Pieczywo niestety bardzo słabe. Gorsze niż z supermarketu, a cena premium. Słodkie wypieki o wypełnieniu przypominającym smakiem pastę spożywczą np. pistacjową. Dwie próby z mojej strony, za każdym razem wylądowały w koszu na śmieci. Szkoda, bo lokalizacja całkiem dobra. Idę mnie nie dostaną następnej szansy.
Opinie
-
Wojtek JT ★☆☆☆☆
-
Dominika Woś ★★★☆☆
Generalnie ok, gdyby nie kanapki w bułce której nie da się nawet ugryźć… i tak codziennie. Świetne miejsce, pyszne pieczywo, ale nie wiem dlaczego kanapki robią tylko w “półbagietce” która jest twarda jak kamień ☹️.
-
Renia renia ★★☆☆☆
Kupiłam ciasto. Pytałam dwukrotnie czy jest świeże bo jego wygląd wskazywał na coś innego. Pani zapewniła, że tak, że dzisiaj przyszło. W domu okazało się, że ciasto jest nieświeże i stare. Niestety wylądowało w koszu.
-
Wojciech Jałocha ★★☆☆☆
Jesteśmy klientami od początku i coś nie dobrego stało się z tą piekarnią,od jakiegoś czasu wybór bułek jest praktycznie żaden są tylko mega twarde pół bagietki, z drożdżówkami podobnie byly rewelacyjne serem, budyniem teraz nie ma nic oprócz croasantów.
-
Joanna Miś ★★★★★
Bardzo polecam tę piekarnię – wyroby przepyszne, zawsze świeże i widać, że robione z sercem! Świetna jakość i przemiła obsługa. Jedyne, czego trochę brakuje, to makaronów, które kiedyś można było tu kupić i szybko odgrzać na obiad. To było super rozwiązanie, zwłaszcza dla osób pracujących w okolicy – smaczne, tanie i wygodne. Mam nadzieję, że wrócą do oferty, a może nawet pojawią się inne tego typu dania.
-
Joanna Korczyk ★★★★★
Cudowne miejsce. Lody zawsze pyszne, dostępne są zwykłe jak również tymczasowe smaki rzadko spotykane gdzieś indziej. Lód jak za standardową cenę za loda w lodziarni a porcja jak 2 normalne,dotego można jeszcze mieszać smaki. Przemiła pani z obsługi. Bardzo polecam :)
-
Szymon Kułakowski ★★☆☆☆
Kupuję u was odkąd otworzyliście się na Jugowickiej. Niestety z zakupu na zakup zawody są coraz większe. Ewidentnie często zawodziła obsługa, ślimacze ruchu w piekarni gdzie człowiek śpieszy się za wydanie zakupu i kubek kawy lub herbaty, to nie jest cechą której poszukuje się u pracowników w tego typu miejscach. I tu nie chodzi o bycie robotem, ale jakąś werwy i wprawę, a tu flegma, sam bym sobie szybciej nałożył, zapakował i jeszcze zrobił herbatę niż osoby stojące za ladą. Inna sprawa to produkty. Niektóre są pyszne ale często zdarza się, że są też suche. Croissanty, cynamonki stające w gardle podczas gdy powinny być miękkie i wilgotne. Coś nie tak z recepturami, albo przechowywaniem, nie wiem, odpowiedzcie sobie sami. Ale właśnie dławimy się dzisiaj kupionymi cynamonkami...Coś jest nie tak. Szkoda.
-
Mateusz Krakowski (Matteoo) ★★★★★
Bardzo polecam tę piekarnie! Pyszne ciasta i wypieki, genialne lody oraz wspaniała obsługa! Z całą pewnością wrócę tu nie raz :D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rękoczyny?
Rękoczyny znajduje się przy Jugowicka 35, Swoszowice, 30-443 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rękoczyny?
Można skontaktować się z Rękoczyny pod numerem +48 500 114 933
Jak można dotrzeć do Rękoczyny?
Do Rękoczyny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku