Opinie

  1. Veronika ★★☆☆☆

    Zamawiam u was już nie pierwszy raz i ogólnie jedzenie mi się podoba. Ale te sałatki, które dodajecie do dań, zawsze zostawiają trochę do życzenia. Tym razem to już przesada awokado było czarne, a sałata zepsuta. Takie podejście do klienta jest po prostu nie w porządku. Jestem naprawdę zawiedziona

  2. Mateusz Nowicki ★★★★☆

    Ogólnie smacznie, ale bez szału, coś mi nie pasowało. Miła i pomocna obsługa, lokal duży, ale trochę zbyt zimny w odbiorze. Na plus wczesne godziny otwarcia w weekendy.

  3. Oleksandr Proshyn ★★☆☆☆

    Bardzo szkoda ze tak slawne dawniej miejsce sie zepsulo i predzej funkjonuje niz swiadczy swoim klientom uslugi. Przede wszystkim zaskoczyla mnie samoobsluga w formie upolowania menu wlasnorecznie. W zamowionych przeze mnie daniach zmartwily mnie jakosc produktow, forma podania oraz sposob przygotowania. Z niezrozumialej przyczyny jedzenie dla psa zostalo podane pozniej niz mi oraz tak przegrzane ze musialem go mieszac co chwile w ciagu 10 minut zeby pupil sie nie oparzyl. Personel nie ukrywaja komunikacji i otwarto pytaja sie na wzajem czy zamowienie zostalo wydane. Z pozytywnych aspektow kawa oraz fakt ze piesek zjadl swoj posilek po schlodzeniu.

  1. Monika Masłowska ★☆☆☆☆

    Zawitaliśmy z mężem tutaj już po raz trzeci. Dwa pierwsze razy wywołały pozytywne emocje. Tym razem przyszliśmy po dłuższym czasie i od razu zauważyliśmy, że dużo się zmieniło. Pani na kasie bardzo niemiła, naburmuszona. Porcja kawy mrożonej dość mała, choć co kawiarnia to różnica. Miejsce straciło swój klimat. Zabawek zdecydowanie dużo mniej. Pies został chyba tylko w nazwie. Zawiedliśmy się i nigdy więcej już nie wrócimy.

  2. Łukasz Szabłowski ★★★★★

    Świetne miejsce, naprawdę godne polecenia. Wystrój trochę surowy, ale ciepły, za to jedzenie przepyszne. Śniadanie niby proste, nic zaskakującego, ale jakość robi robotę. Parówki wspaniałe, pieczywo doskonałe, dodatki świeże i dobrane idealnie no i porcje naprawdę porządne. Poza jedzeniem kawa i herbata również pyszne, no i desery. Ciasta już samym wyglądem powalają, a smak... Trzeba koniecznie spróbować, bo takiego sernika oreo w życiu nie jadłem. Na koniec trzeba powiedzieć o obecności psów, która tworzy klimat tego miejsca. Tu naprawdę wszystko gra, wszystko pasuje i sprawia, że chce się tu wracać, coś pięknego ❤️

  3. Anna Niedzielska-Kozłowska ★★★★★

    Super miejsce przyjazne pieska! Bardzo dobra kawa, pyszne jedzonko - talerz rozmaitości oraz bajgiel z kozim serem. Porcje dość duże, można się najeść. Dla psiaków jest woda, dużo zabawek, legowiska. Panie kelnerki maja smaczki . Polecam! Na pewno z chęcią wrocimy z naszym psimdzieckiem.

  1. Lilka Karzk ★★★★★

    Super miejsce! Kawa i tarta cytrynowa jest naprawdę pyszna. Szeroki wybór zabawek i smaczków dla psiaka. W najpopularniejszych godzinach robi się duzo psów, my wpadamy jak jest mniejszy ruch. Dużo zbiórek i akcji charytatywnych.

  2. Barbara Sadowska ★★★★★

    Niesamowite miejsce, jedzenie świeże i bardzo smaczne. Ciekawe doświadczenie tak przyjść z psiakiem na śniadanie i też mu coś zamówić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Psikawka - Dog Cafe?

Psikawka - Dog Cafe znajduje się przy Mazowiecka 8, Krowodrza, 30-036 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Psikawka - Dog Cafe?

Można skontaktować się z Psikawka - Dog Cafe pod numerem +48 512 222 412

Jak można dotrzeć do Psikawka - Dog Cafe?

Do Psikawka - Dog Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements