Odpowiedź do państwa. Nigdy nie rzucałam towarami i nie krzyczałam na pracowników. Właśnie po zastosowaniu się do zaleceń, ekspedientka widząc, że mnie zdenerwowała, wdawała się w dalsze dyskusje. Nie przychodzę do sklepu, by mnie besztano bez powodu. W innej żabce, przy takiej samej kasie, ludzie normlanie korzystali z czytnika ręcznego. Zostawał nawet na blacie. Nikt nie miał z tym problemu. Tylko u państwa są takie wymysły. Pani z Ukrainy już któryś raz zabrania przy kasie samoobsługowej wyciągania z gniazda czytnika ręcznego skanowania. Od czego on w takim razie jest? Żenujące i absurdalne wymysły. Tak się traci klientów. Natomiast jak innym razem stałam w kolejce do zwykłej kasy zwrócono mi uwagę, bym korzystała z samoobslugowych. W sklepie były dwie osoby... Więc nie było tłumów, jak pani tu pisze. Jedyna fajna ekspedientka to mloda pani w okularach.
Zdjęcia
Opinie
-
nn pp ★☆☆☆☆
-
a C ★☆☆☆☆
Chciałabym wyrazić swoje niezadowolenie z obsługi w sklepie Żabka dnia 18.05 około godziny 19:00. Pani z jasno-brązowymi włosami zachowała się w sposób wyjątkowo nieprofesjonalny. Uważam, że powinna znać swoje miejsce – jej zadaniem jest sprzedaż, a nie komentowanie wyborów klientów. Obsługa była nieuprzejma i nie na poziomie, jakiego oczekuje się od pracowników tej sieci. Czytałam już wcześniej negatywne opinie na temat obsługi w tym miejscu i niestety, dzisiejsza sytuacja jedynie je potwierdziła.
-
Natalia ★★★★★
Szanowna Pani nn pp, Czytnik do ręcznego skanowania został umieszczony w taki sposób, aby nie utrudniać zakupów i umożliwić ich wygodne skanowanie - wystarczy podnieść produkt i zeskanować kod, zgodnie z instrukcją widoczna na kasie. W sytuacjach, gdy przy kasach tworzą się kolejki lub personel jest zaangazowany w inne obowiązki (np. przygotowywanie posiłków albo rozłożenie dostawy), pracownicy mogą poprosić klientów o skorzystanie z kasy samoobsługowej. Działanie to ma na celu usprawnienie obsługi i skrócenie czasu oczekiwania. Z przykrością zauważamy, że w ostatnich sytuacjach Pani zachowanie było dosyć impulsywne - reagowała Pani zdenerwowanie na prośby pracowników, nie stosując się do ich zaleceń i opuszczając sklep w sposób konfliktowy. Zdarzyły się również sytuacje, w których Pani zachowanie wobec personelu było nieodpowiednie, w tym podnoszenie głosu oraz rzucanie towarami. Rozumiemy, że nieporozumienia mogą się zdarzyć, jednak prosimy o wzajemny szacunek i spokojną komunikację - zarówno wobec personelu, jak i innych osób, niezależnie od ich zawodu. Życzymy miłego dnia i liczymy na bardziej przyjazną atmosferę podczas przyszłych odwiedzin!
-
frog43 2 ★☆☆☆☆
Gdyby tu było zero gwiazdek to właśnie tyle bym dała, wizerunek sklepu to w przeważającej części obsługa , której tutaj ewidentnie brakuje kultury. Pani z ukrainy niemiła, zdaje się że pracuje tu z przymusu, daje zimne hot dogi, od rana potrafi zepsuć humor swoją negatywna energia. Jestem w tej żabce już któryś raz i sytuacja się nie poprawia. Żałosne, nie polecam
-
Princess of Swords ★★★★★
Od roku robię tu zakupy niemal każdego dnia i nigdy nie nacięłam się ani na jakości towaru, ani na różnicy cen pomiędzy tymi z półek a tymi na paragonie itp. Wszystko zawsze w jak najlepszym porządku, zakupy przebiegają szybko i sprawnie, nawet w ostatnich minutach przed zamknięciem sklepu. Obsługę UWIELBIAM! Każda z tych osób zawsze wita mnie ciepłym uśmiechem, życzy miłego dnia i sprawia, że czuję się tak, jakbym spotykała koleżankę, co sprawia mi radość. Oceniam to bardzo pozytywnie.
-
Paweł V6 ★★★★☆
Sklep zdecydowanie odżył względem poprzedniej obsługi. Uprzejmość jest tu częsta oraz nikt nie stara się nikogo oszukać jak moało to miejsce wcześniej. Bardzo miłe Panie w kasach.
-
Patrick ★☆☆☆☆
Obsługa na fatalnym poziomie. Często godziny otwarcia są nieadekwatne z tymi, które są podane. Kiedyś jeden z kasjerów nabił sobie punkty żappsy bez zapytania mnie czy zbieram. Porażka
-
Kamil Gałka ★☆☆☆☆
Tragedia. Obsługa na -1 gwiazdkę. Dzień dobry usłyszeć można ale jako "echo", bo nikt nie odpowiada. Cztery osoby czekają przed sklepem na otwarcie o 10, a w międzyczasie pani "ekspedientka" bez słowa wkłada karteczkę przerwa techniczna do 11. Przygrzanie hotdoga i sandwicha trwa 15 minut i jedno z nich juz jest zimne przez czas oczekiwania. Jedna z gorszych żabek w jakich kupowałem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Lipska 53, Podgórze, 30-721 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku