Opinie

  1. Maksymilian Wieczorek ★☆☆☆☆

    Pieczywo zdarza się lepsze lub gorsze, faktem są wysokie ceny, co może zrazić, kiedy sprzedawane są dwudniowe produkty (bo takie sytuacje zgodnie z niektórymi opiniami się zdarzają!) Natomiast widać, że z miejscem jest coś nie w porządku, kiedy na wszystkie negatywne opinie właściciel odpowiada "to nieprawda", "musiała Pani pomylić lokal" oraz moje ulubione pasywno-agresywne "po co chować pisać w internecie? proszę przyjść do lokalu to porozmawiamy". Cóż, po to właśnie istnieje możliwość dodawania opinii, żeby inni konsumenci wiedzieli zawczasu, czy miejsce jest godne odwiedzenia. Przewinęło mi się kilka opinii dotyczących mobbingu. Jeżeli kierownictwo wyżywa się na pracownikach, co potwierdza wiele osób, to jest to dostateczny powód, żeby nie wspierać takiego biznesu.

  2. Izabela Pelczar ★★★☆☆

    Piekarnia Pierre to miks fantastycznych produktów w połączeniu z nieprzyjemną obsługą. Mają naprawdę przepyszne chleby i słodkie wypieki, kawa jest po prostu idealna, ale zatrudnione panie zawsze były i wciąż są niemiłe i opryskliwe. Temu miejscu naprawdę brakuje kogoś z uśmiechem na twarzy.

  3. Agata Cichosz ★☆☆☆☆

    Za to co na zdjęciu zapłaciłam 50 złotych. Droga dostawa na wolcie. Ale za nawet nie cały bochen chleba zapłaciłam 40 złotych. Zrobiłam to zamówienie dosyć zdesperowana i w sumie nigdy więcej tam nic nie wezmę. Nie mówiąc o tym że za 8 złotych byłam pewna że zamawiam pół małego bochenka a mi tu przyszło po kromce. Jak tak można oszukiwać ludzi, materiały nie kosztują aż tak wiele. Nie płaci się tu również za wyjątkowe wykonanie czy za smak, bo chleb jest za mocno wyrobiony, nie ma w sobie pęcherzy powietrza, sypie się przy krojeniu i jest zwyczajnie suchy. Brak jakiegokolwiek podjazdu do breaking bread, piekarni miejskiej czy zaczynu a ceny są dwa razy jak i nie więcej większe. PS: celem tej opinii jest ostrzeżenie innych ;)

  1. Angelo Comunello ★☆☆☆☆

    Pracownica, która mnie obsługiwała, była naprawdę nieuprzejma i widać było, że nie lubi swojej pracy. Jeśli komuś nie odpowiada praca z klientami, być może powinien rozważyć wykonywanie zajęć, które nie wiążą się z kontaktem z publicznością. Jedzenie było całkiem dobre, ale warto przeanalizować podejście pracowników.

  2. Anna KTOWG ★★☆☆☆

    Nie polecam - croissant z czekoladą, której praktycznie nie było (stoisko w Galerii Bronowice). Pomijam fakt braku opisu produktów i ich cen, co jest niedopuszczalne. Obowiązkiem właściciela jest właściwe oznakowanie cen produktów - dotyczy Viennoiserie.

  3. Robert Stadnik ★★★☆☆

    Jeśli ktoś decyduje się na otwarcie "francuskiej" boulangerie w Polsce, musi się liczyć z tym, że nie wszystko zostanie sprzedane każdego dnia. Nie oznacza to, że można sprzedawać stare, z dnia poprzedniego, ciastka w cenie regularnej, która jest wyższa od ceny paryskiej. No nic, on vera.

  1. Vitaliy Kra ★★☆☆☆

    Ach, cóż to za miejsce! Prawdziwy kawałek Francji w naszym mieście: zapach świeżych croissantów unosi się w powietrzu, bagietki chrupią tak, że słychać je na sąsiedniej ulicy, a desery… no, klękajcie narody! Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie jedno „ale”. Całą tę francuską idyllę skutecznie rozbija pani za ladą. Wygląda, jakby odliczała dni do emerytury, chociaż ma najwyżej 25 lat. Jej mina mówi jedno: „Niech mnie ktoś stąd zabierze”. Człowiek czuje się wręcz winny, że ośmielił się zamówić kawę i rogalika. Atmosfera przypomina bardziej kolejkę do okienka w ZUS-ie niż urocze francuskie bistro. Szczerze współczuję tej młodej damie. Może czas na firmowy wyjazd integracyjny do Paryża? Niech pospaceruje po Montmartre, niech poczuje zapach bagietek przy Rue de Rivoli, niech zobaczy, jak się tam uśmiechają do klientów! Może wróci z nową energią i przestanie traktować sprzedaż pieczywa jak życiową tragedię?

  2. Klaudia ★★★★★

    Jedna z najlepszych piekarni w Krakowie. Po spróbowaniu wypieków na południu Francji i w piekarni Pierre mogę śmiało powiedzieć, ze nie ma między nimi większej różnicy. Croissany są przepyszne. Można tu znaleźć między innymi popularnego okrągłego croissanta lub croissanty z akcentem kolorystycznym. Ciasto jest pyszne, tak samo jak i nadzienie. Dodatkowo jest to pierwsze miejsce w Krakowie gdzie spotkałam sie z tartą tropézienne, która jest niezwykle popularna w okolicach Cannes, a w Polsce rzadko spotykana. Ceny sa dużym zaskoczeniem, bo na taką jakoś wypieków nie są wysokie. Obsługa sympatyczna, a lokalizacja w centrum jest duzym plusem. Będę wpadać częściej!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PIERRE Boulangerie Francaise?

PIERRE Boulangerie Francaise znajduje się przy Starowiślna 27, Stare Miasto, 31-038 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PIERRE Boulangerie Francaise?

Można skontaktować się z PIERRE Boulangerie Francaise pod numerem +48 780 770 635

Jak można dotrzeć do PIERRE Boulangerie Francaise?

Do PIERRE Boulangerie Francaise można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements