Opinie

  1. Aleksandra Gadd ★☆☆☆☆

    Sklep mały, brudny i śmierdzący. Ludzie wchodzą z psami. Brak podstawowych produktów jak ketchup do hot doga. Rozkładają dostawę jak leci, półki z nabiałem porozwalane i leżą na nich produkty z niewprowadzonym kodem kreskowym. Nie mogłam zrobić zakupów, żadnych alternatyw dla produktu tak jak w innych żabkach. Obsługa niemiła, pan nie odpowiedział nawet na ,,dowidzenia’’. Dwa kroki dalej jest kocyk, lepiej tam iść od razu niż marnować energię w tym pseudo sklepie

  2. Fryderyk Szpilman ★★★★★

    Jedzenie 3/5 bo mój kolega umarł ale oprócz tego to git Obsługa 5/5 bo pan w rudych włosach jest mega miły i spoko ziomeczek z niego bardzo pomaga i nigdy nie jest agresywny Klimat 999/5 bo atfosmera rudego pana który patrzy z podnieceniem na matki z dziećmi jest bardzo kojący

  3. Саня Бич ★★★★★

    Sklep na Wielopole to naprawdę bardzo dobre miejsce na codzienne zakupy. Sklep jest zawsze czysty, dobrze zorganizowany i nowoczesny. Półki są pełne świeżych produktów, a wybór jest wystarczający zarówno na szybkie zakupy, jak i większe potrzeby. Obsługa jest uprzejma i zawsze gotowa pomóc. Dużym atutem jest też lokalizacja – Żabka znajduje się blisko domu, więc wszystko mam pod ręką. To sklep, do którego zawsze wracam z przyjemnością. Sprzedawcy git,polecam ten sklep.

  1. Kateryna Bublei ★☆☆☆☆

    Wczoraj odwiedziliśmy tę Żabkę i niestety spotkało nas bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Pracuje tam młody mężczyzna, który zachowuje się agresywnie – nie wydaje reszty, rzuca rzeczami i rozmawia z klientami w nieuprzejmy sposób. OBSŁUGA JEST NA BARDZO NISKIM POZIOMIE. Z przykrością stwierdzamy, że więcej tam nie wrócimy.

  2. Michał S ★☆☆☆☆

    Lody kupione były widocznie rozmrożene po czym zamrożone spowrotem, dostałem informacje że nic z tym nie zrobią, widać towary stały długo zanim ktoś raczył je rozładować, nie polecam

  3. edyta górka ★☆☆☆☆

    Sklep jak sklep ale obsługa w osobie pani mówiącej ze wschodnim akcentem to jakość poniżej wszelkiej krytyki. Próbowałam kupić hotdog najpierw dostałam dawkę pretensji bo mojego ulubionego sosu nie było. Zamiast informacji jakie są odesłała mnie do listy wszystkich, na końcu odmówiła sprzedaży w sposób wręcz chamski bo nie miała wydać. Czy właściciel już absolutnie nie ma kogo zatrudnić?

  1. Artur Skowronek ★☆☆☆☆

    Zimnne hot dogi oraz panini. Niech ktos nauczy obsluge używania sprzetu do grilowania. Nie po to kupuje niby ciepłe jedzenie by okazywało się być zimne

  2. Mack Tailor ★☆☆☆☆

    Sklep nieczynny w godzinach pracy. Mimo oznaczenia jest zamknięty. Nie wspominając o niedoborach asortymentu i gburliwych pracownikach. Kilka metrów dalej jest lepiej.

  3. Alexandra Pułanik-Tora ★★★☆☆

    Obsługi wiecznie nie ma i o ile nie wadzą mi na sklepie to przydaliby się przy kasie. Nie wezmę sobie sama papierosów. Chociaż jestem ciekawa ile rzeczy poszło w straty za kradzieże właśnie z powodu braku kasjera. Fakt jak już się pojawi jakiś pracownik to jest miły w stosunku do mnie. Asortyment na półkach ładnie poukładany, cenówki ogarnięte. Myślę też, że Żabka na Wielopolu jest Idealnym sklepem dla lokatorów pobliskich apartamentów pod wynajem czy hoteli. Zwłaszcza, że pracownicy umieją dobrze angielki. Dobra lokalizacja czy to na rynek czy na Kazimierz. Ceny jak w każdym innym sklepie tej marki. Jest to duży plus bo wiem czego się spodziewać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Stare Miasto, 31-072 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements