Przegląd katalogu
- 172 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 172 wyników
Przeglądaj pizzeria w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 172 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 72,612 opinii i ocen.
“Bardzo dobra pizza , sos bialy bardzo dobry tylko czerwony taki kechupowy”
“Pizza bardzo dobra składniki świeże oraz dobrej jakości i co najważniejsze nie brakowało ich na pizzy;) sosiki smaczne polecam każdemu kto lubi dobrze i syto zjeść”
“Zboczyliśmy wczoraj z trasy, aby cos zjeść. Na miejscu niestety nie można było usiąść więc wzięliśmy na wynos. Pizza rewelacja. Ciasto smaczne, chrupiące takie jak lubimy. Obsługa bardzo miła. Polecam.”
“Wspaniałą obsługa. A pizzy tak dobrej dawno nie jadłem.Polecam.”
“Prawdziwa "Polska" pizza, dobra jakość i cena. Żadne tam Włoskie naleśniki w hipstetskiej cenie.”
“Najlepsza pizza z salami jaką jedliśmy,ciasto bardzo dobre i ceny są spoko.Bardzo fajna obsługa”
“PIZZA SZTOS!!! Wczoraj mieliśmy grubą imprezę , Ale nie spodziewałem tak dobrej zrobionej pizzy , polecam tym którzy jeszcze nie jedli a mieliby ochotę spróbować. Serdecznie polecam... .”
“Moim zdaniem najlepsza pizza w okolicy i w Mielcu nie ma lepszej.”
“Mimo tego ze byliśmy w sobote wieczorem...to czas oczekiwania niezwykle szybki...profesjonalna obsługa naprawdę na najwyższym poziomie no i sama pizza bardzo dobra dlatego polecam..i my nalewno wrocimu”
“Bardzo polecam pizzerię Palomino, pizza jest wyśmienita w smaku, atmosfera i obsługa bardzo miła. Połączenie jedzenia, natury i zwierząt w otoczeniu efekt wow.”
“Polecam ... pizzeria polecona przez Panie ekspedientki z rynkowego sklepu. Pizza przepyszna wielkosc zaskoczeniem ,zapiekanka fantastyczna . Ceny przystępne.”
“Super obsługa i jeszcze lepsza pizza. Szybciutko była gotowa. Pozdrawiam Panią, która zadzwoniła do mnie kiedy zamawialam na wynos.”
“Smaczna pizza na cienkim cieście. Składniki dobrej jakości.Bardzo szybka dostawa czasem nawet poniżej 45 min. Na uwagę w tym lokalu zasługują przede wszystkim bardzo ostre sosy, które zdecydowanie nie są dla amatorów pikantnego ketchupu :) Polecam.”
“Bardzo dobre pizze :) - jak na pizzerie na osiedlu to mile zaskoczyła nas wysoka jakość składników m.in. szynka prosiutto i zielone pesto :) , ciasto na pizze idealnie wypieczone, pachnące. Jedyny minus jaki możemy znaleźć to brak możliwości posiłku na miejscu w lokalu:/ , jedyna możliwość odbioru pizz to osobiście lub z dostawą :) . Ogólnie rzecz biorąc gorąco polecamy!! :)”
“Gorąco polecam. Bardzo często zamawiam posiłki do pracy, ale równie często przychodzimy ze znajomymi do lokalu. Jedzenie przepyszne, estetycznie podane, a co najważniejsze wszystko świeże i pachnące. Dania z dowozem zawsze przyjeżdżają cieplutkie, co na naszym terenie robi się coraz rzadsze.”
“Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa.”
“Super pizza. Lepsza niż w większości pizzerii w Mielcu. Z zewnątrz niepozorna pizzeria. Mieszcząca się w prywatnym domu. Wystrój bez szału. Ale nie to się liczy. Niech to nikogo nie zwiedzie. Chociaż usiąść w spokoju przed pizzeria wypić piwo i zjeść pizzę to swój urok ma. Ale pizza przepyszna. Polecam kebab. Ostra i wyrazista. I do tego można razem z pizza wziąść zimne piwo. Polecam.”
“Pizza smaczna, dobrze wypieczona, dużo składników, czas oczekiwania ok 15min, obsługa ok.”
“Zamawiam pizzę co jakiś czas i za każdym razem jest wyśmienita. Bardzo dobre ciasto, prawidziwy sos pomidorowy, świetny ser i świeże dodatki. Dodatkowo pizza jest wypiekana w piecu i smakuje jeszcze lepiej.”
“Pizzeria godna polecenia – szybki odbiór zamówienia i naprawdę smaczna pizza. Ciasto idealnie wypieczone, składniki świeże, a obsługa miła i sprawna.”
“Pizza jedna z lepszych które ostatnio jadłem. Ceny bardzo dobre jak i sam właściciel. Bardzo polecam!”
“Fajny, mały, klimatyczny lokal z dobrą pizza. Klimat w lokalu robi pięć opalany drewnem. Fajna jest też otwarta kuchnia, w której widzisz jak jest przyrządzana Twoja pizza. Jeśli chodzi o samą pizzę to dobrej jakości, świeże składniki, dużo sera. Ciasto cienkie, ale trochę papierowe (mogło by być trochę pulchniejsze). Brzegi w jednej z 2 pizz które zamawialiśmy były trochę spalone. Ceny około 30 złotych za pizzę o średnicy 32 cm więc przystępnie. Obsługa miła i pomocna. Lokal godny uwagi”
“Świetna pizza, świetny klimat, profesjonalna obsługa, lokal w samym centrum ale cicho i ustronnie, idealne miejsce na obiad z rodziną albo wypad z kochanką !! Polecam”
“Pyszna pizza, świetne ciasto i dużo świeżych składników. Obsługa bardzo sprawna, a ceny adekwatne do jakości. Zdecydowanie jedna z najlepszych pizzerii w mieście. Polecam spróbować nr. 16 Piccante Con Cipolla – rewelacja! 10/10.”
“Do jeszcochcesz wybierałam się już od dłuższego czas. Za każdym razem jakoś nieszczególnie było mi po drodze. Raz przyszliśmy, ale zostaliśmy niemiło potraktowani przez Pana właściciela i wyszliśmy, jednak nie będę rozpamiętywać starych spraw i skupię się na tej pozytywnej wizycie, a nie na pierwszym wrażeniu. Lokal umiejscowiony jest w centrum, może nie ścisłym, ale nadal bardzo łatwo do niego dotrzeć chociażby z rynku. Nie przyjrzałam się wystrojowi wewnątrz, jednak wiem, że głośno grała włoska muzyka, co nadawało nastroju. My, wśród mnóstwa pozycji wybraliśmy 4 mięsa, oraz coś bardziej włoskiego czyli parmeńską z dodatkiem burraty. Obie pozycje były pyszne! Delikatne, włoskie, chrupiące i dobrze wygarowane ciasto, które odbiega od wszędzie spotykanej neapolitańskiej. Sos pomidorowy był idealny, lekko słodki i mocno pomidorowy. Na obu pizzach czuć niesamowitą jakość składników. Wszystkie mięsa zostały starannie wyselekcjonowane i to naprawdę widać. Burrata była wspaniała, mocno kremowa, takiej dobrej jeszcze nie jadłam! Za drugim razem Pan właściciel był bardzo miły, pożartowaliśmy, także obsługa na plus. Jedzenie jest naprawdę włoskie i naprawdę pyszne! Widać, że właściciel stawia na jakość. Z chęcią wrócę na inne pizze, oraz na makaron. Bardzo polecam!”
“Pizza bardzo dobra, zarówno na białym jak i czerwonym sosie. Panie z obsługi bardzo miłe, szczególnie pani z grubymi brązowymi włosami w warkoczu. Warto złożyć rezerwacje na stolik, gdyż na weekendzie wieczorem spory ruch. Nam się udało, że znalazł się dla nas stolik. Obsługiwała nas również blondynka, tak samo miła i sympatyczna. Grzane piwo również smaczne.”
“Jeśli chodzi o pizzę to lepszej w okolicy nie jadłem. Cen przystępna do wielkości pizzy. Jednak najlepsze że oferują rodzaje których nie ma nikt w okolicy. Jest nawet pizza na słodko. Produkty dobrej jakości, świeże, ciasto bardzo dobre. Ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Polecam lemoniadę naprawdę pyszna.”
“Bardzo klimatyczny lokal. Wnętrze przytulne. Porcje duże i bardzo smaczne. Burger Perun przepięknie podany, zapiekanki pieczone na świeżych bułkach a nie gotowce z mrożonki. Przemiła obsługa. Polecamy”