Przegląd katalogu
- 789 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 789 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 789 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 445,689 opinii i ocen.
“Produkty wysokiej jakości, polecam na prezent i na codzień”
“29.05.24 przed godziną 15.00 bardzo miły młody pracownik pomógł mi nadać paczkę DHL. Rzadko spotykane podejście go klienta.”
“Super obsługa, Pani Natalia z Ukrainy pomogła mi otrzymać paczke która była zagubiona między ksiegarnia a żabką i gdyby nie ona to bym paczki nie dostała za co jestem bardzo wdzięczna bo rzadko sie zdarza zeby ktoś byś tak bezinteresowny i pomocny sam z siebie, zresztą pozostała czesc obsługi to tez przemili ludzie, polecam zakupy w tej Zabce”
“Warto odwiedzić ten punkt usługowy, gdy jesteście pomiędzy Watykanem i Neapolem, a fotowoltaiką i patodeweloperką. Tutaj jest zlokalizowany kolejny dowód na istnienie jednorożców i ludzkiej wiary w kolekcjonerów kwadratowych kół. Kilka lat świetlnych temu to właśnie tutaj, bez dowodu ani głodu, będąc pół-starcem pół-dzieckiem mogłem, jeszcze raz powtarzam tutaj a nie tam, kupić magazyn gazetniczo-papierniczy o nazwie 'Pani Domu' mimo faktu, że nie jestem panią, ani tym bardziej nie mam domu, bo jestem bezpaństwowcem i kremówkowo-libacyjnym kombinatorem żyjącym w opustoszałym gnieździe jaskółek - jak już coś mam to raczej kawalerkę zrobioną z komody, która kiedyś udawała przyczepę dla cytryn z archiwum X. Wracając, to Gazetę Krakowską zawsze omijałem, bo krakowska jest tylko z nazwy i dobrze, że tu jej nie sprzedają, albo jej nie widzę, bo jestem głuchy. To miejsce przywróciło mi wiarę nie tylko w powrót Jugosławii, ale również nadzieję na niepodległość Bronowic, powrót Baltazara Gąbki po latach spędzonych w kryształowej komnacie, oraz lepsze jutro bez nienawiści wobec białych kredek i hipopotamów. Jako dziecko, tutaj właśnie spotkałem Spidermana i jego menadżera albo nawet i samego Krzysztofa Krawczyka, a dzisiaj spotykam tutaj najlepszych przyjaciół oraz camele żółte (wielbłąd nie woda musi się odwodnić). Arizona, którą tu kupiłem sprawiła, że wylądowałem w Teksasie na koniec zmiany w fabryce pumeksu a sensacyjne Hot-dogi (nie mylić z gorączkującym psem) zrobione specjalnie i wyłącznie dla bronowickich Bronowiczan uświadomiły mi znowu po latach wątpliwości, że są Parówki i są Berlinki. Znowu rozemocjonowany i pełen sentymentu wobec tego niesamowitego miejsca na mapie półśrodkowego Pacyfiku mogę powiedzieć - stoimy pod żabką i to jest możliwe! Lepiej kupić w Żabce niż przepłacać w Rabce, a prawda jest taka, że gdyby moją siostra miała koła to byłaby rowerem! Miłego i wesołych”
“Swietne miejsce przy Sanktuarium Jana Pawła II. Pyszna kawa i ciasta za 5-6zl na prawdę solidna porcja. Na pewno bedziemy wracać.”
“Pani była miła, pomogła mi w doborze smaków oraz przyjęła moje zamówienie kilka minut po zamknięciu, herbata bardzo dobra i napewno kiedyś tam wrócę.”
“Polecam tą żabkę. Obsługa przemiła. Moja ULUBIONA żabka.”
“WITAM ROBIĘ W TYM SKLEPIE ZAKUPY OD PONAD 2 LAT NIGDY NIE ZDAŻYŁO MI SIĘ ŻEBY KTOŚ BYŁ OPRYSKLIWY I NIE MIŁY DLA MNIE WRĘCZ PRZECIWNIE BARDZO MIŁY PERSONEL I DOBRZE ZAOPATRZONY SKLEP PANIE BARDZO MIŁE NA DDATEK MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ STAĆ ZA TYM PANEM W KOLEJCE PRZEZ KTÓREGO SPÓŹNIŁAM SIĘ DO PRACY KTÓRY PRZEZ 10 MIN ROBIŁ PROBLEM O CENĘ MLEKA BYŁO DROZSZE 0,30 GR NAWET SŁYSZAŁAM JAK PANI SPRZEDAWCZYNI ZAPROPONOWAŁA PANU ZE KUPI MU TO MLEKO ALBO DOŁOŻY BRAKUJACA KWOTĘ NIESTETY PAN BYŁ TAK UPARTY ŻE MIMO ŻE KUPIŁ NADAL STWARZAŁ PROBLEM PROPONUJĘ NIE MIŁEMU PANU KTÓREGO BARDZO CZĘSTO SPOTYKAM W TYM SKLEPIE ABY SPRAWDZAĆ CENY WCZEŚNIEJ ZANIM DOKONA ZAKUPU JEŚLI CENA O KILKA GROSZY TO TAK OLBRZYMI PROBLEM DLA NIEGO A NIE CZEPIA SIĘ LUDZI KTÓRZY STARAJĄ SIĘ BYĆ DLA NIEGO UPRZEJMI NAWET JEŚLI ON NIE JEST SERDECZNIE POZDRAWIAM SĄSIADA :)”
“Pyszne desery lodowe, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Idealne miejsce żeby usiąść i na spokojnie napić się kawy. Polecam!!!”
“Pyszna kawa o wyrazistym smaku. Dokładnie to, czego potrzebujesz po udanych zakupach w galerii. Lody pistacjowe są bardzo smaczne, umiarkowanie słodkie i idealnie smakują w połączeniu z kawą. Polecam spróbować tego połączenia. Obsługa jest szybka i przyjazna. Krzesła i stoły są wygodne.”
“Miłe zaskoczenie. Poprosiłem dobrze przypaloną kiełbaskę z grilla i taką po kilku minutach dostałem. Wszystko bardzo smaczne. Opinie które wcześniej czytałem o tym miejscu okazały się jakimś paszkwilem.”
“Cudowne miejsce. Widok na Stary Rynek. Gość schroni się przed deszczem i nie zmarznie. Kawiarnia usytuowana w Sukiennicach. Śniadanie sycące. Kawa late gratis. Torcik czekoladowy przepyszny. Obsługa przemiła. Ceny... nie dla Januszow.”
“Nie mam bladego pojęcia co trzeba zrobić, by te panie były niesympatyczne. Jeśli podchodzisz do nich z uśmiechem i sympatią to odwdzięczają się tym samym. To jedyne bistro na tak wielki szpital więc czasami zdarzy się więcej rzeczy do zrobienia na raz ale zalet jest bardzo dużo. Fajny asortyment, sukcesywnie przecierane stoliki, świeże kanapki i smaczne dania. Ja przez tydzień żywienia się w tym miejscu codziennie nie znalazłem jednego powodu, dla którego możnaby im ująć oceny. Polecam - o ile nis traktujesz drugiego człowieka jak zło konieczne ;)”