Pani obsługująca w kasztanowych włosach wiecznie z papierosem na zewnątrz i ciężko obrażona że przyszedł klient, zawsze nie ma wydać reszty, ma nie miłe komantarze za to bardzo lubi rozmowy z dziwnymi typami z półświadka. Ile razy przyjde to czekam aż skończy palić. nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Bbb Mmm ★☆☆☆☆
-
Aleksandra Majewska ★★★★★
Pani pracująca w Żabce, w okularach i z ciemnymi włosami, to prawdziwy skarb tego sklepu. Zawsze uśmiechnięta, uprzejma i pomocna – nawet w najbardziej zabieganych momentach potrafi stworzyć miłą, życzliwą atmosferę. Widać, że lubi swoją pracę i dba o klientów z pełnym zaangażowaniem. Takich osób chciałoby się spotykać częściej!
-
Oskar Słowiński ★★★★★
Polecam gorącą, zawsze kiedy przychodzę do tej żabki to wychodzę z uśmiechem na twarzy. Sklep czysty zadbany P. Beata bardzo uprzejma zawsze uśmiechnięta pożartuje tak jak i Pani Julia Świetne babeczki aż miło się zakupy robi ! Ekspedientki pomocne Gorąco polecam jeśli masz gorszy humor to wystarczy iść tam na zakupy a zdecydowanie wyjdziesz z uśmiechem na twarzy
-
Kasia Feliks ★☆☆☆☆
Obsługa dramat, Pani Beata ma totalnie w dupie każdego klienta, jest wręcz obrażona jak ktoś śmie wejść do sklepu jak ona pali 4 papierosa wciągu 15minut. Dzisiaj żabka otwarta do 23, jest 21:55 pani w czarnych włosach myje podłogi, płatność już tylko gotówką a na pytanie czy mozna podgrzać kupione jedzenie odpowiada że nie bo dzisiaj wczewniej zamykają - nie ma nigdzie takie informacji. W tej żabce zawsze, ale to zawsze jest coś nie tak. Ogarnijcie się.
-
Александра Нащубская ★☆☆☆☆
Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, ale pani Beata obsługuje w sposób wyjątkowo nieuprzejmy i arogancki. Regularnie słyszymy nieprzyjemne komentarze i wyrażanie niezadowolenia w naszą stronę, mimo że przychodzimy tu tylko po to, aby dokonać zwykłego zakupu. Ostatnio chcieliśmy zapłacić za zakupy za 56 zł banknotem 100 zł i spotkaliśmy się z niepotrzebnym niezadowoleniem. Dodatkowo nie polecam zamawiać paczek do tego punktu Żabka, ponieważ ta sama pani obrzuciła nas falą negatywnych komentarzy tylko dlatego, że początkowo nie mogła znaleźć naszej przesyłki (którą ostatecznie znalazła). Chciałabym podkreślić, że żadna z osób odwiedzających ten sklep nie zmusza pani Beaty do pracy tutaj, aby doświadczać jej negatywnego nastawienia. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
-
Levantail Yolo ★☆☆☆☆
Nie aktualne godziny pracy
-
Jacek Słoma ★☆☆☆☆
Ceny na półkach nie zgadzaja się z tymi na kasie a sprzedająca pani Marzenka nie chce przyjąć produktu i zrobić zwrotu pieniędzy.
-
Grzesiek Pierzga ★☆☆☆☆
Pan o imieniu Adam jak dobrze pamiętam jest niestety bardzo nie uprzejmy wobec klientów.
-
Beata ★☆☆☆☆
Dzisiaj o 9:50 obsługiwał pan który mylił się z wydawaniem reszty,nie ogarniał kasy fiskalnej. Po jakimś czasie przyszła pani która dopiero podgrzała pizza wrap salami które kupiłam .Bo pan wziął tą pizze wrap i zamiast folie uciąć nożyczkami to zaczął folie rozrywać zębami i dopiero pani która przyszła blondynka wzięła i zaczęła podgrzewać ale też miała problem z zapakowaniem produktu bo nie wiedziała jak !No szok? Nie polecam tego miejsca Pierwszy i ostatni tu raz w tej żabce..
-
Jola Żywar ★☆☆☆☆
Sprzedawczyni,ktorej smrod zatyka decg w piersi,z tlustymi wlosami (smalec mozna lyzeczka sciagac),klejaca od brudu podłoga,express do kawy z grzybem z wolnego wybiegu u wolootu kawy. Gdzie wladze zabki,ze takie cos jak Dworcowa 6 jeszcze istnieje??? Tam sanepid musi wejść
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Dworcowa 6, Podgórze, 30-556 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku