Śniadania bardzo dobre, łóżka Bardzo wygodne, obsluga miła. Niestety hotel jest już mocno "zużyty", widać to na ścianach. Pokoje nie są wygłuszone. No i cena biorąc pod uwagę dodatkowo płatny parking, hotel o lepszym standardzie we Wrocławiu mam w tej cenie za 2 noce a nie za 1. Na szybki nocleg jest ok ale na dłuższe pobyty nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Lenartowicz ★★★☆☆
-
Katarzyna Barnaś ★★★★★
Przejazdem przez krakow udało nam sie bez żadnych problemów zrobic booking na pokój w środku nocy, obsługa bardzo miła, duży plus dla mnie byla możliwość kontaktu poprzez WhatsApp niestety z innymi hotelami był dramat ponieważ informacje na internecie były ze check in 24h a niestety to nie prawda, tutaj żadnego problemu. Polecam
-
MistiQe ★★☆☆☆
Hotel bardzo ładby, obsługa bardzo miła. Niestety wzięliśmy łóżko dwuosobowe, gdzie dwa łóżka są złączone w jedno i trzeba spać, jak w oddzielnych dwóch łóżkach.+ Dwie małe kołdry, gdzie trzeba znów spać w osobnych kołdrach. Nie po to się rezerwuje łóżko dwuosobowe, żeby spać oddzielnie, bo spada się między łóżka. Dałbym ogólnie większą ocenę ale jestem bardzo zawiedziony. Pozdrawiam.
-
Sandra Koziol ★★☆☆☆
Witam. Zacznę od największego problemu w hotelu ! Konkretnie to parking. Byłam wielu hotelach , ale nigdy w życiu nie musiałam płacić za parking w hotelu z którego korzystałam. Nie dość że płacisz za sam hotel to jeszcze dodatkowo za parking, lecz największą frustracją dla mnie był wielkość tego parkingu. Samochód na samochodzie. Na dodatek wieczorem pod hotel podjechał autobus wycieczkowy z turystami , który zaparkował tak blisko naszego auta że każdy kto wysiadał z niego przejeżdżał wielką walizka i skrobał nasze auto. Pokoje też zostawiają wiele do życzenia. Po jednej nocy spędzonej w tym hotelu jestem cała pogryziona przez roztocza i pluskwy. Jeszcze temat śniadania. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim że wchodząc na śniadanie Panie które je wydają krzyczą z drugiego końca sali z którego pokoju jesteś. Chora sytuacja. Na śniadanie przyszła Pani z innego kraju , która od razu zostawała zaatakowana w języku polskim z którego jest pokoju.Pani z obsługi zamiast użyć języka angielskiego , dalej zasypywała pytaniem „jaki numer pokoju” Brak profesjonalizmu. Powinno być to rozwiązane inaczej. Jeśli chodzi o samo jedzenie to nie było źle ale jak na hotel 4* spodziewałam się czegoś więcej. Nie polecam !
-
Przemyslaw Lasecki ★★★★★
Pobyt w hotelu Grand Polonia oceniam bardzo wysoko – 5/5! Lokalizacja rewelacyjna – blisko centrum, a jednocześnie spokojnie i cicho. Pokój czysty, dobrze wyposażony, łóżko bardzo wygodne, klimatyzacja działała bez zarzutu. Obsługa przemiła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Śniadanie bardzo dobre, urozmaicone – każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny drobny minus to płatny parking – 40 zł za dobę. Warto o tym wiedzieć wcześniej, ale mimo to uważam, że stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej na plus. Zdecydowanie polecam i z przyjemnością wrócę!
-
Daniel M ★★★★★
Pokoje bardzo dobrze wyposażone, czystość na najwyższym poziomie. Obsługa pomocna o każdej porze dobry Hotelowa restauracja serwuje świetne jedzenie dla wybrednych smakoszy
-
Totally ★★★★★
Przesympatyczna obsługa, obsługa na najwyższym poziomie, wszelkie standardy hotelu zachowane. Pokoje czyste, schludne, dobrze zaopatrzone. Cały pobyt bezproblemowy, a przyjęli mnie w patowej sytuacji, gdy poprzednie zakwaterowanie (Hotel Major, ogólnie nie polecam) miało pluskwy w pokoju. Musiałem wrócić dzień wcześniej, nie było problemu ze zwrotem, 3 dni robocze i pieniądze na koncie.
-
Bartek B ★★★★★
Bardzo fajny hotel, niczego mu nie brakuje, pokoje czyste normalnej wielkości ale miałem aneks i mikrofalówkę co jest niespotykane. Dobre jedzenie w restauracji ale śniadania średnie, mogliby poprawić świeżość i wybór. Ogólnie POLECAM
-
Piotr Kobylarz ★★★★★
Dzień dobry. Jeśli chcecie, tak jak miałem tą przyjemność osobiście, przekonać się jak to jest odbyć podróż statkiem bez strachu przed chorobą morską, to jedynym sposobem i wyjściem a właściwie wejściem na pokład statku przy ulicy Conrada jest zacumowanie na kilka nocy w tym, że niezwykle majestatycznym miejscu. Niech wszem i w obec będzie wiadomo, że istnieje taka alternatywa, dla klasycznego sposobu podróży morskiej. Co ważne, że nie jak Jonasz z "Księgi Jonasza", podróż odbywamy pod pokładem a w luksusowych warunkach. Oczywistym dla całego personelu, że pozwolę sobie wspomnieć o życzliwości i bardzo dosadnym i konkretnym podejściem dyrekcji dla każdego, nawet majtka pokładowego. Niezwykle intrygujące miejsce, które powinno stać się jedną z wielu ikon i miejsc must have, do poznania i zakochania sie w Krakowie. Wyrazy szacunku Piotr
-
Katarzyna Waligórska ★★★★★
Przepiękny hotel i wspaniała obsługa. Napewno wrócimy ze znajomymi. Szczególne podziękowania dla managera Krystiana, który jest profesjonalistą. Przez cały nasz pobyt był bardzo pomocny i wykazywał bardzo duże zainteresowanie gośćmi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Conrad?
Hotel Conrad znajduje się przy Josepha Conrada 29, Prądnik Biały, 31-357 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Conrad?
Można skontaktować się z Hotel Conrad pod numerem +48 122 930 000
Jak można dotrzeć do Hotel Conrad?
Do Hotel Conrad można dotrzeć, korzystając z poniższego linku