Bardzo dobre lody i zapiekanki. Super obsługa, dziękujemy za próbkę lodów miętowych :)
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Pękacz ★★★★★
-
Michał Kwietniewski ★☆☆☆☆
Chcąc kupić coś słodkiego zatrzymałem się przed zamówieniem na krzesełku przy kawiarni, bo dostałem pilny telefon. Po skończeniu rozmowy, podejściu do kasy żeby zamówić, usłyszałem od zupełnie chamskiej ekspedientki jaki jestem nienormalny, że przyszedłem sobie posiedzieć. Wtedy zrezygnowałem z zakupu czegokolwiek. I serdecznie odradzam to miejsce wszystkim a ekspedientce życzę powodzenia, z takim podejściem do klienta.
-
Abdulla-Ali Salimov ★★★★★
Od dwóch lat chodzę do tej kawiarni. Jest moja ulubiona kawiarnia w Krakowie. Mają chyba jedną z najlepszych kaw którą piłem. Wszystkim komu poleciłem tą kawiarnie są zakochani w nią. Gorąco polecam.
-
Ewa Nowak ★★★★★
Wpadłam po drodze na lody i wow naprawdę polecam! Bardzo smaczne i porcje są adekwatne do ceny. Na pewno jeszcze tam wrócę.
-
Iwona Pietras (ivvette) ★★★★★
Kawa delikatna, a zarazem bardzo intensywna. Jakość jest po prostu wyczuwalna. Dla mnie najlepsza kawiarnia. Ciasta... mam kilka ulubionych... wszytskie rodzaje sernika, delicja, kremówka - pycha. Jeśli akurat będą rurki z kremem nie zawachajcie się ani sekundy. Nigdy nie przepadałam za takimi rurkami, ale te sa mistrzowskie. Pozdrowienia dla wybitnej obsługi za uśmiech i ciepło.
-
Marta Marczak-Grzesik ★★☆☆☆
Oceniam tylko lody, bo nic więcej nie kupowałam. Lody bardzo drogie w stosunku do porcji, sprzedawane na dawno już zapomniane małe gałki. W znanej sieciówce jedna porcja jest równa dwóm gałkom tu, ale jest dwa razy tańsza. Poza tym lody sztuczne w smaku, niczym nie równają się tym z manufaktury, czy "sieciowki".
-
agares res ★★☆☆☆
Najgorsze lody jakie jadłam od niepamiętnych czasów, chyba lepiej by było kupić sobie big milka w żabce obok, na szczęście gałka od razu spadła mi na ziemię, bo to co zostało i tak dojadłam z trudem. Porcje dodatkowo są małe a wafle najtańsze z możliwych.
-
Ir Ma ★★★★★
Jesteśmy po sąsiedzku i bardzo doceniamy, że mamy taką cukiernię tuż pod nosem. Odwiedzamy Was naprawdę często. Wielki plus za coraz to nowsze pomysły na ciasta i desery!
-
Vadym Filinskyi ★★★★☆
Dobre miejsce na przerwę w pracy (tuż przy Podium Park, Politechnice, Comarch). Cappuccino w stylu włoskim (polecam w małej filiżance dla bardziej intensywnego smaku), gorzkie ziarna Pascucci. Czas od czasy naprawdę dobę wypieki, naturalne drożdżówki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia Słodkie Eldorado?
Cukiernia Słodkie Eldorado znajduje się przy Aleja Jana Pawła II, Czyżyny, 31-864 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Słodkie Eldorado?
Można skontaktować się z Cukiernia Słodkie Eldorado pod numerem +48 784 691 964
Jak można dotrzeć do Cukiernia Słodkie Eldorado?
Do Cukiernia Słodkie Eldorado można dotrzeć, korzystając z poniższego linku