Przegląd katalogu
- 3,872 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 3872 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,872 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 2,085,150 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera cafe z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Chrzanów, Bochnia, Wadowice i innych.
“Bardzo dobra pizza a także obsługa.”
“Smutny, nie uśmiechnięty barman, za to barmanka jest duszą tego lokalu, generalnie pozytywnie:) dobry wybór piw. Zdaniem ekipy najlepszy lany Guiness jaki mieli okazję pić.”
“Świetne miejsce na kawę przed sensem. Przepyszna fiat white z ekstremalnie sztywną pianą - dawno nie piłam lepszej. To samo herbata - świetna jakość. Fajny klimat: z jednej strony widok na Aleje Trzech Wieszczów, a z drugiej symbol kina, czyli wiadoma mozaika. Sympatyczna obsługa.”
“Pysznie idealne rozpoczęcie dnia. Proste ale jakże dobre połączenia składników i smaków, omlet z mozzarellą i sosem tzatziki- niby banał ale jakże efektowny. Wystrój tez super, podoba mi się ten prlowski klimat.”
“Wspaniała kawa mrożona z gałką ulubionych lodów. Aromatyczne mocne espresso. Miła obsługa. Można usiąść na zewnątrz. Polecam to miejsce.”
“Bardzo przytulnie, kawa smaczna, obsługa miła i ciasta „bez niczego” bardzo dobre, ponad standard takich miejsc. Ceny całkiem atrakcyjne”
“Pyszne jedzenie, ciekawe drinki, na zewnątrz fajny klimat, z widokiem na krakowskie sukiennice. Przemiła obsługa, zwłaszcza pani Katia ☺️ zadziwiające, żeby kelnerka tak dobrze potrafiła opisać skład drinka i jeszcze doradziła, który wybrać. Polecam to miejsce.”
“Bardzo przyjemne miejsce, idealne do wyjścia z partnerem, drinki mocniejsze niż w innych miejscach, bardzo smaczne, byliśmy we wtorek, miejsce zaciszne, obsługa uśmiechnięta, grzeczna. Ceny drinków na normalnym poziomie. Polecam i będąc w Krakowie napewno chętnie wstąpię.”
“Bardzo przestronny sklep z bogata ofertą, miła obsługa duży plus za lokalizację ! Ceny przystępne warto mieć aplikacje "BP me"”
“Bardzo dobre miejsce żeby zatrzymać się w trasie i szybko coś zjeść. Jedzenie podano szybko. Obsługa przemiła. A porcje jedzenia duże i smaczne.”
“Byłem tylko raz, natomiast w pełni zasłużone *****”
“Wspaniała kawa i gorąca czekolada, a szarlotka z lodami zabierze Was w kosmos. Gorąco polecam”
“Spędziliśmy tam wczesne popołudnie ( dzień powszedni około 14). Po zakupie biletu czekaliśmy 10 minut aż grupa przed nami skończy wycieczkę po części kawiarni z królikami. Przed wejściem na w.w. należy ubrać obuwie ochronne i zdezynfekować ręce. Przy wejściu czeka opiekun który wyjaśnia zasady oraz rozdaje uczestnikom kubeczki z karmą dla królików ( trawa i jakieś mlecze). Króliki są w boksach do których można wejść. Na drzwiach do każdego boksu jest informacja o maksymalnej ilości osób która może przebywać w tym samym momencie w danym boksie. Główną zasadą to nie głaskany królików które są w swoich domkach. Generalnie króliki są całkiem spore. Można dowiedzieć się o rasie i pochodzeniu pytając obsługę. Dziecko lat 7 zachwycone. Tura trwa 20 minut i jest to wystarczający czas. Po zwiedzaniu warto wypić kawę. Polecam”
“Bardzo przyjemne miejsce z dobrą pizzą! Naprawdę świetna pizza Miła obsługa, wnętrze nawet przytulne. Jest ogródek i sporo zieleni nad Białym Dunajcem:)”
“Ładna, czysta restauracja! Kanapka ze smażonym mięsem jest świeża, gorąca i bardzo smaczna! Ładny widok!”
“Przyjemne miejsce, potrzebne w szpitalu. Kawa ok, dużo przekąsek (kanapki, sałatki, jogurty itd.). Owszem, dość drogo.”
“Chodzę tam dość często. Zazwyczaj jest super, ostatnio za to kelnerki były bardzo zabiegane i na kelnerkę trzeba było bardzo długo czekać. Następnie napoje (herbata i dwa piwka w butelkach) wyszły po 25minutach. Trochę długo. Szkoda, bo akurat rekomendowałam to miejsce koleżankom. Mam trochę żal, ale na pewno dam jeszcze szansę. :)”
“Na początku chciałem pochwalić Panią z obsługi, która pracowała 14 kwietnia ok. godziny 19. Była naprawdę sympatyczna i sama taka obsługa sprawia, że smakuje lepiej. Ale do rzeczy. Celem dla mnie i żony było coś słodkiego po obiedzie, zamówiliśmy IceTea Mango oraz Pancake Kinder. Obie rzeczy bardzo dobre podane w instagramowym stylu. Wystrój lokalu również na plus, pasujący do podawanych potraw. Bardzo fajny pomysł z menu zawierającym zdjęcia zamawianych dań. Polecam :)”
“Chciałbym serdecznie polecić stację benzynową BP. Zawsze spotykam się tu z wysokim standardem obsługi, a jakość paliwa i dostępnych produktów nie zawodzi. Szczególne podziękowania należą się pracownikowi Patrykowi jego profesjonalizm i życzliwość sprawiają, że wizyta na tej stacji to czysta przyjemność. Patryk zawsze służy pomocą, jest uprzejmy i dba o komfort klientów. Dzięki jego zaangażowaniu, stacja BP wyróżnia się na tle innych. Zdecydowanie polecam tę stację i dziękuję za tak wspaniałą obsługę!”
“Wszystko jak należy czysto i schludnie ,miła obsługa a to sie ceni .Paliwo w przystępnych cenach Polecam”
“Dawno chciałem tu wpaść ale nie miałem czasu. W końcu sprawdziłem to miejsce i powiem, że wewnątrz jest fajnie wystylizowane. Ogromne menu w którym można znaleźć wszystko i to z różnych końców świata. A oprócz tego przyjazna Pani o białych włosach, która naprawdę się zna na kawie i dowiedziała mi kilka ciekawostek oraz rozwinęła mity o kawie pod czas jej robienia. Przy okazji na pewno wybiorę to miejsce jeszcze raz właśnie przez tą atmosferę, co tam panuje.”
“Fantastyczna miejscówka! Wyborna jagodzianka, i co istotne - w matcha latte były dobrze zachowane proporcje matchy do mleka, tzn zielony napar był mocno wyczuwalny! Ceny nie są niskie, ale zdecydowanie warto. Widok przy fotelu również oddaje.”
“Polecam dobre jedzenie miła obsługa.”
“Miła obsługa, czysto, bardzo dużo stolików z dostępem do gniazdka”
“Zawsze pyszna kawa i kanapki! Ulubiona kawiarnia w podróży.”
“Jak zwykle wyśmienita kawa... Ale jest coś co wyróżnia tą stacje! Panie tam pracujące potrafią idealnie podgrzać kanapki, są idealnie chrupiące i ciepłe tak jak mają być. Uczcie się od tych Pań, nigdzie indziej nie dostałem tak dobrze przyrządzonej kanapki. Będę zaglądał jak będę w okolicy, pozdrawiam!”