Każdorazowo gdy coś kupowałem, ceny przy kasie były wyższe niż przy produktach. Jak to mówię przy kasie, zawsze słyszę że za chwilę poprawią.
Zdjęcia
Opinie
-
Serious Terminal ★☆☆☆☆
-
maria amelia ★★★★★
Byłam dzisiaj, na zakupach po godzinie 21, najmilszy pan na świecie, bardzo otwarty i komunikatywny, oby więcej takich ludzi w usługach, wiem, że to bardzo niewdzięczna praca i bardzo doceniam takie osoby ☺️
-
Dariia Ivasishyna ★☆☆☆☆
Okropnie mały wybór, ceny nigdy się nie zgadzają, obsługa nie miła , kasjerka narzeka że starsza Pani stała do kasy i płaci kartą, a obok jest kasa samoobsługowa, zawsze syf, nie polecam
-
Ł M ★☆☆☆☆
Ilość sosu ktora została mi wlana do hot doga pozostawia wiele do życzenia, dziękuję za suchą bułe za parówka... Pani blondynka niemiła, obrażona na cały świat. Nie polecam wiecej zakupów nie zrobie.
-
Alicja Michalska ★☆☆☆☆
Obsługa robo nam zdjęcia z ukrycia bo wyglądamy inaczej, wyganiają z parkingu za" śmiecenie " , oskarżyły nas że zostawiliśmy ostatnio kartony po pizzy,nie pozwalają nam siedzieć przez to przy stoliku, właścicielka w czarnych mówi sprośne rzeczy z kurierem przy dzieciach,nie polecam nie miłe są panie i zatrudniają osoby które wydają resztę po pół h bo nie umieją wyliczyć ile wydać,absurd
-
Dariusz Szafraniec ★☆☆☆☆
Żabka czynna do 23, a 5 minut przed zamknięciem już zamknięta. Nie ma możliwości szybkiego kupienia
-
미 할 리 나예요 ★☆☆☆☆
Ktoś chyba bardzo chce żeby ten sklep przestał istnieć. Obsługa beznadziejna, która robi sobie ciągle przerwy w godzinach pracy sklepu, dodatkowo wszędzie awarie. Nie ma kawy, nie ma lodów, nie ma nic. Temu franczyznobiorcy polecam przemyśleć pare spraw. Zdjęcie z godziny 18:30
-
Doshige ★★★★★
Nie miałem ani razu problemów w tej żabce, i spotkałem tylko miłą obsługę z którą można było wymienić parę słów.
-
Daria ★★★☆☆
Nie mam niemiłych doświadczeń ani z personelem ani z jakością produktów ale notorycznie jest tam zepsuty ekspres do kawy. Może czas go wymienić? Sklep ten jest w takim miejscu że tlten ekspres aż się prosi o wymianę
-
Lady Shha ★☆☆☆☆
Obsługa poniżej wszelkiej krytyki. Brak odpowiedzi na "Dzień dobry", brak reakcji na "przepraszam" gdy próbowałam przejść. Pani stoi sobie i plotkuje. Zero reakcji gdy podeszłam do kasy żeby zapłacić. Po zwróceniu uwagi że chciałabym zapłacić Pani zwraca się do mnie na "Ty" w bardzo niegrzeczny sposób. Właścicielowi sklepu polecam zmienić obsługę bo z tego co widziałam Panie zamieniają sklep w melinę. Zwykle ten sklep omijam szerokimi łukiem (nie tylko ja) ze względu na przesiadujących przed nim zaprzyjaźnionych z obsługą meneli.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Leonida Teligi 1, Bieżanów-Prokocim, 30-835 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku