Przegląd katalogu
- 29 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 29 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Oświęcimie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 29 wyników w Oświęcimie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 7,955 opinii i ocen.
“Wino, obsługa, miejsce - uzależniają od siebie. Małe lecz przytulne wnętrze, bardzo sympatyczna właścicielka, wspaniałe wino i bardzo duży wybór. Polecam przede wszystkim wino lane z beczki (szczególnie pyszne jest gruszkowe i jagodowe, a ostatnio dołączyło do tej listy również truskawkowe). Serdecznie wszystkim polecam odwiedzić to miejsce i spróbować!”
“Super sklep, właściciele mega pomocni w wyborze alkoholu.”
“Bardzo fajny sklep. Bardzo dobre ceny, duży wybór. Polecam bardzo.”
“Dobre ceny, duża pomoc przy wyborze zakupu towaru.”
“Pani florystka była niesamowicie kompetentna i przyjazna, pomogła mi stworzyć cudowny bukiet z liliami, które były moim wymaganiem❤️ Bardzo miła atmosfera i dość szeroki wybór kwiatów. Serdecznie polecam”
“Bardzo miła obsługa. Najlepsza żabka”
“Moja ulubiona Żabka kiedy wracam tamtędy z robienia zdjęć ptakom. Obsługa też bardzo w porządku.”
“Bardzo uprzejmy i pomocny personel,tej Żabki zdecydowanie deklasuje większość znanych mi placówek tej sieciówki.Człowiek życzył by sobie takiej obsługi na codzień jaką oferują pani Sylwia i Aurela akurat z tej Żabki,pozdrawiam serdecznie przy okazji obie panie.”
“Żabka super! Obsługa też super, ale gdzie jest Pan Norbert?!”
“Panie które tam pracują robią dobra robotę. Jak ktoś przychodzi po uśmiech od tych pań to jest idiota. Nie zawsze trzeba się uśmiechać czasem coś cię boli masz gorszy dzień . A takie dzbany które dają jedna gwiazdkę za brak uśmiech to żenada.. Polecam.”
“Biedronka nowa, mały ruch panujący w sklepie i uprzejma obsługa. Mogę polecić.”
“Standardowa żabka. Otwarta w niedziele i święta od 10 do 19. Sporo promocji na piwo. Można odebrać paczkę i zjeść coś na ciepło. Serwują również kawę.”
“Bardzo miła obsługa nawet jak zabrakło 50 groszy zawsze ktoś dołoży”
“Często tu przyjeżdżam, nie jest przeładowana jak w innych, miła obsługa, duży parking”
“Pozdrawiamy Panią Sandrę która ma niesamowite poczucie humoru! Więcej takich ludzi jak Pani”
“Super wybór alkoholi w przystępnych cenach. Napoje z lodówek zawsze bardzo dobrze schłodzone.”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Obsługa na najwyższym poziomie! Pani w blond włosach, zawsze uśmiechnięta, uprzejma i pomocna. Potrafi doradzić, szybko obsłużyć nawet przy dużej kolejce, a przy tym tworzy bardzo miłą atmosferę. Widać, że lubi swoją pracę i dba o klientów. Dzięki niej zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność – aż chce się wracać!”
“Zawsze bardzo miła obsługa w weekendy :)”
“Dostałem pizzę i w smaku była jak karton przypalona i zimna”
“Żabka, jak Żabka. Drogo, ale i tak jej potrzebuje instrukcji będę z niej korzystał.”
“Miła obsługa. Bardzo ładny i dobrze zatowarowany sklep.”
“Moje doświadczenia w sklepie Biedronka zawsze były bardzo pozytywne. Zawsze znajduję tam szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Obsługa jest przyjazna i pomocna, a sklep jest czysty i schludny. Dodatkowo, często oferują promocje i rabaty, co dodatkowo zachęca do robienia zakupów. Polecam Biedronkę wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach.”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem kultury obsługi. Pani była niezwykle uprzejma i pomocna. Zakupiony przeze mnie hot dog był bardzo świeży.”
“Bardzo fajny sklep dużo towaru miła obsługa”
“Mam tu dwie kasjerki, które darzę sympatią. Z jedną zawsze trochę porozmawiam, gdy wpadam tam przed lub po pracy (jasne upięte włosy), a dziś zaskarbiła sobie moją sympatię nowa, młoda pracownica. Widać, że jest pełna energii i od razu nawiązałyśmy fajny kontakt:))”