracicie jako stałych odwiedzających, i pewnie mnóśtwo innych osób.”
“Kupowałem dzisiaj pizzę freestyle. Bardzo pyszna pizza, szybko zrobiona i przyjemna atmosfera jak w domu. Polecam!:)”
“Czysty przypadek ,ze sie tu znalezlismy bo restauracja z boku stacji BP. Wbrew opinią jakie tu są ,uważamy ze jedzonko bardzo pyszne ,porcje duże ,mało cebuli duzo mięsa, ryż i surowka na oddzielnym talerzu. (ja musiałam na wynos wziąć) ale o gustach sie nie dyskutuje każdy ma inne. Dla nas najlepsze : goracy polmisek kurczak po wietnamsku ,kurczak luk lak. Jesli bedzie taka możliwość kiedys przejazdem -napewno wrócimy. Polecamy !!!”