Przegląd katalogu
- 976 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 976 wyników
Przeglądaj hotel w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 976 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 300,491 opinii i ocen.
“Polecam z czystym sumieniem ! Pokoje ladne, czyste, zadbane. Jest wszystko co trzeba, na krótkie i długie pobytu”
“Czysty, przytulny, ładnie urządzony, w pełni wyposażony i komfortowy apartament studio w samym centrum Krakowa - 100 m od rynku głównego. Bardzo mili i pomocni właściciele :) dla miłośników kuchni polskiej jak i pizzy Bistro Pod Aniołkami na miejscu z domowej roboty jedzeniem w normalnych cenach, no i ta szarlotka... :) Zdecydowanie polecam to miejsce. Na pewno tu jeszcze wrócimy, bo Kraków lubimy :) Sonia”
“Nie powiem jestem zaskoczony. Spodziewałem się zwykłego hotelu a trafiłem na obiekt zadbany, w rewelacyjnej lokalizacji. Z BARDZO obfitymi śniadaniami. Polecam!”
“Bardzo dziękujemy Hotelowi Kazimierz 1 za organizację wesela, jak i również pomoc w organizacji błogosłąwieństwa w Hotelu i zapewnienie miejsc noclegowych dla naszych gości. Pan Mateusz od początku do końca pozostawał z nami w kontakcie i odpowiadał sprawnie na wszystkie maile. Dodatkowo udostępniono nam możliwość poćwiczenia pierwszego tańca na sali weselnej dwa dni przed ślubem. Goście bardzo chwalili obfitość jedzenia oraz różnorodność, suflet czekoladowy był wybitny, słodki stół bardzo dobry! Serwis obsługi kelnerskiej był bardzo sprawny. Z całego serca polecamy Hotel Kazimierz na organizację wesela!”
“Ponieważ od wielu miesięcy co tydzień mieszkam służbowo w różnych hotelach Krakowa uważam że śniadania w Galaxy są jednymi z najlepszych w hotelach tej klasy. To co również ważne to duża ilość miejsc siedzących oraz swobodny dostęp do posiłków. Wieczorem długie oczekiwanie (30 min) na befsztyk tatarski ale ostatecznie było warto ponieważ był wart swojej ceny. Negatywy - irytujące oczekiwanie na windy przy dużym obłożeniu hotelu. W pokoju z widokiem na Wisłę bardzo hałasują tramwaje. Brak smart TV. Inne pozytywy - lodówki w pokojach oraz kostkarki do lodu w korytarzach. Wygodne łóżka, bardzo zaangażowana i miła obsługa. Ogólnie pobyt oceniam bardzo pozytywnie chociaż cena za pokój powinna być odrobinę niższa.”
“Bardzo przyjemny hotel w samym centrum, pokoje przestronne idealnie posprzątane. Dodatkowy plus śniadania w cenie pokoju. Wszędzie blisko, z mojego okna widok na park. Bardzo profesjonalna obsługa, chętna do pomocy i bardzo miła.”
“Pobyt w hotelu był doskonały pod każdym względem. Pokój bardzo czysty, przytulny i świetnie wyposażony. Obsługa przesympatyczna, zawsze pomocna i życzliwa. Śniadanie wyjątkowo smaczne, świeże i bardzo różnorodne — każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego świetna lokalizacja i miła atmosfera w całym obiekcie. Z pełnym przekonaniem polecam i z przyjemnością wrócę ponownie!”
“Pokoje i hotel są bardzo ładne. Obsługa bardzo miła. Śniadania smaczne. Miejsce warte polecenia. Lokalizacja również jest dużym plusem oraz piękne otoczenie hotelu.”
“Pobyt w Hotelu Zakliki był naprawdę udany! Obsługa bardzo miła i pomocna, zawsze uśmiechnięta i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. Pokoje czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Śniadania smaczne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja również świetna – spokojna okolica, a jednocześnie blisko do centrum Krakowa i lotniska. Zdecydowanie polecam to miejsce zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższy pobyt. Na pewno wrócę!”
“Polecam nocleg.Pokoje i łazienki czyste, dostęp do kuchni oraz dobry internet.”
“Hotel kameralny , czysty i bardzo dobrą obsługą. Śniadania smaczne. Pokój na poddaszu przestronny i gustownie urządzony. Materac idealny. Mialem problem z dwoma pikotami do tv. Mały minusik . Polecam”
“Hotel ibis Kraków Centrum zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zameldowałem się późno w nocy, a obsługa przyjęła mnie z uśmiechem i profesjonalizmem. Otrzymałem świetny, czysty pokój – dokładnie taki, jakiego potrzebowałem po podróży. Dużym plusem była pomoc ze strony recepcji, która bez problemu udostępniła mi ładowarkę do telefonu, dzięki czemu mogłem spokojnie odpocząć i przygotować się na kolejny dzień. Lokalizacja hotelu jest rewelacyjna – blisko centrum, wygodny dojazd do wszystkich atrakcji. Zdecydowanie polecam ten hotel każdemu, kto ceni sobie komfort i miłą obsługę”
“Świetny hotel o ciekawym dekorze, w którym wszystko było na wysokim poziomie. Pokój był bardzo czysty, przestronny i estetycznie urządzony. Wygodne łóżko. Czysta, duża i funkcjonalna łazienka. Do tego bardzo smaczne śniadanie, spory wybór zarówno wytrawnych jak i słodkich pozycji. Dobra kawa. Do śniadania było nawet Prosecco. Dobra lokalizacja hotelu. Wracając do Krakowa bez zastanowienia wybrałabym ponownie ten hotel.”
“Świetnie położony, czysty, cichy, nieduży hotel z bezpłatnym parkingiem. Bogate urozmaicone śniadania w przepięknej jadalni z miłą obsługą. Z pewnością jeszcze się tutaj zatrzymamy.”
“Witam. Co roku przyjeżdżam do Krakowa z córką na badania i zawsze zatrzymuję się w hotelu Atrium. Ten hotel to nie tylko budynek, to miejsce w którym osoby które tam pracują oddają się całym sercem gościom . Wchodząc do hotelu od wejścia czuć niesamowitą energię. Uśmiech osób witających z recepcji, pań które sprzątają i dbają o czystość pokoi. A także restauracja , obsluga serwisowa również fantastyczna. Był tam rownież jeden młody kelner, chyba Kuba miał na imię bardzo uprzejmy , pomocny i zdyscyplinowany. Lecz mam zastrzeżenie co do śniadań i powiem wprost . Zawsze śniadania były fantastyczne i różnorodne , ale ku mojemu zaskoczeniu w tym roku nie było wyboru i nie było co zjeść. Te słowa kieruję do właścicieli hotelu. Co się stało że restauracja już nie serwuje dla swoich gości śniadań jak było zawsze smacznie i duży wybór potraw. Proszę państwa ten hotel jest fantastyczny tylko dzięki ludziom którzy tam pracują, bo oni dbają o to żeby goście czuli się jak w domu. Na ten moment moim jedynym zastrzeżeniem jest śniadanie, które i to powiem szczerze jest niedobre. Mam nadzieję, że w przyszłym roku jak przyjadę do hotelu Atrium to restauracja będzie na takim poziomie jak rok temu. Czyli smacznie i różnorodnie. Pozdrawiam całą obsługę hotelową. Jolanta Ciesielska”
“Bardzo dobre warunki, świetny kontakt z administratorem, nawet w późnych godzinach wieczornych, standard w pokojach jak w hotelu ✨. Polecam to miejsce w Krakowie!”
“Hotel ze świetną lokalizacją. W środku bardzo miło i przytulnie. Jednak latem warto zarezerwować pokój z klimatyzacją. My mieliśmy bez i na 1 piętrze było bardzo gorąco. Bufet śniadaniowy niewielki, ale niczego nie brakowało. Dobra cena i jakość odpowiednia.”
“Dla moich potrzeb lokalizacja była idealna, choć jest na uboczu. Dobre warunki w pokoju rodzinnym. Bardzo miły właściciel, który zawsze wszystkiego dogląda. Hotel przyjazny psom (bez dodatkowych opłat). Uwaga: w hotelu nie ma windy.”
“Mój pies zawsze chętnie wraca do hoteliku. Jest psem trudnym, ma pełno energii, ale Panie dają sobie z nią radę, za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.”
“W życiu okazuje się, że nie ma przypadków. Trafiliśmy przez booking na wspaniały hotel, przemiłą obsługę i chcemy tu wrócić!!! Pan Kierownik zadbał o nasz pobyt na najwyższym poziomie, Dziewczyny z obsługi na pełnych obrotach, bardzo się starały, żeby goście byli zadowoleni. Pyszne śniadania, czyste pokoje. Po prawie 2 tygodniach pobytu możemy polecić z całego serca. To był niezapomniany czas. Dziękujemy ❤️”
“Fantastyczna - profesjonalna i działająca wręcz intuicyjnie, obsługa w biurze Travelplanet , w M1 , w Krakowie jest moim zdaniem najlepsza!!!. Panie są kompetentne a oferty szyte na miarę oczekiwań. Miło wejść i dowiedzieć się o oferty . Korzystamy od kilku lat z usług biura , a Pani Karolina " wyczuwa " nasze wakacyjne i urlopowe marzenia proponując nam , co roku, destynacje, które okazują się być naj...naj ...naj.) Wróciliśmy z wakacji - zachwyceni kolejnym miejscem - rajem na ziemi. Wskazanym przez Panią Karolinę.! Więc jak tu nie wrócić po kolejną....? :-)”
“jeden minus za grube mało higieniczne dywany w pokoju a tak to nie ma do czego się przyczepić . Miła obsługa i świetna lokalizacja”
“Super miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. Zorganizowałem tam 18tkę Syna. Profesjonalna obsługa, bardzo dobre jedzenie i serwowane drinki, przytulna sala do tańczenia. Pani Ania Manager bardzo pomocna, dostosowała menu do naszych potrzeb. Ceny jak na Kraków bardzo przystępne. Łatwy dojazd MPK. Młody szczęśliwy. Bardzo polecam.”
“Pokoje wygodne, wystarczająco dużo miejsca. Czysto i przyjemnie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Lokalizacja idealna. Blisko dzielnica Kazimierz, spacerkiem na Stary Rynek czy pod Wawel idealna trasa. Przy hotelu przystanek tramwajowy, doskonałe połączenie z dworcem pkp. Blisko parking, który można zarezerwować przez hotel. Śniadanie bardzo dobre, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Lekka uciążliwość to słyszalność przejeżdżających tramwajów ale po modernizacji elewacji może będzie lepiej. Bardzo polecam.”
“Największym atutem tego hotelu jest jego lokalizacja. Znajduje się on bowiem w centrum Krakowa blisko Dworca PKP i dworca autobusowego. Hotel jest doskonałą bazą wypadową dla osób chcących poznać tajemnice Krakowa oraz zwiedzić jego słynne zabytki, ale także poczuć niezapomniany klimat tego miasta. Obiekt mieści się w XIX-wiecznej odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Starego Miasta. Zarówno z Rynkiem, jak i z Dworcem Głównym dzieli go odległość zaledwie 10 min piechotą. Zatrzymałem się tutaj tylko na jedną noc, ale jeszcze tu wrócę. Za nieduże pieniądze otrzymałem przestronny, ładnie urządzony pokój. Spora, komfortowa łazienka. Dobrze działające WiFi. Bardzo miła obsługa w recepcji 24 godziny na dobę. Nie było problemu z pozostawieniem bagażu w przechowalni, a pokój otrzymałem już kilka godzin przed oficjalnym terminem zameldowania. Miejsce parkingowe przed hotelem w rozsądnej cenie.”
“Przejazdem przez krakow udało nam sie bez żadnych problemów zrobic booking na pokój w środku nocy, obsługa bardzo miła, duży plus dla mnie byla możliwość kontaktu poprzez WhatsApp niestety z innymi hotelami był dramat ponieważ informacje na internecie były ze check in 24h a niestety to nie prawda, tutaj żadnego problemu. Polecam”
“Fajny hotel. Położony na wylocie z Krakowa w stronę autostrady A4 i Zakopanego. Pokoje w dobrym standardzie. Największym atutem jest obsługa, przesympatyczni ludzie - miało być anonimowo więc jest ;) Śniadanie bardzo dobre. Szczerze polecam ten obiekt.”
“Spokój, ciszą i przyjemna atmosfera czułem się jak w domu a nawet lepiej bo personel wie co oznacza słowo gość i tak się czułem. Polecam”
“Pokoje schludne, polecam. Fajny klimat motoryzacyjny. Śniadania smaczne duzy wybor.”