Bardzo ładne wnętrze i przyjazny ogródek - to tyle z plusów. Minusy: -czekanie na obsługę 5min przy ladzie, brak dzwonka lub innego "wołacza" obsługi -otwarte do 19 a Pani z obsługi o 18:10 niechętnie przyjmuje zamówienia, o godzinie 18:40 już jeździ między nogami mopem Dodam, że po 18 menu jest schowane, można zamówić tylko rzeczy z gablotki, lody lub kawę/herbatę -brak jeżdżących robotów - byliśmy 3x z dziećmi, ani razu nie były używane, ostatnim razem w ogóle ich już nawet stojących nie widzieliśmy -stosunek jakości do ceny nie ok - drogie desery w bardzo małych porcjach, np brownie w gablotce spiętrowane - dwa kawałki na sobie, co sprawia wrażenie, że porcja będzie fajna - jak otrzymujemy talerzyk z deserem to okazuje się że to 1/2 :) -atmosfera wśród obsługi - chaos, niezadowolenie na twarzy przy obsłudze. Dawaliśmy temu miejscu trzy szanse bo naprawdę ma potencjał na duży sukces! Super miejsce, pięknie odnowione wnętrze, widać, że właściciele zainwestowali sporo pieniędzy. Niestety nie tylko miejsce robi atmosferę, ale także ludzie. Życzę mimo wszystko powodzenia!
Zdjęcia
Opinie
-
Ola Zajda-Korencka ★★☆☆☆
-
Wojciech G. ★★★★★
Po zjedzeniu obiadu postanowilismy zjeść "coś słodkiego". Trafiliśmy do PasteLova. Bardzo przyjemne miejsce. Czysto schludnie, obsługa z uśmiechem na twarzy. Zamówiłem m. In. Ostatnie Brownie pytając wcześniej o to które panie kelnerki polecają... Po krótkiej chwili otrzymałem do stolika, podgrzane Brownie, gdyż Pani z obsługi stwierdziła że takie będzie mi lepiej smakować... No powiem szczerze bomba - dziękuję,pychota. Córka zjadła galaretkę, żona tort lodowy. Wszystko bardzo dobre, polecam. Miejsce klimatyczne. Napewno jeszcze kiedyś tam zawitamy.
-
fan zeba ★★☆☆☆
Lody nie są najlepsze, nawet smaki są zmieszane z innymi (edycja: Tak jak widzać na zdięciu pistacje mają brązowe kawałki które smakowały jak czekolada, której bardzo nie lubię. Ale pani właścicielka mówi że one mają mieć z jednej strony czekoladę, dziwne gdy lody były zielono-białe gdy je wybierałam). Pistacje nie smakują niestety jak pistacje (edycja: nie jestem jedyna z taką opinią patrząc na recenzje, więc może czas zmienić ten smak na taki z innej firmy jak się klientą nie podoba). Panie za ladą wyglądają na niezadowolone i ogólnie brak uśmiechu do klienta (edycja: To jest opinia i pani właścicielka może się nie zgadać ale niech mi nie wmawia co ja powinnam sądzić). Nie polecam. Edycja: Lody malinowe były faktycznie dobre, ale bezczelność właścicielki jest wielka w komentarzach. Może pani by słuchała opini i starała się je poprawić a nie atakować ludzi. Opinia niestety po tych komentarzach spada na dół.
-
Paulina Shiro ★☆☆☆☆
Rok temu byliśmy z psem w środku. Jeździły nieznośne kocie roboty, ale kawa lody i desery bardzo dobre. Za to dziś okazało się że z psem nie można usiąść nawet na ogródku! Pierwszy raz się spotykam żeby na dworze nie można było usiąść z małym psem. Szkoda. Z taką polityką firmy daleko nie zajdziecie. EDYCJA OPINII po odpowiedzi właściciela: Dodaję że mój pies nie reagował na wasze roboty, jest bardzo grzeczny w miejscach publicznych, czysty i leży grzecznie pod stołem lub na kolanach gdyż ma tylko 3kg. Poza tym zawsze po psie sprzątamy, więc nie rozumiem co to za argumenty w poniższej odpowiedzi.
-
Justyna Ja ★☆☆☆☆
1 gwiazdka to zdecydowanie za dużo, gofr słony, frytki surowe po zgłoszeniu obsłudze Pani wzięła odwróciła się bez żadnego przepraszam nic… szkoda pieniędzy i czasu … omijajcie to miejsce z daleka Pozwolę sobie na edytowanie opinii Tak było informacja że frytki są podawane z airfryera ale dostaliśmy frytki surowe miękkie nie nadające się do spożycia, a gofr był zamówiony dla rocznego dziecka i nie dało się go zjeść. A oczernianie o rzekomym zniesławieniu kawiarni jak najbardziej nie na miejscu, każdy ma prawo do oceny a ta ocena jest jak najbardziej prawdziwa
-
Amelia ★★★★★
Bardzo fajny klimat i wystrój, miła obsługa, dostępna toaleta, kawa bardzo dobra, pancake nie są za słodkie wszystko bardzo dobre. Polecam serdecznie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PasteLova Cafe?
PasteLova Cafe znajduje się przy Rynek 20, 34-200 Sucha Beskidzka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PasteLova Cafe?
Można skontaktować się z PasteLova Cafe pod numerem +48 333 335 510
Jak można dotrzeć do PasteLova Cafe?
Do PasteLova Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku