Opinie

  1. Wojtek JT ★☆☆☆☆

    Pieczywo niestety bardzo słabe. Gorsze niż z supermarketu, a cena premium. Słodkie wypieki o wypełnieniu przypominającym smakiem pastę spożywczą np. pistacjową. Dwie próby z mojej strony, za każdym razem wylądowały w koszu na śmieci. Szkoda, bo lokalizacja całkiem dobra. Idę mnie nie dostaną następnej szansy.

  2. Dominika Woś ★★★☆☆

    Generalnie ok, gdyby nie kanapki w bułce której nie da się nawet ugryźć… i tak codziennie. Świetne miejsce, pyszne pieczywo, ale nie wiem dlaczego kanapki robią tylko w “półbagietce” która jest twarda jak kamień ☹️.

  3. Renia renia ★★☆☆☆

    Kupiłam ciasto. Pytałam dwukrotnie czy jest świeże bo jego wygląd wskazywał na coś innego. Pani zapewniła, że tak, że dzisiaj przyszło. W domu okazało się, że ciasto jest nieświeże i stare. Niestety wylądowało w koszu.

  1. Wojciech Jałocha ★★☆☆☆

    Jesteśmy klientami od początku i coś nie dobrego stało się z tą piekarnią,od jakiegoś czasu wybór bułek jest praktycznie żaden są tylko mega twarde pół bagietki, z drożdżówkami podobnie byly rewelacyjne serem, budyniem teraz nie ma nic oprócz croasantów.

  2. Joanna Miś ★★★★★

    Bardzo polecam tę piekarnię – wyroby przepyszne, zawsze świeże i widać, że robione z sercem! Świetna jakość i przemiła obsługa. Jedyne, czego trochę brakuje, to makaronów, które kiedyś można było tu kupić i szybko odgrzać na obiad. To było super rozwiązanie, zwłaszcza dla osób pracujących w okolicy – smaczne, tanie i wygodne. Mam nadzieję, że wrócą do oferty, a może nawet pojawią się inne tego typu dania.

  3. Joanna Korczyk ★★★★★

    Cudowne miejsce. Lody zawsze pyszne, dostępne są zwykłe jak również tymczasowe smaki rzadko spotykane gdzieś indziej. Lód jak za standardową cenę za loda w lodziarni a porcja jak 2 normalne,dotego można jeszcze mieszać smaki. Przemiła pani z obsługi. Bardzo polecam :)

  1. Szymon Kułakowski ★★☆☆☆

    Kupuję u was odkąd otworzyliście się na Jugowickiej. Niestety z zakupu na zakup zawody są coraz większe. Ewidentnie często zawodziła obsługa, ślimacze ruchu w piekarni gdzie człowiek śpieszy się za wydanie zakupu i kubek kawy lub herbaty, to nie jest cechą której poszukuje się u pracowników w tego typu miejscach. I tu nie chodzi o bycie robotem, ale jakąś werwy i wprawę, a tu flegma, sam bym sobie szybciej nałożył, zapakował i jeszcze zrobił herbatę niż osoby stojące za ladą. Inna sprawa to produkty. Niektóre są pyszne ale często zdarza się, że są też suche. Croissanty, cynamonki stające w gardle podczas gdy powinny być miękkie i wilgotne. Coś nie tak z recepturami, albo przechowywaniem, nie wiem, odpowiedzcie sobie sami. Ale właśnie dławimy się dzisiaj kupionymi cynamonkami...Coś jest nie tak. Szkoda.

  2. Mateusz Krakowski (Matteoo) ★★★★★

    Bardzo polecam tę piekarnie! Pyszne ciasta i wypieki, genialne lody oraz wspaniała obsługa! Z całą pewnością wrócę tu nie raz :D

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rękoczyny?

Rękoczyny znajduje się przy Jugowicka 35, Swoszowice, 30-443 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rękoczyny?

Można skontaktować się z Rękoczyny pod numerem +48 500 114 933

Jak można dotrzeć do Rękoczyny?

Do Rękoczyny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements