Opinie

  1. Marcin Bisaga ★★☆☆☆

    Pierwsze i na pewno ostatnie zamówienie. Nie rozumiem skąd wysoka ogólna ocena. Składniki słabej jakości - ser (a właściwie mieszkanka seropodobna), szynka i salami ochydne, czuć taniością i tandetą. Sos pomidorowy mega przesolony. Ciasta niemal brak, prześwitujące, więc ciężko je ocenić. Nie zatrułem się i tylko dlatego nie daję 1 gwiazdki.

  2. Patrycja L-F ★★★★★

    Zamówiłam makaron z krewetkami. Wprawdzie pan zadzwonil że tagliatelle się skończyło i może być penne ale rewelacyjne :) smaczne, pikantne, szybka dostawa. Pizza też super. Z całą pewnością zamowie jeszcze nie raz

  3. Karolina Michenko ★★☆☆☆

    Z bólem serca pisze, gdyż myślałam że w końcu na mapie Krakowa znalzalm miejsce, które szanuje klienta , składniki dobre , ciasto dobre , obsługa miła, zmawiam dosc sporo, az tu nagle dostaje cala spaloną pizze w cenie 42 zl no to jest dosc kiepskie, żadnej refleksji nic , jakbym taka spaloną zamawiała,

  1. Aga ★★★★★

    Fantastyczna mala lokalna pizzeria. Bardzo szybki dowoz. Jedzenie smaczne I cieple . Ogromny plus za mozliwosc dodatek krewetki. Przesymatyczna obsluga.

  2. Mateo Sreo ★★☆☆☆

    Doprawdy z bólem serca, bo wspieram działalność od samego początku kiedy się pojawiło się na Prokocimiu. Od jakiegoś czasu pizzę są przypalone. Nie przypieczone, tylko spalenizne wypada skrobać z placka... Ale teraz to już za wiele, wlasnie dostałem salami picante, bez salami picante i bez jalapeno. Został placek, ser, sos i drugi ser. Nie no ekstra pizza. Ja rozumiem roztargnienie ale nie dać dwóch składników z 6 to juz bez przesady. To już optycznie bylo widać że jest coś nie tak, żałuję że nie sprawdziłem bo zawsze darzyłem zaufaniem. Po ostatnich przypaleńcach to ta wtopa już mnie poirytowala.

  3. Bartłomiej Golonka ★★★★☆

    Chyba to moja pierwsza opinia w google. zdecydowałem się na zamówienie tej pizzy, przez włoskie składniki w poszczególnych pozycjach. Pizza przyszłą ciepła, otworzyłem, nie wyglądała jak by była zrobiona z typowo ,,włoskich,, składników, albo takich które leżały w Makro z włoskimi produktami. Diavola z samami piacante... Ale wiecie co ??? Jest pyszna !!! jestem zdziwiony i pozytywnie zaskoczony:) nie wszystko złoto co się świeci. zazwyczaj jem pizze z ,,fensji,, oryginalnych pizzerii, które zamawiamy do biura, z chęcią następnym razem wypiorę Amici!

  1. Sebastian Jezierski ★★★★★

    Pyszna pizza, zdecydowanie wysokiej jakości produkty. Na miejscu (moim zdaniem) przyrządzane sosy (wzięliśmy czosnkowy i pomidorowy) bardzo fajne cienkie ciasto Pani Gesler była by dumna bo ciasto cienkie ale nie załamuje się pod ciężarem składników. Ogólnie 10/10 jestem najedzony i było bardzo smacznie. Dziękuje

  2. Mateusz 1matii1 ★★★☆☆

    Piza z typu tych na impreze niż tych wysokiej jakosc - smak ok jak na tego typu, ale nie zachwyca. Cena przy odbiorze i z dostawa taka sama Za 2 pizze zaplacilem 100zl. Zamowilismy polowkami czyli kazde pół było inne. Ciasto było turbo ciekie, chyba najciesze jakie jadłem. Jak lubi cienkie to ten wariant spowodowal, ze niosac pizze do domu 3min dalej dobioslem prawie zimna. Fajne warianty, że nie zawsze sos pomidorowy jako podlklad - to na plus. Na minus obsługa telefoniczna, moze Pan mial za duzo klientow i byl zmeczony, ale doswiadczenie telefoniczne było bardzo negatywne. Preferuja płatność gotowka. Ostre pizze byly na prawdę ostre - nawet dla ludzi lubiacych ostre. Grzybow lesnych nie bylo za duzo.

  3. Aneta Anetka ★★★★★

    Pizza przepyszna. Ciasto idealne jak dla mnie, odpowiednia ilość składników, pyszny sos. Szybka dostawa i miła obsługa. Zwykle zamawiałam u konkurencji ale od teraz tylko u was będę jeść pizzę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Amici?

Pizzeria Amici znajduje się przy Bieżanowska 95, Bieżanów-Prokocim, 30-812 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Amici?

Można skontaktować się z Pizzeria Amici pod numerem +48 796 823 066

Jak można dotrzeć do Pizzeria Amici?

Do Pizzeria Amici można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements