Przegląd katalogu
- 25 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 25 wyników
Przeglądaj dostawa w Oświęcimie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 25 wyników w Oświęcimie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 20,874 opinii i ocen.
“Dla mnie najlepsza pizza w Oświęcimiu. Ciasto idelanie wypieczone i dobre w smaku. Składniki na pizzy bez zastrzeżeń i oczywiście można sobie dobierać czy zmieniać. Trzy rodzaje wielkości (32, 40 i 50), więc każdy będzie zadowolony. 50 cm spokojnie wystarczy dla dwóch osób a nawet myślę, że i trzy osoby zaspokoją swój głód.”
“Pań Eryk grał na 18-stce syna, było super. Dj grał taką muzyce jaką chcieliśmy i przy której wszyscy dobrze sie bawiliśmy.Młodzi i starsi bawili sie do samego końca. Światła, dym, nagłośnienie extra. Serdeczne polecam.”
“Odwiedziłem ostatnio restaurację KFC i jestem naprawdę bardzo zadowolony! Jedzenie było świeże, pyszne i podane w ekspresowym tempie. Obsługa na najwyższym poziomie – szczególne wyróżnienie należy się pracownikowi z plakietką Krystian. Mega pomocny, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty. Widać, że zna się na swojej pracy i zależy mu na zadowoleniu klientów. Dzięki niemu wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Zdecydowanie polecam!”
“Jeśli szukacie Państwo kwiaciarni w Oświęcimiuz pocztą to polecam z całego serca . To najpiękniejszy bukiet jaki otrzymałam !”
“Jedzenie pyszne , szystko świeże jak to w piekarni, bardzo miłe Panie z obsługi , klimatycznie średnie bo nie jest to typowa kawiarnia tylko dołożony stoli umożliwiający wypicie kawy i zjedzenie ciastka. Ale lokal polecam”
“Byłem towarzysko w piątek wieczór. Miejsce było bez rezerwacji, ale „ostatnim rzutem” Miejsce parkingowe - nieopodal - w rynku, w godzinach do 18 trzeba opłacić parking, niedaleko od restauracji, Menu ciekawe, Wybór - dobry, smak- jak najbardziej na tak. Dla dwóch osób żeby „pojadły” około 250-300zl.”
“Rewelacyjna buda z zapiekankami, przemiła pani, oby tak dalej ☺️”
“Super apteka ceny przystępne i miła obsługa pan farmaceutek”
“Pani florystka była niesamowicie kompetentna i przyjazna, pomogła mi stworzyć cudowny bukiet z liliami, które były moim wymaganiem❤️ Bardzo miła atmosfera i dość szeroki wybór kwiatów. Serdecznie polecam”
“Na miejscu zestaw i kebab jest ok. Kubełki to jakaś parodia. Kubeł sałaty i 5 kawałków spalonego, starego, suchego mięsa. Bo tam go można wcisnąć. Następnym razem pofatyguje się z tym kubełkiem na miejsce bo to są jakieś jaja robione z ludzi którzy zamawiają na wynos tam się wciska wszystko bo nikt się nie poskarży. Dwie gwiazdki przez niedbałość o posiłki na zamówienie. Muszę przyznać że po bardzo długim okresie postanowiłem zrobić zamówienie z dostawą, zobaczyć czy coś się zmieniło. Jestem bardzo miło zaskoczony. Dostarczony zestaw kebab był naprawdę sporych rozmiarów, przede wszystkim przepyszny, bez żadnych ukrytych niespodzianek. Po kilku już zamówieniach jakość w dalszym ciągu jest bardzo dobra. Więc zmieniam z dwóch gwiazdek na pięć ponieważ nie ma się do czego doczepić. Oczywiście Polecam”
“Restauracja jest bardzo przestronna, z dużą ilością stolików wewnątrz i w ogródku przed wejściem. Pizza przepyszna, na cienkim cieście i z dużą ilością świeżych składników. Obsługa bardzo miła i pomocna. Gorąco polecam!”
“Piękne, klimatyczne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem! Bardzo miła obsługa! Polecam!”
“Fachowa i profesjonalna obsługa. Błyskawiczna dostawa narzędzi potrzebnych w nagłej sytuacji. Serdecznie Polecam”
“Zamówienie złożone zostało przy barze. Pani obsługująca od razu poinformowała o czasie oczekiwania na pizze 30 min (dwa inne stoliki były zajęte przed nami). Zamówiliśmy Calzone oraz pizze ... Czas oczekiwania taki jak było wspominane. Calzone potężne, większe niż pizza pomimo podania na tym samym talerzu. Ciasto miękkie, puszyste, dobrze wypieczone złote na bokach, przypieczone na górze, delicje. Sos pomidorowy znajdujący się wewnątrz, swojski, obłędny w smaku. Wypełnieniem ciasta były min dobrej jakości szynki, czerwona cebula, pieczarki (mogę coś jeszcze pominąć). Ogólnie majstersztyk. Pizza również pyszna ze sporymi kawałkami kurczaka. Ser w obydwu ciągnący się. Obsługa miła, zgadana co zobaczyć można na otwartej kuchni połączonej z salą. Byliśmy świadkami przygotowania wspaniałego ciasta. Cieszylibyśmy się jednak by bardziej przykładali się do sprzątania stołów, nie jedynie na zebraniu talerzy. Mieliśmy nie mało pozostałości po poprzednich gościach typu mięso oraz paprochy. Dodatkowo minusem są tępe noże oraz talerze po kilku przejściach ślizgające się na stole przy próbie krojenia ciasta tępym nożem. Choć wystarczyłyby nawet jakieś maty by móc skupić się na nadzwyczajnym smaku zamiast krojeniu. Toaleta dość zadbana, znajduję się w niej również stelaż do przewijania dzieci.”
“Bardzo miła Pani, fajne ubrania w dobrej cenie.”
“Polecam! wszystko szybko zalatwione. Bede dalej korzystac! :)”
“Wielokrotnie zamawialiśmy na odbiór osobisty, 2 razy byliśmy na miejscu i muszę to powiedzieć wprost - to powinien być wzór dla wszystkich DaGrasso w Polsce! Powtarzalność smaku, jakości, obsługi klienta na najwyższym poziomie. To jest DaGrasso jakie zapamiętałem z lat młodzieńczych i szukałem dosłownie wszędzie! Fantastyczna pizza, technicznie pod każdym względem bez zarzutu, jak na sieciówkę przywiązują wagę do każdego detalu, nawet w dniach, gdy jest duży ruch. Ilość składników ponad przeciętną. Mój pewniak jeśli chodzi o pizzę w okolicy, nigdy mnie nie zawodzi! Dziękuję obsłudze i pracownikom kuchni robicie fanstatyczną robotę!”
“Mimo późnego czasu zamówienia z pyszne.pl (21.00 ) jedzenie przyszło bardzo szybko, było ciepłe i przepyszne!! Calzone zaskoczyło nas swoim rozmiarem. Serdecznie polecam!!”
“Trochę dużo ludzi, i ciężko było znaleźć miejsce siedzące. Zamówienie szybko przyszło i wszystko z zamówieniem było w porządku. Obsługa bardzo miła i wyrozumiała. Toaleta dostępna. Parking cały zawalony. Było bardzo czysto.”
“Zawsze kiedy jestem w tym sklepie mogę liczyć na pomoc pracowników i dobre doradztwo. Duży wybór zabawek, pluszaków i ubrań. Nigdy nie wychodzę z pustymi rękami.”
“Polecam to miejsce, pizza wyśmienita, miłe kelnerki oraz bardzo dobre tortille. Przyszliśmy z polecania nie zawiedliśmy się.”
“Ładne ciuszki w dobrej cenie. Przemiła obsługa.”