Przegląd katalogu
- 3,872 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 3872 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,872 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 2,085,150 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera cafe z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Chrzanów, Bochnia, Wadowice i innych.
“Wstąpiliśmy przejazdem, zachęceni opiniami bo szukaliśmy miejsca gdzie można zjeść dania bezmięsne. I nie zawiedliśmy się. Zamówiliśmy pieczony batat z czarną soczewicą, pieczony ziemniak z polędwiczką wieprzową i borowikami, a także porcje sałatki z kozim serem. Muszę przyznać że byliśmy zadowoleni z dań, z połączenia rodzajów potraw, przybrania ich a także z ich smaków. Gratulacje dla szefa kuchni! Warto polecić innym za niekonwencjonalne potrawy serwowane w tym lokalu.”
“⭐⭐⭐⭐⭐ Zatrzymałem się w Rabatka Cafe podczas przejażdżki rowerowej i to był świetny wybór. Podwójne espresso za 11 zł – aromatyczne, mocne i idealnie przygotowane. Do tego deser malinowo-rabarbarowy za 15 zł, naprawdę pyszny i świeży. Świetna jakość i bardzo dobre ceny. Zdecydowanie warto tu zawitać – ja na pewno wrócę!”
“Fajna kameralna kawiarnia w centrum Krakowa. Bardzo klimatyczna, świetnie urządzona - można na chwilę przenieść się do Włoch. Kilka wariantów kawy, jest w czym wybierać, a walory smakowe wyśmienite! Do wybory także kilka ciekawych słodkich pozycji - jedliśmy tartaletkę pistacjową, sernik na zimno z kajmakiem oraz tartę jabłkową - wszystko smaczne i godne polecenia. Bardzo miła i sympatyczna obsługa obsługa. Dodatkowo Pan obecny za ladą stwierdził, że zrobiliśmy spore zamówienie i dorzucił rabacik, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy, a syn dodatkowo dostał paczkę ciasteczek. Oprócz rzeczy serwowanych na miejscu można kupić trochę gotowych produktów i zabrać do domu (słodycze, napoje, przetwory). Kawiarnia zrobiła na nas wrażenie i na pewno wrócimy i przetestujemy pozostałe pozycje z menu.”
“Bardzo fajne, sąsiedzkie miejsce. Idealne na lody i kawkę po przedszkolu czy w drodze ze szkoły. Powiew świeżości w Bronowicach. Ostatnio wprowadzili lody dla psów, które nasz uwielbia.”
“Świetne miejsce. Pyszne ciasto, pyszna kawa, przemiła obsługa i cudowny klimat. Zdjęcia mówią same za siebie. Na pewno wrócę przy okazji kolejnych odwiedzin w Krakowie.”
“Jedzenie było pyszne. Zamówiłem naany z warzywami bo chciałem zjeść coś niewielkiego na okienku między zajęciami a porcja okazała się obiadowa! Warto przyjść w więcej osób i podzielić się pysznościami, bo ceny są bardzo adekwatne do ilości i smaku zarazem”
“Warto czasem wpaść na Zgodny 7 na kawę do NOWEJ. Jest klimacik w środku, miła obsługa, dużo miejsc siedzących. Kaw do wyboru, ciasta, ciastka. Polecam. Lubię tu wpadać jak jestem w okolicy.”
“Swietny lokal z dobrym zasobem gier. Na miejscu mozna kupic kawe, herbate, piwo, lemoniade. Kazdy cos znajdzie dla siebie. :) Miejsc jest sporo. Przyszlismy w 6 osob. Nie trzeba bylo zadnej rezerwacji. Bez problemu znalezlismy stolik. Mozna wziac do stolika jedna gre. Jak skonczysz grac i ja odlozysz na miejsce to mozesz wziac kolejna.”
“Przepyszna kawa ❤️. Można zabrać ze sobą i delektować się na spacerku w przemiłej okolicy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam.”
“W zabytkowym budynku dworca kolejowego, z pokaźnym regałem książek, w bezpośrednim sąsiedztwie biblioteki. Przyjazna obsługa, naprawdę pyszna kawa, małe i większe desery. Fotele wygodne do czytania lub po prostu bycia tu. Bardzo przyjemne miejsce.”
“Klimatyczne, spokojne miejsce, jeżeli chcecie spokojnie zjeść deser, wypić kawę, to tylko Cafe Bergson ! Gdy tylko mam okazję, odwiedzam. Polecam.”
“Śniadanko zamówione dnia 15.09.2025 r. Jajecznica na boczku, szakszuka i tarta ze śliwkami. Wszystko było pyszne, godne polecenia. Obsługa miła i uczynna. Fajny widok z góry na Krupówki”
“Po zjedzeniu obiadu postanowilismy zjeść "coś słodkiego". Trafiliśmy do PasteLova. Bardzo przyjemne miejsce. Czysto schludnie, obsługa z uśmiechem na twarzy. Zamówiłem m. In. Ostatnie Brownie pytając wcześniej o to które panie kelnerki polecają... Po krótkiej chwili otrzymałem do stolika, podgrzane Brownie, gdyż Pani z obsługi stwierdziła że takie będzie mi lepiej smakować... No powiem szczerze bomba - dziękuję,pychota. Córka zjadła galaretkę, żona tort lodowy. Wszystko bardzo dobre, polecam. Miejsce klimatyczne. Napewno jeszcze kiedyś tam zawitamy.”
“Rogale palce lizać , ciasta niebo w gębie.”
“Miałem okazję odwiedzić Mech Café w Parku Bednarskiego i jestem absolutnie zachwycony poziomem obsługi. Szczególnie wyróżniła się przemila i niezwykle elegancka Pani Małgorzata, która sprawiła, że ta wizyta była niezapomniana. Pani Małgorzata podeszła do mnie z wielkim uśmiechem i pełnym profesjonalizmem. Zaserwowała mi pierwszorzędną kawę, doskonała temperatura, idealny smak i pięknie zaprezentowana. Ale to nie wszystko – dzięki jej rekomendacji skosztowałem lodów o smaku czarnego bzu na limonce. To była prawdziwa eksplozja smaków: delikatna kwaskowość limonki świetnie podkreślała aromatyczny czarny bez. Absolutnie mistrzowskie połączenie! Dodatkowo atmosfera w kawiarni idealnie pasuje do otoczenia parku, cicha, spokojna, a przy tym stylowo urządzona. Obsługa była szybka, uważna i pełna życzliwości. Czułem się tam bardzo mile widziany. Jeśli chcesz napić się wyśmienitej kawy i spróbować deseru, który zapada w pamięć, Mech Café z taką obsługą, jak od Pani Małgorzaty, to miejsce nie do przegapienia. Zdecydowanie wrócę tam następnym razem!”
“Bardzo miła kawiarnia z dobrą kawą. Przelew mały 15 zł - dość sporo choć plus za ziarno. Ciekawe propozycje deserów i przekąsek. Duży plus za możliwość wejścia z psiakiem”
“Bardzo dobre śniadania z pyszną kawą. Miły klimat, przy okazji można zakupić artystyczne przywieszki. Jedyna rzecz o której mógłbym się przyczepić to czas oczekiwania który trwał około godzinę. Fakt byliśmy uprzedzeni bo przed nami weszła 8 osobowa ekipa. Ale warto poprawić wydajność. Tak to super. Chętnie wrócimy.”
“Duzy wybór, bez problemu znajdzie się towar na rozbudowane śniadanie lub gotówce z bil.”
“Niesamowite miejsce, jedzenie świeże i bardzo smaczne. Ciekawe doświadczenie tak przyjść z psiakiem na śniadanie i też mu coś zamówić.”
“Urocza , niewielka kawiarenka z fantastycznymi ciastami z pistacja. Lokal niewielki za to Bardzo przytulny. Jedzenie Bardzo smaczne. Ciasta nie sa za slodkie. Duzy plus za mozliwosc zjedzenia na zewnatrz - sa stoliki. Napewno tu jeszcze zagladne.”
“Bardzo miła obsługa!!! Jedna z milszych z jaką się spotkałam :) Napoje ciepłe pyszne. Na pewno wrócimy!”
“Super klimatyczne miejsce, idealne na wypad ze znajomymi. Ogromny wybór gier planszowych każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pizza smaczna, kawa trochę za mocna, a ceny przyzwoite. No czasem są dwa przymilne kotki.”
“Cudne miejsce aby spędzić czas z przyjaciółmi. Wielki wybór gier. Cudowna atmosfera i ludzie na barze”
“Kupiłam w Cafe Breizh Torcik Kijowski. Porcja dla 4-6 osób. Jak to się mówi- niebo w gębie. Beza, krem i orzechy. Bardzo miła obsluga. Są jeszcze inne pyszności. Warto zboczyć z gwarnej ul. Długiej na spokojny róg pl. Słowiańskiego i ul. Krowoderskiej.”
“Śniadanie zjedliśmy we czwórkę. Jedzenie było pyszne, obsługa obojętna. Nie mam ochoty wracać, chyba że będę w pobliżu i będę miał ochotę na pyszną kawę i ciasto Napoleon. Późne śniadanie dla czterech osób kosztowało 250 złotych.”
“Przepyszne miejsce śniadaniowe na mapie Krakowa! Dość duże porcje, świeże warzywa a pieczywo chrupiące, świetnie skomponowane talerze. Często trzeba poczekać na stolik ale naprawdę warto. Obsługa bardzo szybka i sympatyczna (Pani Nina). Na Starym Mieście, blisko dworca.”
“To była nasza pierwsza wizyta w Ziarnie i na pewno nie ostatnia. Nie byliśmy szczególnie głodni ale wzięliśmy na spróbowanie krułasanta z łososiem, był pyszny i przede wszystkim duży. Później trzeba było zjeść coś słodkiego więc wjechał Kopiec Kreta i pyszne, wilgotne Brownie z mascarpone. Obydwie pozycję świetne. Do picia mieliśmy herbatę mrożoną, świetnie orzeźwia. Tonic Espresso i Ice Latte super, lecz jedynie bita śmietana w kawie mrożonej mogła by być chociaż odrobinę słodka. Ogólnie było pysznie, trochę długo czekaliśmy ale na pewno będziemy wracać na śniadania lub kawkę i ciacho.”
“Jedzenie pyszne , szystko świeże jak to w piekarni, bardzo miłe Panie z obsługi , klimatycznie średnie bo nie jest to typowa kawiarnia tylko dołożony stoli umożliwiający wypicie kawy i zjedzenie ciastka. Ale lokal polecam”
“Przemiła obsługa! Pieczywo pierwszorzędnej jakości i bardzo smaczne. Jestem uczulona na wypieki drożdżowe które uwielbiam a tutejsze pączki krzywdy mi nie zrobiły.To wystarczający argument aby odwiedzać tę piekarnię.”
“Bardzo przyjemna kawiarnia. Z oferty restauracyjnej niestety nie korzystaliśmy, wypieki i kawa bardzo dobre.”