Udało nam się dostać do lokalu bez stania w kolejce, jednak zajęliśmy ostatni wolny stolik i obserwowaliśmy jak na zewnątrz tworzy się powoli kolejka. Pomyśleliśmy, że musi to być jakaś top miejscówka na mapie miasta. Jednak się rozczarowaliśmy, chyba nie trafiliśmy na dobry dzień dla obsługi. Obsługujące panie bardzo motały się między sobą na bardzo małej kuchni, co chwilę coś upadało z hukiem na podłogę. Zamówione napoje zostały pomylone, mimo dwukrotnego powtarzania i upewniania u kelnerki. Czas oczekiwania na jedzenie wydłużony, ale smak mojego śniadania się wybronił - tosty były rewelacyjne, ale śniadanie angielskie było rozczarowaniem, dodatkowo zapomniano podać sztućce do stolika. Przy takiej ilości personelu takie wpadki nie powinny mieć miejsca, z tego względu odejmuję gwiazdki. Zapowiadało się super, ale niestety...
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Wiatrak ★★★☆☆
-
ENTROPY ★★★★★
Przytulne miejsce, choć na górze sufit trochę niski :D Dużo opcji wegańskich, bardzo przyjazna obsługa, pyszne jedzenie i jeszcze lepsza kawa. Następnym razem jak się nie zapchamy, spróbujemy jeszcze ciast! Polecam każdemu.
-
Kuba Podgajnik ★★★★★
Bardzo przytulnie, kawa smaczna, obsługa miła i ciasta „bez niczego” bardzo dobre, ponad standard takich miejsc. Ceny całkiem atrakcyjne
-
Daria Czechowicz-Herbut ★★★☆☆
Plus za to że w lokalu jest cicho natomiast odstraszają mnie niskie sufity stolików na dole (dla dzieci raczej niż dorosłych). Z góry widać, słuchać i czuć gotowanie dla całej kawiarni. I bowl śniadaniowy który był sałatką. Niedoprawiony, woda z gotowania jajka nie odcedzona więc w sałatce woda pływała, ilość awokado tyle co kot napłakał.
-
Olga Kochko ★★★★★
Mała przytulna kawiarnia. Cappuccino warte spróbowania - bardzo smaczne. Wziałam gofry owocowe i bejgiel z łososiem - również bardzo smaczne i sycące. Możesz łatwo przyjść na śniadanie - świetny wybór . Jedynym minusem tej kawiarni jest brak dobrego kaptura. Wszystkie ubrania śmierdziały smażeniem. Siedzieliśmy na drugim piętrze
-
Edyta Jania ★★★★☆
Przyjemne miejsce, smaczne ciasta na zamiennikach cukru i pyszna kawa. Oreo polecam zdecydowanie - pycha! Drugie (Kokosowe) ma trochę mało wyraźny smak - to moim zdaniem do poprawy. Fajnie byłoby też, gdyby Panie pytały kto jakie smaki lubi albo trochę opowiedziały o ciastach, żeby ułatwić wybór :) Ogólnie fajne miejsce, polecam.
-
Gosia O ★★☆☆☆
Ocena 3 gwiazdki ponieważ czy będzie smacznie zależy od potrawy. Bardzo polecam gofry! Są inne niż domowe albo takie z budki nad morzem. Trochę tłuste ale bardzo smaczne! Fajnie, że w menu są podane kalorie dzięki temu jemy świadomie. Sos czekoladowy do gofrow mega nie polecam to niesłodkie kakao z mlekiem kokosowym, jabłka smaczne ale szkoda ze zimne!!! Za to drugie danie które tu jadłam to naleśniki z pesto i szpinakiem i mozzarella. No sory to była tragedia, najgorsze naleśniki jakie jadłam w życiu. Pesto chyba z biedronki bo smakowało identycznie, zimne, mega tluste jak widać na zdjęciu i w smaku jakby były robione 3 dni temu i podsmażone. Ciasto bardzo suche No po prostu tak niedobrego Dania dawno nie jadłam i jedyne co było w tym dobre to sos pomidorowy. Jeszcze koleżanka jadła szarlotkę ale była zimna i nie słodka ale całkiem git Obsługa różnie zzalezy jak traficie
-
Katarzyna Martyniak ★★★★★
Bardzo ładny wystrój i pyszne jedzenie. Bardzo dobre dla osób które unikają glutenu, ale warto spróbować nawet jeśli gluten jecie, bo jedzenie jest bardzo dobre. My jedliśmy naleśniki pancake i zestaw z jajecznicą i tostem. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cakester Cafe?
Cakester Cafe znajduje się przy Świętego Tomasza 25, Stare Miasto, 31-027 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cakester Cafe?
Można skontaktować się z Cakester Cafe pod numerem +48 123 070 503
Jak można dotrzeć do Cakester Cafe?
Do Cakester Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku