Przegląd katalogu
- 160 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 160 wyników
Przeglądaj hotel w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 160 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 54,290 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel z miast takich jak Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Strzelce Opolskie i innych.
“Spokój i miła atmosfera porządek i można z kierownictwem bez problemu się dogadać poprostu polecam”
“Z czystym sumieniem mogę polecić. To naprawdę cudowne miejsce dla zwierzaka. Pełen profesjonalizm w opiece nad psiakiem. Z pewnością skorzystamy jeszcze niejednokrotnie☺️”
“Super miejsce, profesjonalne podejście do zwierząt,mój piesek chętnie tam wraca i cieszy bardzo jak tam jest. Jestem spokojna podczas wyjazdów, że piesek jest bardzo dobrze zaopiekowany. Polecam z całego serca.”
“Hotel tuż przy Rynku z własnym parkingiem (płatny 30zl/dobę). Bardzo, bardzo miła i profesjonalna obsluga - zarówno recepcji, jak i restauracji czynnej do późnych godzin. Czyste pokoje, duże łazienki, niektóre pokoje z dużym, wspólnym tarasem. Szef kuchni to mistrz. Wszystko przyszne i bardzo estetycznie podane. Polecam krem borowikowy, roladki wołowe, polędwiczki...”
“Bardzo fajny hotel. Miła obsługa, śniadanie przepyszne, kawa również.”
“Hotel Weneda w Opolu to miejsce, do którego z przyjemnością się wraca. Pokoje są wyjątkowo czyste, zadbane i komfortowe, a obsługa wyróżnia się życzliwością oraz wysoką kulturą osobistą. Na szczególne uznanie zasługuje profesjonalne podejście personelu dzięki ich uczciwości i szybkiej reakcji udało mi się odzyskać zagubioną złotą obrączkę, za co jestem ogromnie wdzięczny.”
“Dzieciom z naszej rodziny najbardziej podobała się strefa wodna w Hotelu Gorzelanny. Zjeżdżalnie były prawdziwą atrakcją, a dzieci szalały na wodnych zabawach przez długie godziny. Ja sama cieszyłam się chwilą odpoczynku przy basenie, a potem na leżaku. Cała przestrzeń była przestronna i nie było tłoku. Każdy miał tu swoje miejsce. Fajnie spędziliśmy czas w tym parku wodnym. To miejsce jest idealne dla rodzin, które chcą połączyć zabawę z odpoczynkiem w jednym miejscu.”
“Pokoje czyste, po remoncie. Posiłki na obiadokolację bardzo smaczne, słaba organizacja przy śniadaniu - byliśmy sporą grupą i szybko brakowało kubków, długo trzeba było czekać na uzupełnienie tac. W pubie Dobre drinki i piwa, bardzo miła pani z obsługi.”
“Pozytywne doświadczenie, w szczególności jeśli popatrzymy na cenę noclegu, dobre śniadanie, też adekwatne do ceny, masło najlepsze”
“Hotel zaskoczył nas pozytywnie, uważam, że negatywne komentarze są krzywdzące. Mieliśmy apartament z jacuzzi w Carinie. Apartament był duży, cichy, wewnątrz czysto, jacuzzi miało delikatne prądy, natomiast nam zależało żeby się wygrzać, potraktowaliśmy je jak wannę. Jedzenie smaczne, z partnerem jesteśmy na diecie wegetariańskiej, obsługa starała się jak mogła by nam uatrakcyjnić menu. Były to proste posiłki, ale dobre. Atrakcje typu basen, sauna, czy jacuzzi, korzystaliśmy, bez zastrzeżeń. Jak się chce, znajdzie się czas w którym jest mniejsza ilość osób. Masaż, wykonała go Pani zajmująca się sprzątaniem hotelu. Dla niektórych osób kwestia nieakceptowalna, dla mnie naturalna, skoro Pani ma kilka zawodów i wykonuje je dobrze, to dlaczego ma ich nie łączyć? Ja daję 5 gwiazdek, spędziłam tam całkiem fajnie czas.”
“To był nasz pierwszy raz , nasza akita wyglądała na naprawdę zadowoloną po może krótkim ale jednak pobycie w hotelu. Teraz już wiemy że mamy w razie konieczności gdzie zostawić pieska bez stresu dla niego i dla nas. Z pewnością będziemy korzystać fachowych usług. Sam hotel czyściutki, przestronny wszystko dostosowane z ogromną starannością o szczegóły tak by pieski mogły czuć się jak w domu. Jeszcze raz dziękujemy za troskliwą opiekę nad Simbą i jak najbardziej polecamy hotel Kynopole każdemu kto potrzebuje troskliwej opieki nad swoim pupilem.”
“Bardzo miła i bezkonfliktowa obsługa. Wszystko załatwione w ciągu jednego dnia. Hotel nowy, pokoje czyste, łazienka w każdym pokoju, klimatyzacja i tv. Polecam”
“Organizowaliśmy w hotelu swoje wesele we wrześniu 2025 r. Wszystko organizacyjnie było po naszej myśli. Jedzenie pyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Miejsce godne polecenia na każdą okazję!”
“Korzystałam z restauracji, przepyszne jedzenie, świetnie podane. Miłe oku otoczenie i spokój dookoła. Polecam”
“Bardzo przyjemny hotel, dziękuję za miło spędzony czas i pyszne jedzenie. Polecam”
“Pobyt w Hotelu Arte w Brzegu był naprawdę wyjątkowy i zasługuje na najwyższą ocenę. Już od samego przyjazdu widać, że to miejsce prowadzone z pasją i dużą dbałością o szczegóły. Obsługa hotelowa jest niezwykle uprzejma, serdeczna i pomocna – każdy pracownik podchodzi do gości z życzliwością i zaangażowaniem. W każdej sytuacji można liczyć na profesjonalne i ciepłe podejście, co sprawia, że człowiek czuje się naprawdę mile widziany. Pokoje są przestronne, bardzo czyste i komfortowe. Łóżka wygodne, wyposażenie na wysokim poziomie, a cała przestrzeń zaprojektowana ze smakiem i dbałością o detale. Również części wspólne hotelu są zadbane i tworzą przyjemną atmosferę do wypoczynku. Śniadania serwowane w hotelu są pyszne, różnorodne i oparte na świeżych produktach – każdy znajdzie coś dla siebie. Widać, że nic tu nie jest przypadkowe – zarówno kuchnia, jak i cała organizacja pobytu świadczą o wysokim standardzie i profesjonalizmie. Hotel Arte to idealne miejsce na spokojny, komfortowy wypoczynek w Brzegu. Czułem się tu bardzo dobrze i z pełnym przekonaniem polecam to miejsce każdemu. Na pewno wrócę przy najbliższej okazji!”
“To hotel dla pracowników szpitala”
“Jedzenie było wyśmienite! Szczególnie zachwyciła nas wyborna kaczka oraz placki ziemniaczane z zakopiańskim serem i żurawiną – prawdziwa uczta dla podniebienia. Na deser wybraliśmy monoporcje, które idealnie dopełniły ten wyjątkowy obiad. Smak potraw był tak urzekający, że nawet nie zdążyliśmy zrobić zdjęć! Obsługa uprzejma, profesjonalna i na najwyższym poziomie. Z całego serca polecamy!”
“W pokoju nue bylam więc nie wiem jak jest ale zapach na głównym Hollywood to taki sredni. Posiłki takie sobie kucharz sie nie popisał.”
“Bardzo dobre domowe wręcz jedzenie. Nie można się przyczepić do czystości w pokojach i jakości, wszystko jest na porządnym poziomie. Miejsce dobre jako hotel pracowniczy na wyjazdy albo bazą wypadowa na zwiedzanie okolic. Miejsce jest spokojne, obsługa miła i szczegółowa. Dla ludzi wystawiających 1 gwiazdkę i mających dziwne wymagania warto wspomnieć iż Dworska Elektrownia nie jest opisana jako Hilton tylko hotel 2-gwiazdkowy i uważam że to akurat spełnia z nawiązką.”
“Bardzo miły przyjazny zwierzętom hotel, w le śnej okolicy niedaleko jezioro, super serwis i Pani Nadia, która zaaranżowała mi chillout wieczór z prosecco, książką w wygodnym fotelu. Super po stresującym dniu!”
“Zawsze można liczyć na pomoc w opiece nad zwierzakiem. Polecam.”
“Świetna lokalizacja , przemiła obsługa, bardzo profesjonalne panie w recepcji, pomocne i bardzo sympatyczne. Śniadania świetne , wszystko bardzo świeże A jajecznica rewelacyjna smażona na śwueżo. Pokoje bardzo czyste . Dziękujemy bardzo paniom z obsługi napewno możemy polecić innym odwiedzającym. My chętnie tu wracamy od lat. Maik i Aga.”
“Normalnie. Wszystko co potrzebne, jest.”
“Korzystam z hotelu od kilku lat. Mój pies bardzo zadowolony a ja mam spokojną głowę że wszystko dobrze. Tym bardziej że właściciele uwielbiają boksery”
“Nasza rodzina miała niesamowite doświadczenie w tym hotelu ,dzięki wspaniałej właścicielce , która na ostatnią chwilę zaoferował nam doskonałe warunki noclegowe. Pokój był w pełni wyposażony, idealny dla naszej rodziny z małymi dziećmi. Lokalizacja hotelu w centrum miasta była dodatkowym atutem, ułatwiając nam dostęp do wszystkich atrakcji. Świetna komunikacja przez telefon z właścicielka jak i również na miejscu pomogła nam poczuć się mile widzianymi i zadbanymi na każdym etapie pobytu. Zdecydowanie polecamy ten hotel wszystkim, którzy szukają wygodnego, rodzinnego miejsca w Kędzierzynie Na pewno wrócimy przy kolejnej okazji!”
“Polecam Nie drogo pokoje do wynajęcia, atmosfera jest miła przyjemna spokojna, okazja do wynajęcia pokoi dla gości weselnych”
“Najlepsze miejsce dla psiaków pod słońcem! Super kontakt z właścicielami, na bieżąco dostawaliśmy zdjęcia i filmiki naszego psa, dzięki czemu wiedzieliśmy co robi, jak się bawi i mieliśmy pewność, że wszystko jest w porządku. Psiak szczęśliwy i zaopiekowany, wcale nie myślał o powrocie do domu. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z usług hoteliku. Polecamy wszystkim, którzy szukają miejsca na bezpieczny i pełen miłości pobyt dla swojego psa!”
“Po Pani Adze widać odrazu że zna sie na zwierzętach i kocha je, jesli macie obawy o swojego pupila możecie być pewni ze w tej zagrodzie będzie jak na wakacjach waszemu pupilowi, podchodzi do kazdego zwierzecia indywidualnie, moj lablador bardzo uwielbia odwiedzać ten hotel. Polecam w 100%”