Idealna lokalizacja (do rynku 1,5 km czyli 20 minut) spacerem. W weekendy parkowanie przy samym hotelu jest za darmo. Świetna obsługa zarówno na recepcji jak i w jadalni. Śniadania na najwyższym poziomie.
Zdjęcia
Opinie
-
Robert Wójtowicz ★★★★★
-
Jakub Bednarek ★★☆☆☆
Trudno zrozumieć, jak ten hotel nadal ma 4 gwiazdki. Być może kiedyś faktycznie zasługiwał na taką ocenę, ale dziś to już przeszłość. Pokój nr 26 z pewnością nie ma deklarowanych 20 m² – jest ciasny, a materac tak niewygodny, że trudno było na nim przespać noc, więc go zdjęliśmy. Wykładzina brudna, w łazience połamane płytki. Słowo “luxury” w nazwie nijak nie pasuje do rzeczywistości. Na plus mogę zaliczyć jedynie bardzo miłą i pomocną obsługę – to jedyny element, który wciąż trzyma poziom.
-
Anna Andrzejewska ★★★★★
W hotelu spędziłam dwie noce w związku ze szkoleniem w Krakowie. Pokój dosyć mały, przez ściany dosyć mocno słychać innych współlokatorów. Jednak uważam, że na super pochwałę zasługuje przemiły Pan który jest na recepcji i zajmuje się też śniadaniami. Ze względu na pociąg nie mogliśmy z koleżanką być na śniadaniu. Zapytaliśmy się Pana czy zrobi nam chociaż skromne coś na drogę . Pan bez problemu zapamiętał prośbę na którą godzinę oraz że jeden posiłek miałby być wegetariański. Dostałyśmy od Pana cudowne paczuszki z kanapkami, woda, batonikiem . Uważam że takie zachowanie trzeba chwalić. Dziękujemy Panu :)
-
Tomek ★★★★★
Hotel kameralny , czysty i bardzo dobrą obsługą. Śniadania smaczne. Pokój na poddaszu przestronny i gustownie urządzony. Materac idealny. Mialem problem z dwoma pikotami do tv. Mały minusik . Polecam
-
Vital K.O. ★★★★☆
Spędziłem w tym hotelu dwie nocy i byłem w trzech pokojach o różnych standardach. Pierwszy pokój był na pierwszym piętrze i był to jak dla mnie standard średni. Pokój nie zbyt duży, czysty, łazienka z dużą kabiną przysznicowaą, przesrtronna ale oddziela ją od pokoju cięnka ściana z całkowitym brakiem izolacji akustycznej i wszystko co się dzieje w np. toalecie słychać w pokoju. Rezerwowaliśmy pokój na jeden dzień ale potem postanowiliśmy przenocować jeszcze jedną noc i zarezerwowaliśmy inny pokój (ten pierwszy był już zarezewowany przez kogoś innego) Drugi nasz pokój okazał się małym pokoikiem na poddaszu i jego standard bym ocharakteryzował jak niski. Długo w tym pokoju nie przebywaliśmy gdyż okazało się, że nie działała klimatyzacja. Po zgłoszeniu problemu na recepcję uprzejmie zaproponowano nam przenieść się w pokój na parterze. I to już był standard wysoki. Duży pokój z dużym łóżkiem, i też dodatkowym tapczanem, przestronna łazienka z wanną. Generalnie to fajny jie zbyt duży hotelik z dużym potecjałem i na pewno wymaga doinwestowania, np. w każdym z trzech pokojów telewizory były tanie i stare jeszcze z dekoderami i dwoma pilotami. Pokoje czyste, śniadania jak najbardziej w porządku. Hotel jest cichy i spokojny. Obsługa cały czas była miła i bardzo pomocna za co chcę Państwu bardzo podziękować. Następnym razem gdy będę wybierał się do Krakowa śmiało mogę tu wrócić. Pozdrawiam serdecznie Państwa z obsługi.
-
Łukasz W. (fikanderek) ★★★★☆
Bardzo przyjemny i czysty mały hotel. Obsługa jest również bardzo profesjonalna i miła. Trochę biedne mają śniadania biedne - niewielki wybór i jak na prawie centrum Krakowa, brakuje wegańskich opcji (np. mleka roślinnego, które uważam za standard w hotelu na pewnym poziomie). Generalnie polecam.
-
Adrian Dudek ★★★★★
Wizytę uważam za udaną, przemiła obsługa, zero problemów, przede wszystkim pomocna, hotel jak najbardziej na plus.
-
Justyna Stanowska ★☆☆☆☆
Byłam gościem hotelu wraz z mężem w dniach 14-15 października 2022 roku. Wymeldowaliśmy się o 10:40 i zobaczyliśmy, że dostaliśmy mandat, chociaż informowaliśmy obsługę, że około 11:00 wymeldujemy się i potrzebujemy na ten czas parkingu. Państwo w odpowiedzi (dokładniej była to właścicielka hotelu) obiecała mężowi wykupić do 11:00 miejsce parkingowe i zapewniała, aby nie przejmować się tą sprawą. Po poinformowaniu właścicielki hotelu o mandacie umyła od sprawy ręce i nie chciała ponieść odpowiedzialności. W rezultacie musiałam ponieść stratę za jej pomyłkę.Gdyby nie oferowała swojej pomocy, sami zajęlibyśmy się opłaceniem parkingu na ten czas. Summa summarum pobyt w tym miejscu zapamiętam jako przykry. Nie polecam wizyty w tym miejscu. Właścicielka najpewniej jest nastawiona wyłącznie na zysk, ale takimi praktykami nie przysporzy sobie zadowolonych klientów.
-
Aleksandra Nowak ★★★★★
Świetny hotel w super lokalizacji – spokojne przejście do rynku spacerem. Umieszczony w cichej uliczce, z parkingiem dla gości. Smaczne śniadania, każdy znajdzie coś dla siebie. Czysty pokój, wygodne łóżka i bardzo miła, pomocna obsługa. Hotel na plus, również biorąc pod uwagę cenę do udogodnień, które proponuje. Polecam, również na wypad z rodziną!
-
Michał Wietrzyński ★★★★★
Hotel w niedalekiej odległości od rynku, można się dostać spacerem w 15min. Pokoje bardzo ładne, łazienka w kamieniu zrobiła na mnie wrażenie. Wygodne łóżko i ciekawe zaskoczenie w postaci telewizji satelitarnej (i tak nie oglądałem, na naziemniej leciał jakiś film klasy B z Cagem). Nie działała waga w łazience, poza tym polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Grottger Luxury Boutique Hotel?
Grottger Luxury Boutique Hotel znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 27, Krowodrza, 30-033 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Grottger Luxury Boutique Hotel?
Można skontaktować się z Grottger Luxury Boutique Hotel pod numerem +48 122 945 353
Jak można dotrzeć do Grottger Luxury Boutique Hotel?
Do Grottger Luxury Boutique Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku