Opinie

  1. Andrzej Dobrowolski ★★★★★

    Przyszliśmy z polecania i nie zawiodło nas. Bardzo dobra lemoniada, dobrze wypieczona pizza oraz bardzo dobre burrito smash. Polecam oraz napewno odwiedzimy kolejny raz.

  2. Łukasz Cholewa ★★★★★

    Polecam to miejsce, pizza wyśmienita, miłe kelnerki oraz bardzo dobre tortille. Przyszliśmy z polecania nie zawiedliśmy się.

  3. Mateusz domatalski ★☆☆☆☆

    mieliśmy przyjemność odwiedzić miejsce z prakterka przed seansem do kina na obecność 4 poinformowaliśmy panią że mamy seans na 18:30 byliśmy o 17:20 zamówienie przyszło bardzo opóźnione oraz państwo którzy przyszli po nas zamówienia dokładnie to samo i dostali szybciej jedzenie niż my mięso w burgerze bylo surowe także bułka była twarda miałem bardzo dużą chrząstek w tym mieśie bardzo nie polecem zawiedliśmy się a tak polecają to ..

  1. Emilia Wysogląd ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam tę restaurację. Po ponad godzinie czekania nie otrzymaliśmy żadnego jedzenia, a jedynie napój. Gdy zwróciliśmy uwagę obsłudze, zamiast wyjaśnienia usłyszeliśmy udawanie, że nie wiedzą, co zamówiliśmy. Cała sytuacja była nieprofesjonalna i bardzo nieprzyjemna. Strata czasu i nerwów – na pewno tam nie wrócę

  2. Grzegorz Kacorzyk ★☆☆☆☆

    Reklamują się, że mają najlepszą pizzę w Oświęcimiu, cóż, nie jest to prawda. Pizza się rozpada, mało składników, sztuczny w smaku ser, a ciasto nawet nie jest słone. Zapomnieli o sosie. Stosunek ceny do jakości pizzy jest kpiną, nie zapominajmy o płatnym dowozie kilometr od lokalu. Nie polecam nikomu, typowa masówka, nigdy więcej nie zjem od nich nic.

  3. Dominika S ★★☆☆☆

    Wczoraj byliśmy tam z mężem i bardzo długo czekaliśmy na to aby przyszła kelnerka i zebrała zamówienie, druga rzecz to ubiór kelnerki nie na miejscu z koszula przywiązaną przy tyłku i z odkrytym brzuchem, bardzo dziwne że szef czy szefowa resutacji nie reaguje na ubiór pracownika. Też długo czekaliśmy aby podeszła do stolika i zabrała talerze. A tak to jedzenie pyszne, tylko obsługa to zero!

  1. Darknes Darknes ★☆☆☆☆

    Pizza się zepsuła nie dopieczona oliwa z oliwek to woda, zamawiasz sosy za które płacisz a ich nie dostajesz. Jak byłem zadowolony to ost zamówienie masakra , albo zmiana pizzermana albo zrobione na odczep się.

  2. B. K. ★★★★☆

    Pizza pycha, klimat restauracji taki sobie ( dla mnie za ciemno, brak okien , jakiegoś widoku ), obsługa miła . Niestety nie przywiązuje się tu uwagi do detali takich ,jak dokładne sprzątanie ( zdjęcie dołączam na dowód- widok nad stolikiem ).

  3. Wojar ★★☆☆☆

    Jedzenie dobre ale nie dociera na czas na pizze czekałem prawie 3 godziny szybciej bym sam sobie skoczyło do sklepu i ja zrobil Pizza po dotarciu wygląda jak na zdjęciu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hammurabi?

Hammurabi znajduje się przy Powstańców Śląskich 1, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hammurabi?

Można skontaktować się z Hammurabi pod numerem +48 570 090 812

Jak można dotrzeć do Hammurabi?

Do Hammurabi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements