Opinie

  1. Abbasova Kamilla ★☆☆☆☆

    Produkty są po terminie i ludzie ktore tam pracują są bardzo nie miłe więc nie przychodzicie do tej żabki bo to tragedia

  2. Dawid C ★☆☆☆☆

    Niestety, ale muszę ocenić ten sklep na 1/5. Osoby, które pracują na kasie odbierają telefon podczas obsługi klienta. Niestety nie jest to jedyne przewinienie. Dodatkowo - wydaje się, że pracują tam za karę.

  3. Korelia Mellisenor ★★☆☆☆

    Chciałabym wyróżnić Panią Julię – zawsze bardzo miła, pomocna i profesjonalna. Obsługa na najwyższym poziomie. Natomiast moje doświadczenia z drugą, wyższą panią obsługującą w sklepie są mniej pozytywne – odbieram jej zachowanie jako nieuprzejme i zdarza się, że nie jest ubrana w wyraźny strój pracowniczy.

  1. anna kowalska ★☆☆☆☆

    Jeszcze nie spotkałam się z tak nieprzyjemną obsługą jak w tej Żabce. Kasjerki wyglądają na ciągle niezadowolone i sfrustrowane, często nawet nie odrywają wzroku od telefonu, kiedy się do nich mówi. Na pytania odpowiadają w sposób nieprzyjemny albo szyderczy

  2. Oliwia K ★★★★★

    Lubie ten sklep, zawsze duzo produktow do wyboru, wszystko ladnie dolozone. Z obsluga bywa roznie ale jedna pani sie wyroznia nizsza ciemne wlosy w okularach, pani Bardzo mila kompetentna pomocna, usmiechnie sie pożartuje. Koleżanki z pracy powinnh sie od niej uczyc jak popfawnie obsługuje sie klienta zwlaszcza pani blondynka okulary. Nic sie jej nie chce, opryskliwa

  3. Олександр Хорошун ★★☆☆☆

    Opakowanie od obiadu okazało się uszkodzone i obiad nie hermetyczny jako skutek. Zauważyłem tylko po tym jak wróciłem do domu. Proszę pilnować za towarem.

  1. KelleR ★★★★★

    Jedna z lepszych i nowocześniejszych żabek w okolicy Krowodrzy.

  2. Adam ★☆☆☆☆

    Chciałem kupić wodę w kasie samoobsługowej. Podchodząc do kasy jakiś inny klient stojący do normalnej kasy anulował mi zakup na ekranie mówiąc że kasa zamknięta. Zapytałem się ekspedientki, ciemne krótkie włosy w okularach czy kasa jest nieczynna na co odburknęła „słyszał pan” na co odwróciłem się na pięcie i wyszedłem.

  3. Paweł Grywalski ★☆☆☆☆

    Pani Tereska powinna w końcu się uśmiechnąć a nie wyzywać na klientach. Dodatkowo guzik ja powinien interesować czy dzieciaki dostały pozwolenie na doładowanie google Pay

  1. Hania Hanna ★★☆☆☆

    Niestety ale spotkała mnie tam bardzo negatywna sytuacja. Pani w brązowych włosach i z okularami, która specyficznie się zachowuje nabiła mi jeden batonik więcej(mówiąc coś do siebie pod nosem i niezbyt reagując na jakiekolwiek moje słowa).Zorientowałam się w domu ale niesmak pozostał. Ogólnie obsługa raz lepsza, raz gorsza ale często robią się kolejki, a ekspedientki nie obsługują zbyt szybko. Raczej ospale i bez chęci bycia miłym oraz zaangażowanym. Także podczas rozkładania towaru klient jest przepychany, obsługa wręcz na niego wchodzi, bez słowa przepraszam. Chodzę tam rzadko i raczej wolę wybrać inne w okolicy. Szkoda, bo ma fajną lokalizację ale nie przykuwa się tam zbyt dużej wagi do przyjaznej atmosfery.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Kluczborska 48, Prądnik Biały, 31-271 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements